Galvenie » 2019 » Jūlijs » 23 » Atbildes uz grūtiem jautājumiem
11:46
Atbildes uz grūtiem jautājumiem

Šodienas rakstā turpināsim uzdot jautājumus, kurus neuzdrošinās uzdot tradicionālā kristietība, jo tā atrodas zem melu garu vadības.

 

Velns ir melis, slepkava. Par to mums runā bībele. Vai tikai viņš vien?

 

Dievs sūtīja savu eņģeli, lai izvestu Izraēla tautu no Ēģiptes verdzības. Šis eņģelis runāja Dieva vārdā un uzdevumā un ļoti daudzās Rakstu vietās šis eņģelis tiek uzdots par Dievu. Kas meloja šinī gadījumā? Vai velns? Jeb arī tas eņģelis, kurš runāja Dieva uzdevumā, nepasakot visu patiesību līdz galam? Tālāk šis eņģelis jau tiek uzdots par Dievu. Vai arī meloja cilvēki, kuri rakstīja šīs Rakstu vietas?

 

Kā arī eņģelis (gars), kurš Dieva uzdevumā kļuva par melu garu Izraēla praviešu mutēs.

 

Un tad iznāca kāds gars un nostājās Tā Kunga priekšā, un sacīja: es viņu pierunāšu! Bet Tas Kungs viņam jautāja: bet kādā veidā? 
Tad viņš atbildēja: es iziešu un būšu melu gars visu viņa praviešu mutē. Tad sacīja Tas Kungs: tu viņu tiešām pierunāsi, un tev tas arī izdosies, ej un dari tā! 
Un nu, redzi! Tas Kungs ir ielicis melu garu šo tavu praviešu mutē, jo Tas Kungs tev ir paudis ļaunu vēsti. (2Laiku 18:20-22)

 

Dieva uzdevumā šis gars melo.

 

Velns tiek uzdots arī par cilvēku slepkavu.

 

Kad cilvēki neklausīja Dievu, Dievs sūtīja savus eņģeļus, kuri nogalināja daudzus cilvēkus? Kas šajos gadījumos ir šie eņģeļi? Viņi ir tikai roboti, kuri pilda uzdevumu jeb viņi ir aukstasinīgi slepkavas? Bet šie eņģeļi ir Dieva eņģeļi.

 

Es nekādā gadījumā neaizstāvu velnu un viņa eņģeļus, bet ja Dieva eņģeļi dara to pašu: gan melo, gan arī slepkavo, ar ko tad viņi atšķiras no velna un viņa eņģeļiem?

 

Ar to, ka velns un viņa eņģeļi melo un slepkavo pēc sava prāta un iedomas, bet Dieva eņģeļi to pašu dara Dieva uzdevumā? Tātad, sanāk, ja Dievs to liek darīt, tad tas ir labi un pareizi, bet ja to dara pats no sevis, tad tas ir slikti???

 

Tāpat arī cilvēki. Ja Mozus, Dāvids un citi Dieva kalpi nogalināja cilvēkus Dieva uzdevumā, tad tas bija labi un apsveicami, bet, ja to darīja cilvēki, kuriem Dievs to nebija licis, tad tas bija noziegums un grēks.

 

Tātad, ja Dievs liek darīt sliktu: melot un nokaut, tad tas ir labi, bet ja cilvēks vai gars to dara no sava prāta, tad tas ir slikti un noziedzīgi? Tad kur šeit ir taisnība?

 

Kā to visu izskaidrot?

 

Piemēram, ja kādam cilvēkam ir ļaundabīgs audzējs, ārsti darīs visu iespējamo, lai šo audzēju iznīcinātu vai izgrieztu ārā. Līdzīgi rīkojas Dievs caur saviem eņģeļiem. Viņš pavēl saviem eņģeļiem piemānīt un nokaut kādus cilvēkus, kuri ir kā ļaundabīgs audzējs cilvēka ķermenī.

 

Šinī gadījumā šie meli un slepkavības ir attaisnojami.

 

Kas gan ir cilvēks, ka var iebilst Dievam un pārmest Viņam, ka Viņš rīkojas nepareizi?

 

Domāju, ka ikviens piekritīs tam, ka cilvēki ir dažādi un sabiedrībā ir tādi cilvēki, kuri ir jāizolē no sabiedrības, jo viņi ir bīstami sabiedrībai un var nodarīt lielu ļaunumu.

 

Un nav nekāds brīnums, ja Dievs cenšas iznīcināt tos, kurus uzskata par iznīcībai lemtajiem.

 

Ja mums šodien ir līdzekļi un paņēmieni, kā cīnīties pret sabiedrībai bīstamiem cilvēkiem vai pret bīstamām slimībām, dažādiem ļaundabīgiem audzējiem un tamlīdzīgi, vai tad tāpēc būtu jābrīnās, ka Dievam un Viņa eņģeļiem arī ir savi paņēmieni un līdzekļi, lai cīnītos pret to, kas viņiem nav pieņemami?

Skatījumu skaits: 39 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt