Galvenie » 2018 » Jūlijs » 22 » Pēdējā lielā pievilšana - Mandelas efekts
21:31
Pēdējā lielā pievilšana - Mandelas efekts

Tāpēc, ka tu esi turējis Manu pacietības mācību, Es tevi sargāšu pārbaudīšanas (kārdināšanas) stundā, kas nāks pār visu pasauli pārbaudīt tos, kas dzīvo virs zemes. (Atkl.3:10)

 

Dievs saka, ka pārbaudīšana (kārdināšana) nāks pār visu zemi, ne tikai pār ticīgajiem vien. Domāju, ka šis pārbaudīšanas (kārdināšanas) periods jau ir iestājies.

 

Par ko es šeit runāju? Par tā saucamo Mandelas efektu.

 

"Nu, lūk," jūs teiksiet, "atkal kaut kāda kārtējā sazvērestības teorija, atkal kaut kāda konspiroloģija, atkal kaut kāda mistika, kam ar reālo pasauli nav nekāda sakara."

 

Taču šoreiz es jums gribu parādīt lietas, kuras notiek mūsu acu priekšā un ja nerunātu par tām, neviens tām nepievērstu uzmanību.

 

Skatāmies uz mūsu reālo pasauli, paraudzīsimies uz dažu kompāniju logotipiem un simboliem.

 

Makdonalds. 

Visi atceramies normālo uzrakstu "MacDonald's", taču visur tagad ir "McDonald's" un Internetā ir rakstīts, ka tas tā ir bijis vienmēr.

 

Phillips.

 

Vēl bērnībā man šī firma patika un atceros, ka burtnīcās un kladēs zīmēju tās nosaukumu ar diviem"l". Tagad tas ir ar vienu "l", un Internetā visur ir rakstīts, ka tas tā vienmēr ir bijis. Taču ļoti labi atceros divus "l": Phillips.

 

Volvo.

Kad ieraudzīju simbolu ar bultu, nenoticēju, jo vienmēr ir bijis pirmais variants. Braucot uz darbu, ieraudzīju Volvo, kurai ir bultiņa. Pētot Internetā, ir informācija, ka tas tā ir bijis vienmēr.

 

Ford.

 

Vienmēr atmiņā ir bijis otrais variants. Speciāli izgāju paskatīties laukā, man aiz loga stāv daudzas automašīnas. Kāds bija mans pārsteigums, kad pat uz veca modeļa ieraudzīju pirmo variantu. Rokoties Internetā, ir informācija, ka tā vienmēr ir bijis.

 

Volskswagen.

 

Vienmēr manā atmiņā ir bijis otrais variants. Kāds gan man bija pārsteigums, ka uz visām automašīnām ieraudzīju pirmo variantu, un atkal Internetā ir informācija, ka tas tā vienmēr ir bijis (svītriņa pa vidu).

 

KIA

KIA logo vienmēr ir bijis šāds:

Taču, ko mēs redzam tagad? Tas ir izmainījies.

 

Staples.

 

Šo veikalu ļoti labi zinu, jo man patīk viss, kas ir saistīts ar tehnoloģijām, Un 100% varu apgalvot, ka īstais nosaukums visu laiku bija šis:

 

Taču, ko mēs redzam tagad?

 

Šis jaunais ir svešs manām acīm, bet, tas ir tagad tur un Internetā ir rakstīts, ka tāds logo tur ir bijis vienmēr. Tas man bija diezgan liels pārsteigums!

 

Šodien speciāli aizbraucu uz šo veikalu, pārliecināties par to. Izrādās, tagad šī veikala vietā ir cits veikals ar citu nosaukumu.

Preces un iekārtojums ir tas pats. Veikalā vēl atradu preces ar vecajām uzlīmēm.

Jautāju vienam no pārdevējiem, kas noticis, tad viņš pastāstīja, ka šī ir cita kompānija un "Staples" vairs nav sastopams Lielbritānijā. Kad viņam jautāju par to, vai viņš atceras, kāds agrāk izskatījās "Staples" nosaukums, viņš atbildēja, ka neatceras.

 

Internetā atradu, ka "Staples" Lielbritānijā ir pieejams vairs tikai onlainā.

Mans pieņēmums ir tas, ka šīs kompānijas vadība Lielbritānijā izbijās no pārmaiņām ar logo, un steidzīgi nomainīja to uz citu ar pavisam citu nosaukumu.

 

Internetā vēl ir saglabājies foto ar veikala izkārtni pārveidotajā variantā.

 

Madonna.

 

Savā laikā man šī dziedātāja ļoti patika un interesējos par viņu. Un ļoti labi atceros, kā viņu sauca. Madonna - tas nebija viņas īstais vārds.

Dziedātājas Madonnas patiesais vārds. Mēs Madonnu atceramies zem vārda: Marija Luīze Čikone. Viņas īstais vārds tagad visur parādās kā: Madonna Luīze Čikone. Diez vai Madonnas fani spēs izskaidrot, ka viņas īstais vārds pēkšņi ir kļuvis Madonna Luīze Čikone?

 

ASV.

 

ASV vienmēr bija 52 štati, tagad pēkšņi ir vairs tikai 50 štati.

 

ASV ģerbonim ir pazudušas zvaigznes, agrāk tās tur bija.

 

Big Bens.

 

Londonas Big Bens tagad ir savādāks ar savādāku galotni. Agrāk tornis beidzās ar pulksteņa augšgalu. Tagad tas ir savādāks.

Big Bens izskatījās apmēram šādi:

 

Lidmašīnas.

 

Lidmašīnu turbīnas tagad ir izbīdītas krietnu gabalu ārā no spārniem uz priekšu. Agrāk tās bija zem spārniem. Nu, apmēram šādi:

Tagad lidmašīnas izskatās atbaidoši un man ir nedaudz bailes, jo drīz būs jālido.

Cik esmu lidojis ar lidmašīnu (vairākus desmitus reižu), ne reizi neesmu redzējis šādu turbīnu izvirzīšanu uz priekšu.

 

Maskavas Spaskas tornis.

 

Nu, apmēram šādi mēs atceramies slaveno Spaskas torni Maskavā:

Un ko mēs redzam tagad?

Mēs redzam daudz baltas krāsas, kas tur agrāk nebija? Vai nokrāsoja? Izrādās, ka vienmēr tā ir bijis, to apliecina Internets un fotogrāfijas!

 

Tie ir tikai nedaudzi fakti no lielā lēruma informācijas, kas tagad ir sastopams mūsdienu izmainītajā pasaulē.

 

Vai šeit netiek veidota tā saucamā "jaunā pasaules kārtība"?

 

Labi, tagad pievērsīsimies bībelei.

 

Angļu ticīgo starpā valda uzskats (vismaz līdz šim brīdim valdīja), ka angļu KJV ir visuzticamākā bībeles versija, jo tur 500 gadu garumā neviens vārds nav mainīts. Viņi lepojās ar šo versiju. Bet, kas notiek tagad?

 

Man mājās ilgu laiku plauktā stāvēja šīs versijas bībele. Un tagad, atverot to, kas atklājas? Atklājas tas, ka daudzas vietas šajā bībelē ir izmainītas.

 

Lūk konkrēti piemēri:

1Moz.1:1

Agrāk bija, ka Dievs radīja debesis (daudzskaitlī), bet tagad ir tas, ka Dievs radīja debesi (vienskaitlī).

 

Kad Dievs radīja debesis un zemi, tur sākumā debesis bija daudzskaitlī (heavens), tagad vairs ir tikai vienskaitlī (heaven). Sanāk, ka Dievs radīja debesi un zemi.

 

2Moz.13:12; 2Moz.13:15; 2Moz.34:19; 4Moz.3:12 un 4 Moz.18:15 

 

Mēs redzam tur ievietotu mūsdienu vārdu "Matrix".

 

Mt.6:12

 

Ko mēs redzam tagad?

Our Father which art in heaven, Hallowed be thy name. Thy kingdom come. Thy will be done in earth, as it is in heaven. Give us this day our daily bread. And forgive us our debts, as we forgive our debtors. And lead us not into temptation, but deliver us from evil: For thine is the kingdom, and the power, and the glory, for ever. Amen. (KJV)

 

Vārda trespasses vietā ir parādījies debts.

Those who trespass against us vietā ir parādījies debtors.

Uz zemes vietā tagad ir zemē (iekšā). On ir aizvietots ar in.

 

Mt.9:17

 

Ādas trauku vietā ir pudeles.

 

Lk.11:4

 

Trespassed vietā ir indebted.

 

Dan.6.nod.

 

Mūsdienu vārds presidents.

 

Lk.19:25

 

Parādījies mūsdienu vārds "banka".

 

1Sam.20:40

 

Mūsdienu vārds "artilērija".

 

2Ķēn.22:14 un 2Laiku 34:22

Mūsdienu vārds "college" - koledža.

 

Jes.65:25

 

Lauvas vietā ir parādījies vilks vai vilki.

 

Šī raksta sagatavošana aizņēma vairākas dienas. Vakar vakarā (21.07.18), kad rakstīju šīs rindas Jes.65:25 vēl bija rakstīts "lauva", gan krievu variantā, gan arī latviešu. Vilks bija tikai angļu KJV versijā. Šodien no paša rīta (22.07.18), kad atvēru bībeli, tur stāv rakstīts "vilki". Tas pats notiek arī ar tulkojumu no grieķu valodas. Man žoklis atkārās no pārsteiguma!

 

Pat vecajā Glika tulkojumā vecajā drukā lauvas vietā tagad ir vilki.

 

Nu, ko, sanāk ka jau tagad rakstītajam bībelē vairs nevar ticēt, jo tā pārdabīgi tiek izmainīta.

 

Vakar vēl rakstīju, ka tas var atnākt arī līdz mūsu tulkojumiem, šodien redzu, ka tas jau ir noticis. Atliek tikai sagaidīt pārējās izmaiņas...

 

Tikko kā aizskrēju pārbaudīt visas bībeles, kas man ir mājās, un visās lauvas vietā ir vilks vai vilki. Tas viss notiek manā acu priekšā. Esmu gatavs apzvērēt pie Dieva, ka vakar tur bija rakstīts "lauva"!!!

 

Paliek nedaudz baisi!

 

Tie, kas to dara, viņi spēlējas ar mums, ar mūsu apziņu, uzskata mūs par muļķiem, kuri neko nesajēdz!

 

Realitāte ir izmainīta acīmredzami! tagad, rokoties Internetā, visur ir rakstīts, ka vienmēr tur ir bijis rakstīts "vilks" vai "vilki".

 

Galvenais, ka visur Internetā parādās informācija, ka tas tā ir bijis vienmēr. Tātad, vakar attiecībā uz šo Rakstu vietu bija viena realitāte, šodien jau ir cita realitāte. Mēs dzīvojam pavisam citā realitātē.

 

Un daudzas lietas mūsdienu pasaulē tiek mākslīgi pārveidotas pārdabīgā veidā. Tikai ir jautājums: " Vai mēs to pamanām?"

 

Kas attiecas uz izmaiņām, domāju, ka mums īpaša uzmanība ir jāpievērš dažādiem simboliem, veikalu un firmu nosaukumiem, kā arī bībelei. Jo, cik es saprotu, tie tiek izmainīti pirmkārt. Kaut gan ļoti daudz Internetā ir minēts par to, ka tiek izmainītas frāzes dažādās filmās un dziesmās, kā arī tiek samainīti vietām autori dažādiem darbiem.

 

Kas attiecas uz simboliem, tad tiem tiek piedota okultiska vai dēmoniska piegarša, piemēram, kaut kādas astītes vai ragi, dažādi okultiski simboli, parastie simboli tiek pārveidoti par okultiskiem. Citas firmas pašas labprātīgi pāriet uz okultiskiem simboliem, bet šeit tas tiek darīts pārdabīgā veidā.

 

Tāpat uzbrukums tiek veikts uz Dieva radību, uz dzīvnieku un augu valsti, tāpat mēs redzam izmaiņas cilvēka skeletā, kā arī orgānu izkārtojumā ķermenī.

 

Piemēram, banāni tagad aug uz augšu, nevis uz apakšu, kā tas ir bijis vienmēr.

 

Tiek izmainīta bībele un Dieva radība pašos iesākumos. Daudz kas tagad notiek ne tā, kā bija agrāk.

 

Kādu rītu pamostoties mēs varam nepamanīt, ka dzīvojam pavisam savādākā pasaulē. Lietas šeit būs pavisam savādākas nekā tās bija agrāk, bet mums liksies, ka tas tā ir bijis vienmēr. Vai mēs to spēsim ieraudzīt?

 

Augu un dzīvnieku valstībā parādās augi un dzīvnieki, kas tur nekad nav bijuši. Un tas viss tiek pasniegts tā, it kā vienmēr tā būtu bijis.

 

Labi, varbūt jūs teiksiet, ir viegli visu izmainīt virtuālajā pasaulē, Interneta telpā, taču tas nav iespējams nekādīgi reālajā pasaulē.

 

Ja jums ir mājās KJV bībele, izvelciet to ārā no plaukta, nokratiet putekļus no tās, un atveriet norādītās Rakstu vietas, un jūs redzēsiet to, ko es šeit rakstu.

 

Tumsības spēki ir atraduši veidu, kā izmainīt reālo pasauli, kā mainīt tajā konkrētas reālas lietas.

 

Pastāv versija, ka to dara ar CERN palīdzību.

 

CERN - adroīdais kolaiders (pretkūļu paātrinātājs), kas atrodas Šveicē, vietā, kur pēc mīta it kā tika apglabāts pagātnes Dievs Apollons jeb Apolions.

 

CERN tiek uzskatīta kā bezdibeņa akas atslēga, ar kuras palīdzību tiek atslēgts bezdibenis, kur atrodas ieslēgti kritušie eņģeļi.

 

Pār tiem ir ķēniņš, bezdibeņa eņģelis, kam vārds ebreju valodā Abadons, bet grieķu valodā Apollions. (Atkl.9:11)

 

Es domāju, ka ar CERN palīdzību viņi sazinās ar okultiskajiem spēkiem, kuri kaut kādā veidā spēj izmainīt lietas reālajā pasaule. Pasaule tiek pārveidota. Tiek izmainītas lietas ne tikai reālajā pasaulē, bet arī Dieva Vārdā  - bībelē.

 

Kāpēc es vienmēr agrāk biju uzsvēris, ka ir svarīgi iemācīties svarīgākās Rakstu vietas no galvas? Tāpēc, ka Svētais Gars mani vienmēr bija mudinājis uz to! Jo drīz nāks laiks, kad atverot savu bībeli, mēs lasīsim to, kas agrāk tur nebija. Un tas tiks pasniegts tā, it kā vienmēr tā ir bijis.

 

Redzi, nāks dienas, saka Tas Kungs, visvarenais Dievs, Es sūtīšu zemē badu, ne maizes badu, nedz arī slāpes pēc ūdens, bet slāpes uzklausīt Tā Kunga vārdus. Lai viņi skraidītu grīļodamies no vienas jūras līdz otrai, no ziemeļiem pret austrumiem un meklētu pēc Tā Kunga vārda - un tomēr to neatrastu. (Am.8:11-12)

 

Nu, lūk, beidzot mēs esam nonākuši laikmetā, kur bībelē rakstītais piepildās acu priekšā un cilvēki to neredz. Izmaiņas notiek reālajā pasaulē un cilvēki to nepamana. Izmaiņas notiek arī bībelē un cilvēki to nepamana. Ir tikai daži, kuri pievērš tam uzmanību.

 

Mēs dzīvojam laikā, kad mūsdienu realitāte tiek mākslīgi izmainīta. Tā tiek izmainīta vārda tiešā nozīmē. Ne tikai virtuālajā pasaulē, ne tikai Interneta telpā vien.

 

Mēs redzam, ka bībeles Rakstu vietas angļu versijā King James Version (KJV) tiek izmainītas. Un tas notiek ne tikai virtuālajā pasaulē, bet tas notiek arī tajās grāmatās, kas cilvēkiem ir mājās.

 

Tas skan tā it kā tas notiktu kaut kādā fantastikas filmā, bet tas diemžēl notiek mūsu reālajā pasaulē.

 

Ja jums mājās ir KJV bībele angļu valodā, tad atveriet to. Atveriet tā saucamo tēvreizi un paskatieties uz to. Jūs redzēsiet, ka tā ir savādāka. Tur vairs nav rakstīts: un piedodiet mums mūsu parādus (trespasses), kas nozīmē pārkāpumus, bet ir rakstīts: un piedod mums mūsu parādus (debts), kas nozīmē kā rēķinus, finansiālos parādus.

 

Šis ir tā saucamais Mandelas efekts, kad ar CERN palīdzību, ar adroīda kolaidera palīdzību un kvantu datoru palīdzību notiek izmaiņas pagātnē jeb mūsdienu pasaules realitātes pārmodelēšana. Ar okultisko spēku palīdzību notiek iejaukšanās pagātnes notikumos un mēs redzam, ka daudzas lietas, kas pagātnē bija savādākas, pēkšņi ir kļuvušas savādākas, ir izmainītas un pie tam ar okultisku (dēmonisku) pieskaņu.

 

Un tas mums liek būt ļoti uzmanīgiem, jo mēs sākam dzīvot ne tajā pasaulē, kuru radīja Dievs, bet - modelētajā pasaulē, it kā paralēlajā pasaulē, kas atšķiras no īstās pasaules, kāda tā bija. Šī pasaule tiek pārveidota mākslīgi ar okultisko spēku palīdzību, kuri pagātnē izmaina lietas un tās vairs nav tādas, kādas tās bija līdz šim.

 

Versijas

 

1. Iespējams, ka ir laika ceļošana, ka ir atklāta laika ceļošana, ka eksistē laika mašīna. Un ka kaut kādi cilvēki dodas uz pagātni un izmaina šīs lietas.

 

2. Otrā versija ir tā, ka tas ir ar okultisko spēku palīdzību, kad okultiskie spēki kaut kādā veidā izmaina pagātnē lietas. Un tagad grāmatā rakstītais ir jau savādāk.

 

Pagaidām Sinodiālajā versijā vēl nav nekas izmainīts. (21.07.18 vēl nebija, 22.07.18 jau ir!!!) Bet tas ir tikai laika jautājums. Bet KJV versija, kura gadsimtiem ilgi bija nemainīga, tiek izmainīta. Un tas ir ne tikai virtuālajā, ne tikai Interneta pasaulē, bet tas notiek arī grāmatās, kas cilvēkiem ir mājās, kuras plauktos stāv. Tur šie bībeles vārdi jau skan savādāk. Jūs varat atvērt bībeli, ja jums ir KJV, un redzēt to.

 

Tāpēc būsim uzmanīgi, jo mēs dzīvojam laikā, kad reālā pasaule tiek izmainīta, tā kļūst savādāka, tā tiek modelēta, tā tiek pārprogrammēta, tā tiek pārveidota ar okultisko spēku palīdzību jau pagātnē. Un tas ir kā filmā "Atpakaļ uz nākotni", kad cilvēks atgriezās atpakaļ uz nākotni no pagātnes, uz kurieni bija aizceļojis ar laika mašīnu, tad pasaule bija kļuvusi savādāka. Un ir iespējams, ka kaut kādi spēki pagātnē maina notikumus un mūsdienu pasaule kļūst savādāka.

 

Mums, kam ir Patiesības Gars, ir jābūt ļoti uzmanīgiem šajās lietās. Jo mēs dzīvojam laikā, kad realitāte kļūst savādāka.

 

Kādu rītu jūs varat atmosties un atvērt savu bībeli un lasīt tajā lietas, kuras agrāk tanī nebija. Tas ir briesmīgi. Tāpēc ir ļoti svarīgi zināt patiesību, jo iespējams, ka pavisam drīz ticīgie būs pavisam savādāki, viņi ticēs savādāk nekā mēs esam ticējuši.

 

Savā laikā arī apustulis Pāvils paredzēja lielo katolisko atkrišanu un par to brīdināja Kristus sekotājus. Šodien es brīdinu jūs!

 

3. Taču visticamākā versija ir tāda, ka mūsdienu pasaule tiek pārmodelēta un visa informācija, kas ir Internetā, kā arī masu medijos, grāmatās, TV un citur, tiek izmainīta, saskaņojot to ar pārmodelēto pasauli. Iespējams, ka ir atrasts veids, kā to visu izdarīt. Paliek tikai cilvēku atmiņas un tas, kas ir radīts, nepielietojot kaut kādas tehnoloģijas, piemēram, rakstītais un zīmētais ar roku. Visur citur viss tiek izmainīts, izmaiņas notiek pat tajās grāmatās, kas gadiem ilgi stāv kaut kādos grāmatu plauktos vai pažobelē bēniņos.

 

Izmaiņas notiek arī firmu un veikalu izkārtnēs.

 

Tas viss liekas, kā kaut kādā fantastikas filmā, bet tā ir mūsdienu pasaules realitāte.

 

Tā visa noliedzēji apgalvo, ka īstenībā lietas ir tādas, kādas tās ir, tikai mūsu prātā tās izskatās savādāk, ka mēs tās atceramies ne tā, kā tās bija īstenībā. Šādā veidā notiek ļaužu prātu pārprogrammēšana, ka viņi vairs nespēj orientēties, kur ir patiesība, un kur ir meli.

 

Redzi, nāks dienas, saka Tas Kungs, visvarenais Dievs, Es sūtīšu zemē badu, ne maizes badu, nedz arī slāpes pēc ūdens, bet slāpes uzklausīt Tā Kunga vārdus. 
Lai viņi skraidītu grīļodamies no vienas jūras līdz otrai, no ziemeļiem pret austrumiem un meklētu pēc Tā Kunga vārda - un tomēr to neatrastu. (Am.8:11-12)

 

Ļaudis vairs nelasīs Dieva Vārdu, bet lasīs izmainītu bībeli. Un tas jau notiek tagad.

 

Ja jūs lasāt savas bībeles citos tulkojumos un vēl neredzat nekādas izmaiņas, tas nenozīmē, ka rīt tur nebūs kas izmainīts (pravietiski vārdi, jo šos vārdus rakstīju vakar 21.07.18, bet šodien 22.07.18 jau ir izmainīta gan Sinodiālā krievu bībele, gan tulkojumi latviešu, lietuviešu, grieķu, ebreju un citās valodās).

 

Šī ir pievilšana, ar kādu zemeslodes iedzīvotāji vēl līdz šim nav sastapušies, jo izmainās reālas lietas reālajā pasaulē un tas tiek pasniegts, ka vienmēr tā esot bijis.

 

Es necenšos jūs iebaidīt vai ievest maldos, bet cenšos jūs brīdināt par lietām, kas tagad notiek pasaulē un kurām ar veselo saprātu ir grūti noticēt.

 

Ja esat izlasījuši šo rakstu, izplatiet to tālāk citiem, lai daudzi tiek brīdināti un lai beidzot atmostas no letarģiskā garīgā miega, kurā atrodas.

Skatījumu skaits: 409 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt