Galvenie » 2017 » Jūlijs » 19 » Velns vēl joprojām atrodas Dieva priekšā
13:42
Velns vēl joprojām atrodas Dieva priekšā

Dievam joprojām ir kaut kāda vienošanās vai līgums ar velnu, jo velns vēl joprojām atrodas debesīs, viņam ir pieeja pie Dieva troņa, kur viņš dienām un naktīm apsūdz Dieva izredzētos.

 

Tas nav mans izdomājums, tā mums saka Dieva Vārds bībele.

 

...mūsu brāļu apsūdzētājs, kas tos apsūdzēja mūsu Dieva priekšā dienām un naktīm. (Atkl.12:10)

 

Par to, ka velnam ir pieeja pie Dieva troņa mums runā daudzas Rakstu vietas.

 

Un notika, kādu dienu kad Dieva dēli nāca, lai nostātos Tā Kunga priekšā, tad arīdzan sātans atnāca viņu vidū. (Īj.1:6)

 

Un Tas Kungs man ļāva redzēt augsto priesteri Jozuu stāvam Tā Kunga eņģeļa priekšā, un sātans stāvēja viņam līdzās pa labi, lai viņu apsūdzētu. (Cah.3:1)

 

Turpretim virseņģelis Miķelis, kad viņam bija Mozus miesas dēļ vārdu cīņa ar velnu, neiedrošinājās par viņu izteikt zaimu spriedumu, bet tikai sacīja: Tas Kungs lai tevi soda! (Jūd.1:9)

 

Kristietībā tagad ir ļoti populāra cīņa pret velnu, notiek veselas kalpošanas, kur tiek pasludināts karš pret velnu un tiek pat uzrakstītas mācību grāmatas, kā pareizi cīnīties pret velnu.

 

Taču bībele mūs māca, ka pret velnu un viņa eņģeļiem savā laikā cīnīsies Dieva eņģeļi erceņģeļa Mihaēla vadībā, bet ne kristieši.

 

Kristiešiem nav dotas tiesības lādēt velnu un viņa padotos. Pat Dieva erceņģelis neuzdrošinājās to darīt.

 

Turpretim virseņģelis Miķelis, kad viņam bija Mozus miesas dēļ vārdu cīņa ar velnu, neiedrošinājās par viņu izteikt zaimu spriedumu, bet tikai sacīja: Tas Kungs lai tevi soda! Bet šie zaimo visu, ko tie nesaprot. (Jūd.1:9-10)

 

Ja jūs esat tas, kura mute ir piepildīta ar lāstiem pret velnu un viņa padotajiem, tad esiet uzmanīgs, jo jūs esat nostājies uz bīstama ceļa!

 

Tātad velnu un viņa eņģeļus no debesīm nometīs Dieva eņģeļi, bet ne kristieši.

 

Kad notiek velna izdzīšana no debesīm? Vai tā jau bija sen, vai arī tad, kad Jēzus nomira uz Golgātas krusta?

 

Cīņa starp Dieva eņģeļiem un velna eņģeļiem debesīs iesākas tikai lielo bēdu laikā.

 

Izcēlās karš debesīs, Miķelis ar saviem eņģeļiem sāka karot ar pūķi. Pūķis un viņa eņģeļi turējās pretim. 
Bet tie nespēja, un tiem nebija vairs vietas debesīs. 
Lielais pūķis, vecā čūska, to sauc par velnu un sātanu, kas pieviļ visu pasauli, tapa gāzts; viņš tika nomests uz zemi un līdz ar viņu tā eņģeļi. (Atkl.12:7-9)

 

Bet līdz tam brīdim velns atrodas debesīs un viņam ir pieeja pie Dieva troņa.

 

Tad es dzirdēju stipru balsi debesīs saucam: "Tagad ir atnākusi pestīšana un mūsu Dieva spēks un valstība un Viņa Kristus vara, jo ir gāzts mūsu brāļu apsūdzētājs, kas tos apsūdzēja mūsu Dieva priekšā dienām un naktīm. (Atkl.12:10)

 

Dieva eņģeļi un velna eņģeļi pašlaik nav karastāvoklī, viņi dzīvo mierīgi blakus.

 

Domāju, ka debesu sfēras ir sadalītas starp Dieva eņģeļiem un velna eņģeļiem. To mēs skaidri varam redzēt pravieša Daniēla grāmatā.

 

Pravietis Daniēls lūdza Dievu un Dieva eņģelis Gabriēls nāca pie viņa, bet nevarēja to izdarīt, jo viņam pretī nostājās velna eņģelis, kurš bija atbildīgs pār Persiju, zem kuras valdīšanas dotajā brīdī atradās Daniēls. Un tikai tad, kad erceņģelis Mihaēls nāca palīgā Gabriēlam, Dieva eņģelis spēja nonākt līdz Daniēlam, lai paziņotu viņam vēsti no Dieva.

 

Jau no pirmās dienas, kopš tu centies izprast notikušo un pazemojies sava Dieva priekšā, tavi vārdi ir uzklausīti, un es gribēju ierasties tavas lūgšanas dēļ. 
Bet persiešu valsts sargeņģelis mani atturēja divdesmit vienu dienu, kamēr beidzot Mihaēls, viens no galveniem sargeņģeļu priekšniekiem, man nāca palīgā, un man izdevās atstāt Mihaēlu vienu pašu pie persiešu ķēniņu sargeņģeļa, 
un es atnācu tev paziņot, kas ar tavu tautu notiks laiku galā, jo šī parādība ir par tālām nākamajām dienām, par pašu beidzamo laiku posmu. (Dan.10:12-14)

 

Mēs vēl joprojām dzīvojam laikā, kad velns vēl joprojām atrodas debesīs un vēl nav nomests no tām, tāpēc arī vēl nav iesākušās kristiešu vajāšanas. Bet arvien vairāk mēs esam pietuvojušies lielajiem bēdu laikiem un tam brīdim, kad iesāksies milzīgās kristiešu vajāšanas, kad velns būs nomests uz zemi.

 

Tad pūķis sadusmojās par sievu un gāja karot ar pārējiem viņas cilts locekļiem, kas turēja Dieva baušļus un apliecināja Jēzu. (Atkl.12:17)

 

Savā laikā Jēzus pravietiski redzēja to brīdi, kad velns tiks izmests ārā no debesīm.

 

Es redzēju sātanu kā zibeni no debesīm krītam! (Lk.10:18)

 

Sātans jeb velns joprojām atrodas debesīs, kur dienām un naktīm Dieva priekšā apsūdz Dieva izredzētos. Bet mums nav jābēdājas un jāskumst par to, jo mums ir aizstāvis Dieva priekšā.

 

...mums ir aizstāvis Tēva priekšā - Jēzus Kristus, kas ir taisns. (1Jņ.2:1)

Skatījumu skaits: 514 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt