Galvenie » Raksti » Raksti

Semiramīda, obelisks un viltus Ziemassvētki

Daudzi kristieši naivi ievēro reliģiskās paražas, pat nenojaušot, ka faktiski viņi atkārto senatnes pagānisko kultūru darbības un «rituālus». Ziemassvētku svinēšana un koka «kults» – eglītes ir kā piemērs tam, kā daudzi cilvēki var tikt ievilināti maldos caur reliģiju.

 

Semiramīda un viltus Ziemassvētki un eglīte

 

Lai pastāstītu par Ziemassvētkiem, mums ir jāatgriežas uz Noasa laikiem pēc plūdiem,

kad viņa dēls HAMS ieraudzīja viņu kailu esam. Viņš sāka smieties par savu tēvu un aizskrēja pie saviem diviem brāļiem SEMA UN JAFETA un pastāstīja to viņiem

Bet viņi gluži otrādi, pagriezušies ar muguru pret tēvu apsedza viņa kailumu. Kad Noa uzzināja par notikušo, viņš nolādēja savu dēlu HAMU un teica, ka HAMS un viņa pēcnācēji kalpos viņa brāļiem un viņu bērniem. Un visa viņa nākamā paaudze tika nolādēta.

HAMS apprecēja SEMIRAMĪDU (šīs sievietes attēls atrodas uz 1,2,5,10,20,50 un 100 reāliem; šī sieviete — Brīvības Statuja; sieviete, kura tur rokās taisnības svarus; viņas attēls ir kinostudijas Columbia Pictures emblēma utt.),

un viņiem piedzima dēls NIMRODS. Viņš nogalināja savu tēvu HAMU un apprecēja savu māti.

Viņš bija Bābeles, Nineves un citu pagānisko pilsētu dibinātājs. Viņš centās uzcelt Bābeles torni, bet Dievs viņam to neļāva izdarīt.

Viņa tēvocis SEMS viņu nogalināja, jo viņš spēcīgi uzstājās pret Dievu.
Viņa sieva un māte SEMIRAMĪDA sāka izplatīt melus par to, ka viņš nav miris, bet ir uzbraucis debesīs un kļuvis par dievu — par saules dievu.

SEMIRAMĪDA kļuva grūta un pārliecināja visus, ka tā ir dievu dāvana, ka NIMRODS ir pāriemiesojies šinī bērnā, bet īstenībā, viņš bija netiklības auglis. Viņas vīrs un dēls jau bija miruši. TAMMUSS piedzima 25.decembrī, viņš ir saules dievs ēģiptiešiem, babiloniešiem, grieķiem, persiešiem, romiešiem, un arī tagad (slepenajās biedrībās).

Viņš nomira medību laikā, iespējams, ka viņam uzbruka savvaļas dzīvnieks, un viņa miesa gulēja uz sapuvuša koka stumbra. Viņa māte teica, ka viņš pāriemiesojās priedē, un katru gadu, 25.decembrī, cilvēkiem kļuva par paražu - atnest mājās priedi un izpušķot to ar zeltu un sudrabu, kā TAMMUSA atdzimšanas simbolu.

Pēc Tammusa nāves priesteri gavēja un raudāja 40 dienas un 40 naktis pie priedes un šī perioda beigās viņi apsveica viens otru, dāvinot dāvanas viens otram, kuras bija noliktas zem priedes. Un tāpēc katru gadu 25.decembrī tika svinēti Ziemassvētki (TAMMUSA piedzimšana).

Kad PERSIEŠI iekaroja viņus, viņi pārņēma šo elkdievību un ieviesa sev, tai skaitā arī 

dievus TAMMUSU, NIMRODU UN SEMIRAMĪDU, kuriem vienkārši nomainīja vārdus. Pēc tam varu pārņēma GRIEĶI, un viņi izdarīja to pašu, tikai izmainīja vārdus pa savam, un viņi kļuva par ZEVU, AFRODĪTI UN EROSU.

Kad valdīja ĒĢIPTIEŠI, arī viņi izmainīja dievu vārdus, un viņi tika nosaukti par OZĪRISU, IZĪDU UN HORU.

JĒZUS KRISTUS laikos vara piederēja ROMIEŠIEM un arī ROMIEŠI izmainīja šo dievu vārdus. Un viņi tika nosaukti par VENĒRU UN KUPIDONU, tikai tēva figūra tika paņemta prom. Bet IV gadsimtā pēc KRISTUS dzimšanas, imperators KONSTANTĪNS, lai izpatiktu KRISTIEŠIEM, kuri bija vairākumā ROMĀ, nolēma padarīt KRISTIETĪBU par oficiālo ROMAS reliģiju. Un pat, lai vēl vairāk izpatiktu viņiem, paņēma pazīstamos vārdus KRISTIETĪBĀ, un viņi elkus nosauca KRISTĪGOS vārdos.

TAMMUSU UN SEMIRAMĪDU sāka saukt par JĒZUS MAZULI UN JAUNAVU MARIJU. Tādā veidā, Ziemassvētkus joprojām svin kā JĒZUS MAZUĻA dzimšanu, bet īstenībā, šis mazulis ir TAMMUSS, pagānu dievs.

Cita pievilšana — obeliski. Tos veido no akmens, tiem ir kvadrāta forma un tie iet uz augšu, šie pieminekļi, galvenokārt, tiek izvietoti centrālajā daļā plašos atklātos laukumos, kā saules dieva Ra tempļi. Un kaut arī senajā Ēģiptē obelisks nozīmēja «aizsardzība» vai «apsardzība», ziniet, ko tas īstenībā nozīmē.

 

Obelisks

Jūs redzat pašu pazīstamāko pasaulē dzimumakta pagānisko simbolu. Šis obelisks atrodas sātaniskā apļa, kas sastāv no astoņiem apgaismības etapiem, centrā, tas atrodas Svētā Pētera laukumā Vatikānā. Ir interesanti paskatīties uz šo Vatikāna seksuālo simbolu, jo tas daudz runā par seksu. Vēl viens pierādījums ir «apgrieztais krusts», kuru lieto pāvests.
Mēs nonācām pie secinājuma, ka obelisks ir piemineklis, kuru cēla, lai pielūgtu pagānu dievus. Tas simbolizē Lucifera zīmi un dzimumaktu.

 


Avots: http://blogs.universal.org/bispomacedo/ru/2013/01/22/семирамида-oбелиск-и-ложное-рождество/
Kategorija: Raksti | Pievienoja: admin (21.12.2015) | Autors: Guarasi Santos W
Skatījumu skaits: 1435 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt