Galvenie » 2014 » Jūlijs » 22 » Smējēji (ņirgātāji)
14:06
Smējēji (ņirgātāji)

Kad mēs vērojam pieviltos, mēs bieži redzam, ka viņi ņirgājas par Dieva Vārdu. Dieva Vārda patiesības viņiem liekas kā tas, par ko var pasmieties. Viņi bieži ņem Rakstu vietas un ņirgājas par tām.


 

Es domāju, vai viņi to dara apzināti vai arī neapzināti, un nonācu pie secinājuma, ka viņi to dara neapzināti. Tas ir tas pats, kā cilvēks, kurš lamājas, kad tu runā ar viņu un jautā, kāpēc viņš lamājas, viņš pat neapzinās to un dažreiz pat neatceras to. To visu dara tas dēmons, kurš atrodas šī cilvēka iekšienē. Tas pats ir arī ar pieviltajiem kristiešiem. Tikai šeit ļaunais pieņem "gaismas eņģeļa" izskatu un pat briesmīgāk - uzdod sevi par Svēto Garu. Un savu zaimojošo rīcību cilvēks uzskata kā Svētā Gara izpausmi.


 

Protestantisma gars ir pazaudējis savu patieso nozīmi, kad vēl bija "Sola Scriptura" (tikai Raksti), un transformējās par sacelšanās garu, par antikrista garu, kurš uzstājas pret Dievu un svētumu.


 

...saceļas pret visu, kas saucas Dievs vai svētums... (2Tes.2:4)


 

Ir pat atbilstošs nosaukums kādai no mūsdienu "kristietības draudzēm": Transformācijas centrs. Tas dēmons, kurš vada kaut kādus procesus, tieši vai netieši nodod sevi, izpausmes var būt gan darbībā, gan nosaukumos, gan rīcībā, gan simbolos, gan "atklāsmēs" utt.


 

Īstenībā cilvēki atrodas ļaunā verdzībā, un savu zaimojošo rīcību viņi sauc par "brīvību no reliģijas" vai par "brīvību no važām".


 

Ko mums saka Raksti par to?


 

Zemes ķēniņi ceļas un valdnieki apvienojas pret To Kungu un Viņa svaidīto:
"Sarausim viņu važas un metīsim prom viņu saistekļus!" (Ps.2:2-3)


 

...pret To Kungu un Viņa svaidīto (tas ir , pret Kristu)... Dieva un Kristus važas un saistekļi - tas ir - noteikumi, norādījumi, baušļi utt.


 

Bet tā saucamā brīvība tikai liekas kā brīvība, bet īstenībā tā ir pretošanās Dievam un Viņa vērtībām, svētuma un Dieva likumu atcelšana. Un tā vietā atnāk elkdievība, okultisms, pasaulīgās kaislības un citas dēmoniskās izpausmes.


 

...garam, kas vēl tagad darbojas nepaklausības bērnos... (Ef.2:2)


 

Ja tu ej pret Dieva Vārdu un ņirgājies par Vārdu, uzmanies: gars, kurš ir tevī - ir pretošanās gars Dievam un Viņa svētumam! Neko nenozīmē tas, ka tu "bubini nesaprotamā valodā". Tā ir tikai tukša skaņa.


 

...skanošs varš vai šķindošs zvārgulis... (1Kor.13:1)


 

Jūs būsit vējā runājuši. (1Kor.14:9)


 

Un tāpēc, ka daudzus šodien vada dēmoni, nevis Svētais Gars, draudzē ienāk dažādas maldu mācības un zaimošanas. Un cilvēki kļūst par smējējiem (ņirgātājiem):


 

Bet jūs, mīļie, pieminiet vārdus, kurus jums mūsu Kunga Jēzus Kristus apustuļi ir sacījuši savā laikā; 
to viņi teica jums: pēdējā laikā būs smējēji, kas dzīvos savās pašu bezdievīgajās kārībās. (Jūdas 17-18)


 

Lūk, mēs arī dzīvojam šajā laikā...

Skatījumu skaits: 680 | Pievienoja: admin | Atslēgvārdi: sekta, smējēji, maldi, Dieva Vārds, pievilšana, Svētais Gars, okultisms, zaimi, draudze, ņirgātāji | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt