Galvenie » 2014 » Oktobris » 3 » Viltus atklāsme par debesīm un elli
16:44
Viltus atklāsme par debesīm un elli

Kāda māsa Kristū man palūdza nokomentēt šo video. Tā kā Internetā sastopu daudzus šada veida video par it kā atklāsmēm no debesīm un elles, ir gadījies daudzus no tiem noskatīties. Visām šīm atklāsmēm ir daudzas kopējas iezīmes, kuras norāda uz to autoru - sātanu, kurš uzdodamies par gaismas eņģeli vai pat Kungu Kristu Jēzu, izplata starp ticīgajiem maldu mācības, viltus atklāsmes utt.

 

Komentārs šim video iznāca tāds pagarš, tāpēc nolēmu to izlikt publiskai apspriešanai.

 

Šiet ir daudzas neatbilstības Dieva Vārdam.

 

1. Sieviete draudzē nedrīkst sludināt, tas viņai ir par kaunu, ja viņa to dara. Sievai ir par kaunu runāt draudzes sapulcē. (1Kor.14:35)


2. Viņa izgāja no sava ķermeņa, viņas miesa palika lejā, kamēr eņģeļi viņu vadāja un rādīja viņai dažādas lietas un runāja ar viņu. Tas atgādina okultismu - cilvēka ceļošanu pa astrālo pasauli dēmonu pavadībā, kuri dotajam cilvēkam māca "jaunas" vai "apslēptas" zināšanas.

 

3. Ir daudzu ekstrasensu un parapsihologu liecības par to, ka ar savu darbošanos viņi centās palīdzēt cilvēkiem, jo viņiem bija liels žēlums pret šiem cilvēkiem, un viņi domāja, ka dara to Dieva vadīti.
Daudzi kristīgās pasaules darboņi darbojas līdzīgi, un viņi domā, ka viņus vada Dievs, Jēzus vai Svētais Gars, bet īstenībā tas ir nomaskējies sātans.

 

4. Kur bībelē ir rakstīts, ka Jēzus ceļo pa garīgo pasauli no debesīm uz elli un atpakaļ un ņem sev līdzi vēl visādus tūristus???

 

5. Kur bībelē ir rakstīts, ka dēmoni ellē moka cilvēkus? Vai ne paši dēmoni tiks mocīti? Ja viņi paši tiks mocīti, kā viņi vēl varēs mocīt tur atrodošos cilvēkus? Redzat šos sātana melus? No sātana nākošajās atklāsmēs vienmēr tiek rādīts, kā ellē dēmoni moka cilvēkus. Bet dēmoni paši tiks mocīti - tā mums saka Dieva Vārds! Jābūt ļoti uzmanīgam ar šāda veida atklāsmēm!

 

6. Ļoti dīvains apgalvojums tam, ka ellē cilvēki turpina darīt tos pašus grēkus, kurus darīja, būdami virs zemes. Bībele mums māca, ka elle ir soda izciešanas vieta. Diez vai kāds soda izciešanas vietā turpina darīt to, par ko viņš tur ir ielikts? Raugoties no bībeles viedokļa, elle ir laicīga soda izciešanas vieta, no kurienes visi savā laikā izies, lai stātos Dieva tiesas priekšā. Bet tie, kuru vārdi nebūs rakstīti Jēra dzīvības grāmatā, tiks iemesti uguns un sēra jūrā. Un no turienes gan vairs nebūs nekādas izejas.

 

7. Apkopot visu šo mācību varētu ar citātu no Svētajiem Rakstiem: Gars skaidri saka, ka vēlākos laikos daži atkritīs no ticības, pieķerdamies maldu gariem un dēmonu mācībām. (1Tim.4:1)

 

8. Šī viltus gara mērķis, apvienot visas draudzes zem viena gara - antikrista gara, kurš uzdodas par Svēto Garu.

Bet Man ir pret tevi tas, ka tu ļauj vaļu sievietei Jezabelei, kas saucas par pravieti, mācīt un pievilt Manus kalpus (Atkl.2:20)

 

9. Ja uzstājas pravieši ir jārunā diviem vai trijiem, un ja kādam no klātesošajiem nāk atklāsme, tad iepriekšrunātājiem ir jāapklust un jāļauj runāt šim cilvēkam, kuram ir atklāsme. Un pārējiem ir jāapspriež. (Bet pravieši lai runā divi vai trīs, un citi lai apspriež. Bet, ja kādam citam, kas tur sēd, nāk atklāsme, tad pirmais lai cieš klusu. (1Kor.14:29-30)). Šis princips pilnībā ir apslāpēts - tas nozīmē, ka Svētajam Garam šeit netiek dota iespēja izpausties. Un loģiski, ja Svētais Gars ir apslāpēts, darbojas viltus gars, kurš uzdodas par Svēto Garu, kā rezultātā ir maldu mācības un viltus izpausmes un viltus atklāsmes.

 

10. Cilvēks nevar atrasties ellē savas dzīves laikā - ellē nonāk pēc savas dzīves, ja nedzīvo Dievam labpatīkamu dzīvi. Visu laiku šīs viltus atklāsmes laikā tiek pausti dažādi meli, kuri tiek pasniegti kā patiesība.

 

11. Bet es baidos, ka čūska, kas ar savu viltību piekrāpa Ievu, tāpat nesamaitā arī jūsu domas un nenovērš no vienkāršības un skaidrības, kas ir Kristū. Bet, ja kāds nāk un sludina citu Jēzu, ne to, ko mēs esam sludinājuši, jeb ja jūs dabūjat citu garu, ne to, ko jūs esat saņēmuši, jeb citu evaņģēliju, ne to, ko esat pieņēmuši, tad jūs to labprāt ciešat. (2Kor.11:3-4)

Vecā čūska, sātans ir ļoti viltīgs un viņš dara visu iespējamo, lai pieviltu pat izredzētos, ja iespējams.

Skatījumu skaits: 554 | Pievienoja: admin | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt