Galvenie » 2014 » Septembris » 5 » Svētums vai nešķīstība
04:54
Svētums vai nešķīstība

Rokmūzika pašā iesākumā tika radīta tam, lai cilvēkus aizvestu prom no Dieva un tam, lai kristīgās vērtības nomainītu ar kaislīgām iekārēm. Pirmie rokmūzikas radītāji bija sātana pielūdzēji. Un ko mēs redzam šodien? Rokmūzika tiek spēlēta kristiešu draudzēs un tiek pasniegta kā kristīgā rokmūzika, kura nāk no Dieva. Ja pieņemt to, ka pati kristietība caur antikrista garu kalpo sātanam, tad nav arī brīnums, ka pasaulīgā mūzika un izklaides ienāk draudzē.

 

Draudze, kura sevi sauc par Kristus Miesu, bet patiesībā ir draudze atkritēja, draudze netikle (prostitūta). No vienas puses viņi saka, ka kalpo Dievam, bet no otras puses veic netiklas darbības ar pasaules vērtībām, kuras sātans ir piedāvājis.

 

Mēs redzam, ka caur "atmodas" darbību un "Svētā Gara" darbību Draudzē ienāk ļaunie gari.

 

Tā kļuvusi par ļauno garu mājokli, par visu nešķīsto garu mitekli un par visu nešķīsto un ienīsto putnu mitekli. (Atkl.18:2)

 

Spēlēšanās ar pasaules vērtībām tiek pielīdzināta netiklībai. Bet caur šo garīgo netiklību atnāk ļaunie gari un visāda nešķīstība.

 

Par Dieva Draudzi ir rakstīts: "Sev Savu draudzi sagatavodams cienīgu, bez traipa, bez krunkas vai cita tamlīdzīga trūkuma, lai tā būtu svēta un bez vainas." (Ef.5:27)

 

Ja redzat savā draudzē neatbilstību Dieva Vārdam un kristīgajām vērtībām, izejiet no turienes, lai neņemtu dalību tās netiklībā!

 

Es dzirdēju vēl citu balsi no debesīm saucam: "Izeita no viņas, Mana tauta, lai jums nebūtu dalības viņas grēkos un jūs neķertu viņas mocības. Jo viņas grēku darbi sniedzas līdz debesīm, un Dievs ir pieminējis viņas noziegumus." (Atkl.18:4-5)

 

Dievam nav nekā kopēja ar pasaules nešķīstību, pat ja tas tiek pasniegts it kā Dieva vārdā.

 

Tāpēc aizeita no viņu vidus un nošķirieties no tiem, saka Tas Kungs, un neaiztieciet neko, kas ir nešķīsts, tad Es jūs pieņemšu. (2Kor.6:17)

Skatījumu skaits: 582 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt