Galvenie » 2015 » Jūlijs » 18 » Tualetes poda dienas un nedienas Latvijā
21:12
Tualetes poda dienas un nedienas Latvijā

Brīvības piemineklis Latvijā. Cik mēs zinām, tad parasti pieminekļus ceļ tiem, kas ir miruši. Vai brīvība Latvijā ir mirusi, ka tai uzcelts piemineklis?

 

Katrai tautai ir savs svētums, kurš ir kļuvis kā tās tautas simbols. Ņujorkā tā ir Brīvības statuja, Maskavā - mauzolejs, Ēģiptē - piramīdas utt.

 

Latvijā ir Brīvības piemineklis kā visas tautas simbols. Nedaudz papētīsim šo Brīvības pieminekļa fenomenu Latvijā.

 

 

 

Paskatīsimies tagad uz šī brīvības pieminekļa elkdievības simboliem, uz tā masonisko simbolismu.

 

Zvaigznes ir savienotas tā, ka starp tām ir redzams masonu sešstūris.

 

To, ka šīs trīs zvaigznes simbolizē trīs Latvijas novadus - Kurzemi, Vidzemi un Latgali, ir izdomājums, jo, kur tad paliek Zemgale? Trīs masoņu zvaigznes nozīmē trīs masoņu ložu apvienošanos Latvijā. Runa iet par trim masoņu ložām: "Pie zobena", "Ziemeļzvaigzne", "Jāņuguns".

 

 

Nākamais simbols - sieviete uz pieminekļa - it kā latviešu meitene Milda. Kas ir šī Milda?

 

 

Vērsiet uzmanību uz Mildas rokām - tādas pat ir Izīdas kronī. Izīda norāda uz masoņu simbolu "visu redzošā acs".

 

Pati Milda atrodas uz obeliska, kas ir fallosa simbols.

 

Tagad palūkosimies uz pašu Brīvības pieminekli. Interesanti gan - Latvijas galvenais brīvības simbols - brīvības piemineklis, atgādina ko?

 

Paraudzīsimies uz to no augšienes!

 

Tas atgādina tualetes podu! Tas ir ļoti interesanti! Ļoti, ļoti interesanti  ir tas, ka visa Latvijas tauta, visi Latvijas politiķi sanāk kopā pie "tualetes poda" un tur pielūdz it kā Dievu. Tur notiek dažādas svinības un rituāli. Pagānu dieviete Izīda pie tualetes poda. Un šeit notiek Latvijas paši svinīgākie pasākumi, Latvijas viesi nes šeit ziedus pie šī tualetes poda un liek tos pagānu dievietes Izīdas priekšā.

 

Tautas nacionālo simbolu vārdā notiek zemošanās pagānu dievu priekšā.

 

Karavīru godasardze atrodas tajā vietā, kur poda vāks ar skrūvēm tiek piestiprināts pie poda.

 

 

Kad mēs skatāmies okultismā, tad mēs redzam, ka cilvēki, kas nodarbojušies ar okultismu, saka, kad, dēmoni, ļaunie gari jeb mājas gari mājo vannas istabās un tualetēs. Tāpēc nav arī brīnums, ka daudziem ir tieksme vērsties pie "Dieva" tualetē, jo tur viņi sajūt "pārdabīgā" klātbūtni.

 

Sektas "Jaunā paaudze" mācītājs Aleksejs Ļedjajevs saka: "Lūdziet Dievu ne tikai ejot uz tualeti!" Viņam pat ir sprediķis par tualetes podu.

Viņš acīmredzot uztvēra šo Latvijas garīgās pasaules sastāvdaļu un iztulkoja to pa savam prātam! :)

 

Jā! Vispār ļoti interesanta lieta! Latvijas brīvības piemineklis - tualetes pods. Ko gan latvieši dara?

 

"Ejam fotografēties pie Brīvības pieminekļa! Nu, kā gan var nenofotografēties pie Brīvības pieminekļa?" Fotografēties pie tualetes poda...

 

 

Tāpēc nav arī brīnums, ka Lielbritānijas tūristi tik ļoti centās apčurāt šo Latvijas brīvības simbolu, kas īstenībā ir liels tualetes poda makets. Kam gan ir domāts tualetes pods, ja ne tam, lai atvieglotos? Ironija ir tā, ka šādu milzīgu "atvieglošanās" priekšmetu iedeva tautai kā brīvības simbolu.

 

Raugoties uz visu to, nāk prātā tas, ka daudziem kristiešiem ir paradums lūgt Dievu tualetē. Viņiem liekas, ka tā ir vienīgā vieta, kur var netraucēti paslēpties no apkārtesošo acīm, un izkratīt savu sirdi Dieva priekšā. Un tad viņi skrien uz tualetēm un vannas istabām, un pēc kāda laika "atviegloti" nāk ārā.

 

Kādu gan "dievu" viņi tur pielūdz? Vai tā ir cienīga vieta priekš Dieva pielūgšanas?

 

 

Kristieši aizdomājieties! Netaisiet par paradumu sev pielūgt Dievu tualetē. Vai jūs būtu ar mieru, ka tad, kad jūs kāds aicina uz satikšanos, apspriest svarīgas lietas, uzaicināt nevis uz kafejnīcu, nevis uz kaut kādu skaistu vietu, bet - ieaicināt jūs tualetē? Un tur - tualetē apspriest šīs svarīgās lietas?

 

Bet diemžēl kristieši tā dara. Tāda ir mūsu attieksme pret Dievu, kad mēs ejam Dievu lūgt uz tualeti.

 

Dievu var pielūgt jebkurā vietā, bet nevar taisīt par paradumu - to darīt tualetē, vai pie tualetes poda!​

 

Domāju arī, ka nav gudra lieta - nolikt milzīgu tualetes podu Rīgas centrā - nosaukt to par Brīvības pieminekli, un uzskatīt to par visas Latvijas brīvības simbolu! Bet kā redzam, tieši tā arī ir izdarīts: viltīgi stāstot tautai skaistas pasakas par tautas brīvību, noliek milzīgu tualetes podu ar pagānu dievieti Izīdu, un tauta to sajūsmā dievina...

 

Un kā redzam diemžēl šis tualetes pods ir kļuvis par svētumu veselai tautai... Īstenībā šis tualetes pods ir Latvijas kauns un negods.

 

Tad nu tāpat, kā viņi nav turējuši cieņā viņiem doto Dieva atziņu, Dievs sagandējis viņu prātu, ka viņi dara to, kas neklājas. (Rom.1:28)

Skatījumu skaits: 1561 | Pievienoja: admin | Reitings: 3.0/2
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt