Galvenā » 2019 » Oktobris » 20 » Katoļi, protestanti un citi elku pielūdzēji...
20:02
Katoļi, protestanti un citi elku pielūdzēji...

Kad šodien runājam par patiesību kristīgajā pasaulē, mēs bieži varam redzēt melus, liekulību, pievilšanu, apsēstību, vienaldzību, cietsirdību, apmelošanu, nomelnošanu, vajāšanas, kontroli utt. Patiesība parasti tiek noslāpēta, aizbildinoties ar Kristus norādījumu "Netiesāt!", protams to pielietojot nevietā un nepareizi izskaidrojot.

 

Katoļi, pareizticīgie, luterāņi ir pārāk tālu no patiesības. Viņiem svarīgākas ir tradīcijas un dogmas nevis patiesība. Katoļi izveidoja tā saucamo "svētās trīsvienības" elku, kuru pielūdz gandrīz visa tā saucamā kristīgā pasaule. Bet protestanti un harizmāti kalpo tiem pašiem elkiem, dievekļiem un viņi visi ir vienā maisā bāžami un slīcināmi! Protestanti, neskatoties uz visu savu protestantu kustību, nav atteikušies no katoļu baznīcas izveidotajiem elkiem un turpina tiem kalpot. Un tie paši dēmoni, kuri darbojas katoļu baznīcā, turpina darboties arī protestantu draudzēs un sektās.

 

Sektās parasti izrauj Rakstu vietas no konteksta un tulko pa savam un uz tā pamata veido savas mācības. Un tai pašā laikā citas Rakstu vietas, kuras apgāž viņu mācības, parasti neievēro un ignorē. Bet visa teoloģija parasti orientējas uz "svētās trīsvienības" un "jēzus" pielūgšanu. Tas viss norāda uz šo draudžu un sektu kopību ar viņu "mātes" baznīcu - katoļu baznīcu, kura ir atkritusi no Dieva un netikli kalpo elkiem. Un kopā ar pārējām draudzēm un konfesijām veido lielo netikli Bābeli, kura pieviļ visas pasaules tautas ar savu netiklību (ar savu atkrišanu no Dieva), Dieva vietā pielūdzot tā saucamo "svēto trīsvienību" vai "jēzu".

 

Ja ir nepareizs Dievs, attiecīgi - ir nepareizs gars, nepareizas mācības, dēmonu apsēsti cilvēki. Viņiem nav atklāsmes par Dievu, bet ir kaut kāds mistisks dievs: pa pusei "jēzus", pa pusei "tēvs" un kaut kur vēl "svētais gars" lidinās pa gaisiem...

 

Maldu mācībām parasti ir daudz sekotāju. Maldu mācības parasti izplatās kā lipīgas slimības.

 

Sekojoši, ja tu vēlies, lai tev ir daudz sekotāju, sāc izplatīt melus, un drīz vien varēsi jau savu sektu atvērt!

 

Patiesību neviens negrib dzirdēt, cilvēki parasti aizbāž ausis, lai nedzirdētu to. Toties labprātīgi viņi klausās pasakas un pieprasa, lai viņiem vairāk tās stāsta! Viņi ir pat gatavi maksāt par to, lai viņiem stāstītu pasakas. Bet patiesība, kura tiek piedāvāta par velti, reti kuram ir vajadzīga.

 

Sektās parasti ir tie paši elki, kas pasaulē, tikai tie ir "ietērpti kristīgā ietērpā". Tas ir gan mūzikā, gan arī cilvēku vervēšanas un "noslaukšanas" paņēmienos, kur tie attiecīgi tiek saukti par evaņģelizāciju un ziedošanu. Ar šo "kristīgo" instrumentu palīdzību šo sektu līderi iedzīvojas uz naivo un vientiesīgo adeptu rēķina, bet adepti iedzīvojas arvien lielākā "narkotiskā" atkarībā no savu sektu līderu mācībām un bieži vien nonāk nabadzībā un parādos.

 

Lieta ir tāda, ka sektās cilvēki nonāk vēl lielākā verdzībā un atkarībā nekā tad, kad viņi bija pasaulē, kā arī pazaudē savu brīvo gribu, kļūst par viegli vadāmiem adeptiem. Viņi tiek pilnībā pārprogrammēti un sāk rīkoties tā, kā ir ieprogrammēti. Brīvajai gribai tur vairs nav vietas. Šajās sektās cilvēka brīvā griba tiek asociēta ar sava ego izpaušanu, kas skaitās kā grēks. Brīvā griba tiek asociēta ar pretošanos Dieva gribai. Bet Dieva griba tiek asociēta ar sektas mācību. Un attiecīgi cilvēks kļūst par paklausīgu sektas vergu, naivi domājot, ka tādā veidā viņš kalpo Dievam.

 

Parasti sektu adepti kļūst līdzīgi savu sektu līderiem, vadoņiem. Rodas tūkstošiem mazu ļedjajevu, mazu muntjanu, mazu jencīšu, mazu beniju hinu utt. Šie sektu līderi kļūst viņiem par Dieva balsi. Kad runā šie līderi, adepti uzskata, ka Dievs runā caur viņiem.

 

Nepareizas rīcības norādīšana uz viņu līderiem jeb viņu līderu atmaskošana tiek uzņemta līdzīgi svētuma zaimošanai un velna uzbrukumiem.

 

Nevar noliegt to, ka šajās sektās notiek dažādas pārdabīgas lietas, taču šo pārdabīgo lietu autors nav Dievs, kā to stāda priekšā šo sektu adepti, bet gan - dažādi dēmoni, kuri šiem pieviltajiem uzdodas par Dievu.

 

Kaut arī savā laikā protestanti it kā norobežojās no katoļiem un sāka viņus saukt par elku pielūdzējiem, paši protestanti turpināja pielūgt katoļu baznīcas izveidotos elkus. Tas nozīmē tikai vienu, ka protestanti kopā ar katoļiem kalpo nevis Dievam, bet gan - ļaunajiem gariem.

 

Protestanti - tur ir gan luterāņi, gan metodisti, gan adventisti, gan baptisti, gan vasarsvētki, gan harizmāti... Sarakstu var turpināt.

 

Visas šīs draudzes un konfesijas šodien kopā ar katoļiem un pareizticīgajiem, kuri ir tie paši katoļi, tikai cits atzarojums, veido lielo netikli Bābeli, kura pieviļ visu pasauli ar savu netiklību (ar savu atkrišanu no Dieva).

 

Ja jūs šodien esat šīs netikles sastāvdaļa, padomājiet par savu mūžību un izlemiet pēc iespējas ātrāk atstāt šo dēmonu apsēsto cilvēku sabiedrību un viņu pulcēšanās vietas, ko viņi liekulīgi dēvē par dievkalpojumiem.

 

Lai Tas Kungs vada mūs visus uz patiesību! Un patiesība darīs brīvu ikvienu!

Skatījumi: 251 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru skaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieiet ]

 

Tas var jūs ieinteresēt