Galvenie » 2014 » Aprīlis » 26 » Sirds apcietinātība
04:06
Sirds apcietinātība

Mēs bieži domājam: "Nu, kā tad tā? Cilvēkam saki patiesību acīs, tā ir acīmredzama patiesība un tomēr viņi netic tam un neredz to. Un tā vietā viņi turpina uzcītīgi citēt savu "svaidīto" iemācītās frāzes, kas ir izrautas no konteksta un nozīmē pavisam ko citu. Kāpēc tā?"

 

Līdzīgi bija arī Jēzus laikos. Jēzus sacīja, ka ne visiem ir lemts saprast Debesu valstības noslēpumus, bet tikai tiem, kam tas ir dots.

 

Un pie tiem piepildās pravieša Jesajas vārdi, kas saka: ar ausīm jūs dzirdēsit, bet nesapratīsit; skatīdamies jūs skatīsities, bet neredzēsit. 
Jo šo ļaužu sirds ir apcietināta, un viņu ausis ir nedzirdīgas, un savas acis tie ir aizdarījuši, ka tie ar acīm neredz un ar ausīm nedzird un sirdī nesaprot un neatgriežas, ka Es tos dziedinātu. (Mt.13:14-15)

 

Šo cilvēku sirdis ir apcietinātas. Sirds apcietinātība ir ienākusi mūsdienu draudzē, un notiek nevis palīdzības sniegšana vājajiem, bet egoisms un dzīšanās pēc peļņas.

 

Tāpēc vēstulē ebrejiem 3 reizes ir teikts: šodien, ja dzirdēsit Viņa balsi,neapcietinait savas sirdis kā sarūgtinājumā kārdināšanas dienā tuksnesī. (Ebr.3:8.15. 4:7)

 

Novēlu ikvienam ieklausīties Dieva balsī un neapcietināt savas sirdis, bet atvērt tās Dieva Vārda patiesībām.

Skatījumu skaits: 775 | Pievienoja: admin | Atslēgvārdi: sekta, Dieva Vārds, Jēzus, sirds, apcietinātība, peļņa, sektanti, svaidītie | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt