Galvenie » 2018 » Februāris » 27 » Vai izies cilvēki ārā no elles?
14:52
Vai izies cilvēki ārā no elles?

Vai izies cilvēki ārā no elles? Nepārprotami izies! Par to runā bībele: "Elle atdeva savus mirušos, kas tanīs bija." (Atkl.20:13)

 

Šeit var izsekot sekojošos punktus:

1. "Elle atdeva savus mirušos" (Atkl.20:13), tas nozīmē, ka visi no elles izies ārā.

2. Katrs tika tiesāts attiecīgi saviem darbiem. (Atkl.20:13) Visi, kuri izies no elles, nostāsies Dieva tiesas priekšā.

3. Elli iemeta uguns jūrā. (Atkl.20:14) Elle bez cilvēkiem tiek iemesta uguns jūrā.

4. Ja, kas nebija rakstīts dzīvības grāmatā, to iemeta uguns jūrā. (Atkl.20:15) Tie, kuri izies ārā no elles, nostāsies Dieva tiesas priekšā un no tiem tie, kuru vārdi nebija rakstīti dzīvības grāmatā, tiks iemesti uguns jūrā. Pārējie iemanto dzīvību.

 

Lūk, šādus notikumus mums attēlo bībele.

 

Nu, tagad daudzi sacīs: "Nē, tā tas nevar būt! Tu stāsti pasakas! Bībelē taču ir rakstīts, ka neviens nevar iziet ārā no elles!" Un viņi min sekojošos pantus:

 

Bet gadījās, ka nabagais nomira, un eņģeļi viņu aiznesa Ābrahāma klēpī. Arī bagātnieks nomira un tika apglabāts. 
Un no elles, kur viņš cieta mokas, viņš pacēla savas acis un ieraudzīja Ābrahāmu no tālienes un Lācaru viņa klēpī. 
Tad viņš sauca stiprā balsī: Ābrahāma tēv, apžēlojies par mani un sūti Lācaru, lai tas iemērc pirksta galu ūdenī un dzesē manu mēli, jo es ciešu mokas šai liesmā! 
Bet Ābrahāms teica: piemini, dēls, ka tu savu labumu esi dabūjis, dzīvs būdams, turpretim Lācars - ļaunu. Tagad viņš tiek iepriecināts, bet tev jācieš mokas. 
Un turklāt starp mums un jums atrodas liels bezdibenis, ka tie, kas no šejienes vēlētos noiet pie jums, to nespētu, tāpat arī no jums pie mums. (Lk.16:22-26)

 

"Lūk, skaidri un gaiši taču ir rakstīts: Un turklāt starp mums un jums atrodas liels bezdibenis, ka tie, kas no šejienes vēlētos noiet pie jums, to nespētu, tāpat arī no jums pie mums. (Lk.16:26)

Nevar taču iziet no elles!"

 

Par ko tad šeit ir rakstīts?

 

Elle ir soda izciešanas vieta, kur nonāk tie, kas to ir pelnījuši savu grēku dēļ. Un kamēr viņi atrodas tur, viņi nespēj no turienes iziet ārā un iet uz citu vietu. Laiku beigās, kad notiks lielā tiesa Dieva troņa priekšā, visi šie cilvēki, kuri atrodas ellē, izies no turienes ārā, un tiks tiesāti. Ja viņu vārdi būs ierakstīti dzīvības grāmatā, viņi netiks iemesti uguns un sēra jūrā.

 

Protams, ka tas ir pretrunā ar mūsdienu kristīgās teoloģijas atziņām, bet mums ir jāsaprot tas, ka mūsdienu kristietība kalpo nevis bībeles vienīgajam Dievam, bet gan - senās Bābeles elkiem, un attiecīgi - viņu mācības, atklāsmes un teoloģija, kā arī Svēto Rakstu skaidrojumi nav nākuši no Svētā Gara, kurš ir Patiesības Gars, bet gan no maldu gariem, dēmoniem, ļaunajiem un nešķīstajiem gariem, kas viņiem uzdodas par Dievu.

 

Mums ir jāzina tas, ko saka bībele, nevis, ko ir izdomājuši dažādi šarlatāni, lai virzītu savu melu reliģiju, ko viņi liekulīgi ir nosaukuši par kristietību!

 

Tāpat var arī uzskatīt par meliem visas tās "superatklāsmes", kur cilvēki ir it kā pabijuši ellē un atgriezušies atpakaļ! Ja cilvēks nonāk ellē, viņš no turienes vairs nevar iziet ātrāk kā tikai lielās tiesas laikā!

 

Un tie, kuri stāsta, ka Jēzus vai kāds eņģelis viņus ir vedis uz elli un rādījis viņiem to un cilvēkus, kuri tur tiek mocīti, īstenībā ir dēmonu pievilti. Šie dēmoni viņiem uzdodas par Dievu, Jēzu vai eņģeļiem un dod viņiem viltus parādības un atklāsmes. Šeit var novērot okultiskas lietas, kad cilvēks it kā iziet no sava ķermeņa un ceļo astrālajā pasaulē. Tur nav nekā kopīga ar Dievu un atklāsmēm no Viņa.

 

Arī tās viltus atklāsmes par to, ka dēmoni ellē moka cilvēkus var nosaukt par viltus un melu atklāsmēm. Bībelē nekur nav teikts, ka ellē dēmoni moka cilvēkus. Dēmoni paši reiz tiks mocīti un tas būs tad, kad viņi tiks iemesti uguns un sēra jūrā. Un tā kā viņi paši tur tiks mocīti, viņi nevarēs nekādīgi mocīt cilvēkus!

 

Bet, kas attiecas uz elli, tad cilvēki, kuri atrodas tur, tiek mocīti uguns liesmās nevis caur dēmoniem vai velniem!

 

Dēmoni moka tos cilvēkus, kuros viņi mājo, bet nekādīgi viņi nespēs to darīt pēc šo cilvēku nāves. Tā visa ir maldu mācība, kura ir to pašu dēmonu un dēmonu apsēsto cilvēku izdomājums.

 

Cilvēki negrib ticēt tam, ka no elles visi cilvēki izies ārā, jo viņi netic tam, kas ir rakstīts bībelē. Bet vairāk viņi tic maldu mācītājiem, kuri ir apsēsti ar dēmoniem un kuri māca maldu mācības un to, ka ellē dēmoni moka cilvēkus un ka tie, kuri atrodas ellē, nekad no turienes neizies ārā. Lūk, kā ļaunais visu ir sagrozījis!

 

Bet jums pašiem ir jāizlemj, kam ticēt vairāk: vai tam, kas rakstīts bībelē, vai arī tam, ko jums māca maldu mācītāji!

Skatījumu skaits: 368 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt