Galvenie » 2019 » Februāris » 12 » Vai ir jālūdz Dievam otrā puse?
03:51
Vai ir jālūdz Dievam otrā puse?

Pirms lasāt šo rakstu, gribu vērst uzmanību uz to, ka šinī rakstā iet runa par tiem, kuri vēl nav izvēlējušies sev tā saucamo otro pusi. Par tiem, kuri jau ir precējušies, ir pavisam cita runa.

 

"Vai ir jālūdz sieva vai vīrs no Dieva?" Daudzi ir uzdevuši sev šo jautājumu un skrien ar šo jautājumu pie saviem mācītājiem, draudžu un sektu līderiem.

 

Bībelē mums nav teikts, ka sieva vai vīrs ir jāizlūdz no Dieva. Par bērniem ir teikts, ka tie, kuriem nebija bērnu, lūdzās, lai Dievs dotu viņiem bērnus. Taču nekur bībelē mēs neredzam nevienu gadījumu, ka nākamā otrā pusīte būtu jāizlūdz no Dieva.

 

Kāpēc mūsdienu draudzēs ir daudzas nelaimīgas ģimenes, kur dzīvesbiedri viens otru nemīl un neieredz viens otru? Tikai tāpēc vien, ka viņiem reiz kāds ir teicis: "Tā ir tava otrā pusīte no Dieva!"

 

Un tad, attiecīgi, paklausot garīgajai autoritātei vai garam (dēmonam, kurš uzdodas par Dievu), kurš to ir teicis, šie cilvēki apprecas un pēc tam viņiem ir nelaimīga dzīve, jo viņi redz, ka viņiem ir atšķirīgas intereses un nav arī mīlestības.

 

Cilvēkiem pašiem ir jāatrod sev otrā puse un pašam jāpārbauda sevi, vai viņš mīl šo otro cilvēku, jeb arī tā ir vienkārša iemīlēšanās, kura ātri pāriet vai arī tikai miesīga iekāre. Un kas pēc tam paliek? Tikai nesaskaņas, ķildas.

 

Lasot bībeli, nevar atrast nevienu gadījumu, kad cilvēks būtu izlūdzis sev sievu no Dieva.

 

Kas notiek, kad cilvēks apprec otro pusi, domājot, ka ir saņēmis atbildi no Dieva? Pēc kāda laika, kad strīdi un ķildas pieņemas spēkā un dzīve kļūst neciešama, cilvēks sāk vainot Dievu sacīdams: "Tu man viņu devi, bet šis cilvēks ir pavisam savādāks, nekā es biju iedomājies un lūdzis! Kāpēc Tu man viņu devi? Laikam gribēji man iespītēt?"

 

Daudzās mūsdienu draudzēs un sektās ir prakse, ka draudžu vai sektu līderi nosaka, kādu otro pusi cilvēkam precēt, un tādā veidā tiek izveidotas daudzas nelaimīgas ģimenes.

 

Cilvēkam pašam ir jāatrod sev otrā puse, kuru viņš mīlēs visu savu mūžu, nevis jāpadodas maldu garu māņiem, apprecot cilvēku, kuru pēc tam ienīdīs visu savu mūžu.

 

Nekur bībelē nav teikts, ka kāds būtu lūdzis sev otro pusi no Dieva. Ļaudis paši iemīlējās un apprecējās, tas bija dabīgs process. Nevis rīkojās kā zombiji vai roboti, kuriem nav absolūti nekādas saprašanas vai veselā saprāta.

 

Daudzi ļaudis draudzēs un sektās nonāk dēmonisko mācību un dēmonisko garu verdzībā un gūstā. Mums nevajadzētu būt tik naiviem, lai domātu, ka Dievs visu darīs mūsu vietā: Dievs izvēlēs man otro pusīti, Dievs izvēlēsies manā vietā, kāda māja man būs, kāda mašīna man būs, ko es ēdīšu, kādas drēbes vilkšu utt. Dievs mums ir devis skaidro saprātu un gudrību, lai mēs varētu saprātīgi un ar apdomu rīkoties. Bet daudzi to nomaina uz muļķību un nejēdzību. Kā parasti tas notiek dēmonu darbības rezultātā, kas darbojas šajās draudzēs un sektās. Šie cilvēki vairs nespēj paši izlemt, kā risināt pašas vienkāršākās lietas, jo viņiem vairs nav veselā saprāta.

 

Dievs nav burvis, kurš brīnumainā veidā izpilda ticīgo vajadzības. Dievs deva saprast, lai ļaudis paši atrod veidu kā nodibināt ģimenes.

 

Augļojieties un vairojieties! (1Moz.1:28)

 

Augļojieties, vairojieties un piepildiet zemi. (1Moz.9:1)

 

Bet jūs augļojieties, vairojieties un piepildiet zemi lieliem pulkiem. (1Moz.9:7)

 

Cilvēkam pašam ir jāiemīlas un jāapprecas.

 

Un ja tev būs neglīta, resna vai kašķīga vai vēl kaut kāda otrā puse, tu varēsi Dievam pateikties par to, ka Viņš tev ir devis brīnišķīgu otro pusi?

 

Bet ja tu pats izvēlēsies sev otro pusi aiz mīlestības, tad arī tu mīlēsi šo cilvēku visu savu mūžu, lai arī kāds viņš vai viņa būtu. Bet ja tu apprecēsies ar cilvēku, domādams, ka Dievs tev viņu dod, bet nemīlēdams šo cilvēku, tad diez vai tu dzīvosi laimīgu un saticīgu dzīvi ar šo cilvēku.

 

Daudzi kristieši gadiem ilgi lūdz Dievu, lai Viņš dod viņiem otro pusi, un tā arī atbildi nesaņem, jo Dievs vēlas, lai mēs apprecētos aiz mīlestības, nevis domādami, ka Dievs mums dod īsto otro pusi un beigās izrādās, ka mēs nemaz nemīlam šo cilvēku.

 

Kad Dievs radīja Ādamu, tad nebija vēl citu cilvēku zemes virsū. Tāpēc Ādams nevarēja atrast sev palīgu atbilstošu sev.

 

Bet viņš neatrada palīga, kas viņam atbilstu. (1Moz.2:20)

 

Citu cilvēku vēl nebija zemes virsū, tāpēc arī Ādams nevarēja starp visu radību atrast sev atbilstošu palīgu. Tad Dievs radīja Ievu.

 

Šodienas pasaulē mums nav jālūdz Dievam otro pusi, jo jebkura sieviete ir atbilstoša jebkuram vīrietim.

 

Dievs jau ir radījis atbilstošu palīgu jebkuram cilvēkam, tikai cilvēkam pašam ir jāizvēlas un pēc tam visu mūžu jāmīl sava otrā puse.

Skatījumu skaits: 41 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt