Galvenie » Raksti » Raksti

Ietekmīgs ASV gejaktīvists arestēts par pusaudža seksuālu izmantošanu

Par seksuāliem sakariem ar nepilngadīgu zēnu novembra vidū Portlendā tika aizturēts ietekmīgs ASV homoseksuālistu – pedofilu aprindu pārstāvis Terijs Bīns (66 gadi). Iepriekš šīs pašas lietas sakarā arestēts Bīna bijušais partneris – 25 gadus vecais Kia Lousons. Aresti sekojuši abu sagulētāju strīdam: Lousons Bīna guļamistabā atklājis slēpto kameru, ar kuras palīdzību homopolitiķis ierakstījis savus seksuālos piedzīvojumus. Pēc tam politiķa boifrends mēģinājis izspiest no viņa naudu.

Terijs Bīns tika arestēts par dzimumakta veikšanu ar 15 gadus vecu pusaudzi 2013.gadā. Bīns tiek apsūdzēts divās trešās pakāpes sodomijas epizodēs, kas Origonas štatā ir vidēja „smaguma” (C klases) kriminālnoziegums, un vienā trešās pakāpes ļaunprātīgas seksuālās izmantošanas epizodē, kas Origonas štatā ir augstākās kategorijas (A klases) pārkāpums („pārkāpums” (Misdemeanor) ir zemākas kategorijas nodarījums kā kriminālpārkāpums (Felony)). Bīna advokāts noliedza apsūdzību un paziņoja, ka viņa klients ir kļuvis par izspiešanas upuri.

Terijs Bīns ir slavens gejaktīvists un ietekmīgs ASV Demokrātu partijas pārstāvis. Bīns aktīvi nodarbojās ar pašreizējā ASV prezidenta Baraka Obamas priekšvēlēšanu kampaņas līdzekļu vākšanu, savācot 2012.gada Obamas kampaņai 500 tūkstošus dolāru (vislielākā summa no sava štata). Interesanti, ka Terijs Bīns savam jauniņajam piegulētājam maksāja 400$ lielu iknedēļas pabalsu, ļāva dzīvot vienā no savām mājām un pat aizveda uz Balto Namu, kur iepazīstināja ar ASV prezidentu Baraku Obamu.

00419_Obama_Bins

Terijs Bīns, Baraks Obama

Terijs Bīns, Baraks Obama

Jāatgādina, ka Baraks Obama par galveno savas otrās prezidentūras uzdevumu oficiāli ir uzstādijis homoseksuālistu „laulību” legalizāciju (it kā ASV nebūtu citu problēmu), ko viss ASV valsts aparāts arī metodiski realizē gan nepaklausīgajos ASV štatos, gan savās kolonijvalstīs, gan starptautiskā mērogā un ka publiski ir izskanējušas aizdomas par paša Obamas iespējamo homoseksualitāti un par viņa iespējamajām homoseksuālajām attiecībām ar istabasbiedru studiju laikā.

Latvijas homoseksualizētie mēdiji, kā ierasts, par šo gadījumu klusē.Avots: https://infoagentura.wordpress.com/2014/12/12/ietekmigs-asv-gejaktivists-arestets-par-pusaudza-seksualu-izmantosanu/
Kategorija: Raksti | Pievienoja: admin (12.01.2015) | Autors: infoagentura.wordpress.com W
Skatījumu skaits: 991 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt