Galvenie » 2015 » Augusts » 10 » Zombēšana
01:07
Zombēšana

Labi tam cilvēkam, kas atrod gudrību, un cilvēkam, kas dabū sev skaidru prātu! (Sal.pam.3:13)

 

Cik gan šodien ir svarīgi pasargāt sevi no ļaunā un sargāt savu prātu un sirdi, kā arī paturēt skaidru savu saprātu, rīkoties apdomīgi un nekrist neprātībā. Mēs dzīvojam tādā pasaulē, kur ļaunums ir visapkārt, kur baltu dēvē par melnu un melnu - par baltu, kur saldu dēvē par rūgtu un rūgtu - par saldu, kur labu sauc par ļaunu un ļaunu - par labu. Kaut vai tas, kas attiecas uz homoseksuālistiem - viss, kas ir pret viņiem, tagad skaitās slikts, bet visi, kas viņu grēcīgās nedabīgās tieksmes atbalsta, tiek saukti par labiem. Pasaulē viss ir sagriezies kājām gaisā. Cilvēki vairs nezina, kur ir patiesība un kur ir meli, jo pastāvīgi melus uzdod par patiesību un patiesību - par meliem. Cilvēkiem tiek stāstītas pasakas un viņi tām tic, neko nepārbaudot. Šāda veida smadzeņu skalošana un zemapziņas pārprogrammēšana notiek arī kristietībā. Veselas ļaužu masas tiek aizrautas, cilvēki tiek padarīti par adeptiem, par būtnēm bez savas domāšanas un spriešanas spējas.
No kancelēm viņi apstrādā ļaužu masas,
lai politiskā apvērsuma gadījumā šīs ļaužu masas nostātos globalizācijas ieviesēju ASV un viņu pakalpiņu pusē. Un mēs redzam, ka tas tā arī notiek.
Visur, kur ir izplatītas šīs radikālās neoharizmātiskās (neofašistiskās) sektas, politisko apvērsumu gadījumā viņi aktīvi vai pasīvi nostājas "demokrātijas" ieviesēju pusē. Pašlaik viņu galvenā loma ir sagatavot šo ļaužu prātus - pieņemt jauno pasaules kārtību, jauno antikrista pārvaldes sistēmu, kur cilvēka tiesības būs tik tālu ierobežotas, ka nebūs vairs savas brīvās gribas. Tas viss tiek iepotēts cilvēku apziņā caur melīgo "vērtību" propagandu, caur ikdienas "smadzeņu skalošanu", veidojot paklausīgus "zombijus" un adeptus, kuriem nav pašiem savas domāšanas un skaidrā saprāta.
 
Šādiem "kristiešiem" tiek iepotētas pseidokristīgās vērtības un liela nozīme tiek piešķirta arī rokmūzikai, kā neatņemamai mūsdienu kristietības sastāvdaļai.
Ar šīs dēmoniskās mūzikas palīdzību zombēšana notiek daudz ātrāk un vieglāk, jo cilvēka zemapziņa ar šinī mūzikā ielikto elementu palīdzību tiek pārprogrammēta bezierunu pakļautībai dēmoniskajai vadībai. Šeit arī cēlonis vardarbībai, agresijai, naidam, ar kuru parasti ir piepildīti šie nozombētie adepti pret visiem, kuri nepiekrīt viņu mācībām.
 
Un mēs redzam, ka politisko izmaiņu rezultātā šīs sektas, kurām ir skaidrs uzdevums - sagatavot augsni antikrista pārvaldes sistēmai, ieņem stingru ASV un viņu pakalpiņu atbalsta pozīciju, to visu saucot par Dieva dotajām pārmaiņām utt.
Un ja kādam no šiem sektantiem iedod arī kādu vadošo amatu, pateicībā par padarīto darbu, tad visi šie nozombētie adepti brēc par to, ka nu beidzot "kristieši" ir valdībā utt. Un šādu "kristiešu" darbības rezultātu mēs skaidri varam saredzēt Ukrainā, kur "asiņainais" mācītājs Turčinovs ar vēsu galvu deva pavēles slepkavot mierīgos iedzīvotājus,
no kanceles turpretī sludinādams "kristīgās" vērtības.
 

Līdzīgi scenāriji ir bijuši arī Baltijā un Aizkaukāzā, gan arī cenšas tos īstenot Krievijā, lai nozombētu lielas ļaužu masas, piesedzoties ar "kristīgajām vērtībām", lai pēc tam šos nozombētos cilvēkus izmantotu saviem netīrajiem nolūkiem - valsts apvērsuma gadījumā šie garīgie vergi bez savas domāšanas un skaidrā saprāta būs kā atbalsta punkts šiem bandinieku vadītājiem.

 

Mums ir jāredz cauri visam tam un jāredz šo nozombēto bandinieku vadītāju patiesie nolūki.

 

Liela loma tajā visā spēlē šo ļaužu naivums un prāta aprobežotība, kuri ļauj ar sevi manipulēt. Liela loma tajā visā ir arī ļaunajiem un nešķīstajiem gariem - dēmoniem, kuri šiem naivajiem cilvēkiem uzdodas par Dievu, Kristu vai Svēto Garu (kā nu kuram), un ar viltus spēka un izpausmju palīdzību notur šos ļaudis savā verdzībā un arī citus cenšas piepulcināt (savervēt) savam nozombētajam baram.

 
Šāda veida manipulācijas ar cilvēkiem liek domāt par šo bandinieku vadītāju ciešu sadarbību ar tumsas spēkiem - ar pašu Luciferu un viņa padotajiem.
 

Tas liek domāt par to, ka visiem šiem projektu autoriem - ASV un tās pakalpiņiem ir cieša sadarbīa ar tumsības spēkiem.

Un domāju, ka tā ir patiesība.

Un viņi pielūdza pūķi, tādēļ ka tas zvēram devis varu; arī zvēru tie pielūdza, sacīdami: "Kas līdzinās zvēram, un kas var ar to karot?" (Atkl.13:4)

Un kā rezultātu šai sadarbībai mēs redzam haosu, karus, nekārtības, bezdievības izplatīšanos visur, kur vien sper savu kāju šie bandinieku vadītāji. Afganistāna, Irāka, Ēģipte, Lībija, Sīrija, bijusī Dienvidslāvija, Ukraina, nozombētās Baltijas valstis un Polija, homoseksuālisma izplatība, izvirtības propaganda utt. Visur tiek sēts naids un haoss, demokrātijas vārdā tiek gāztas likumīgās valdības, tiek izraisīti kari, lai nostiprinātu šo zvēra (pareizāks tulkojums ir - nezvēra, bestijas) hegemoniju pār visu pasauli.

Pieņemot nešķīsto un tumsības spēku sadarbību,no kuras atteicās Dieva Dēls Jēzus Kristus, viņi ir saņēmuši varu, bet tajā pašā laikā - arī kļuvuši par tumsības nesējiem un pārstāvjiem šajā pasaulē.

Tad velns Viņu uzveda kalnā un vienā acumirklī rādīja Tam visas pasaules valstis.
Un velns Viņam sacīja: "Es Tev došu visu šo varas pilnību un šo godību, jo tā man nodota, un, kam es gribu, tam es to varu dot.
Ja Tu nu mani pielūgsi, tad viss tas būs Tavs."

Bet Jēzus tam atbildēja, sacīdams: "Stāv rakstīts: tev būs pielūgt Dievu, savu Kungu, un Viņam vien kalpot." (Lk.4:5-8)

 

Kristus atteicās no šī velnišķīgā piedāvājuma, bet tas nenozīmē, ka visi sekotu Viņa piemēram. Un šīs izvēles rezultātu mēs šodien varam redzēt mūsdienu pasaulē, kur ASV un tās pakalpiņi īsteno velnišķīgos plānus šeit zemes virsū, piesedzoties it kā taisnības vārdā.

Zombēšana notiek ne tikai tā saucamajā kristīgajā pasaulē, bet arī politiskajā arēnā, kur cilvēkiem tieši izskalo smadzenes, atklāti propagandējot okultismu, burvestības, sātanismu, izvirtību, grēku, homoseksuālismu, iepotējot to visu viņu zemapziņā, padarot to visu par normālu parādību un apstiprinot to caur "zinātniskiem pētījumiem" caur sev padotajiem bandiniekiem šajās sfērās. Šī zombēšana iet masveidā caur masu mēdijiem.

Sevišķa uzmanība tiek pievērsta izglītības sistēmai un bērnu audzināšanai. Bērni arvien vairāk tiek nodarbināti skolās - no pēc iespējas jaunāka vecuma. Piemēram, Lielbritānijā bērni ir spiesti iet uz skolu no 4 gadu vecuma uz pilnu slodzi - tas ir uz 6 stundām dienā.

Tas viss tiek pasniegts tādā veidā, lai vecāki nenojaustu šādas izglītības sistēmas patiesos mērķus: izaudzināt ļaudis ar izskalotām smadzenēm.

Vecāki it kā vairāk var veltīt laika finansiālā stāvokļa uzlabošanai, nepamanot, ka viņi pamazām zaudē savus bērnus. Un jau pēc pāris gadiem šiem bērniem tiek izdalīti telefona numuri, pa kuriem ziņot par visiem, kuri it kā ierobežo viņu tiesības.

 

Tas ir tikai viens no daudzajiem zombēšanas piemēriem. Bērni izseko savus vecākus un skolā uzdoto mājas darbu veidā ziņo par savu dzīvi un vecāku nodarbošanos. Kā jūs domājat, kāpēc gan 5 vai 6 gadīgam bērnam vajadzētu zīmēt savas ielas plānu, sanumurējot mājas un atzīmējot savu māju? Kāpēc viņam vajadzētu sīki zīmēt savas mājas plānu un atzīmēt tajā visas lietas, kas atrodas tajā? Kāpēc gan vajadzētu nest uz skolu savu vecāku fotogrāfijas? Kāpēc gan vajadzētu ziņot, cik vecākiem ir datoru, plansešu un mobilo telefonu mājās un cik laika viņi pavada Internetā un cik daudz ļauj to darīt bērniem? Vai esat uzdevuši sev šos jautājumus? Bet vajadzētu gan. Šādā veidā caur izglītības sistēmu tiek ievāktas ziņas par šo bērnu vecākiem.

Kontrole ir visur. Daudzās lietās un vietās, par kurām jūs pat neesat aizdomājušies!

 

Bērni ir mūsu nākotne, un tā ir arī augsne, uz kuru mērķē arī sātana gribas pildītāji - ASV un viņu pakalpiņi un roklaižas.

 

Māci savam bērnam viņa ceļu, no tā viņš neatstājas arī tad, kad viņš jau vecs kļuvis. (Sal.pam.22:6)

Šo principu zina arī tumsības kalpi, un tāpēc viņi tēmē uz bērniem, jo bērni ir mūsu nākotne! Sargāsim savus bērnus un mācīsim viņiem staigāt taisnības tekas! Paturēsim skaidru savu saprātu un ļausim, lai Patiesības Gars mūs vada un māca!

Skatījumu skaits: 722 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt