Galvenie » 2017 » Augusts » 6 » Seno laiku "dievi"
18:56
Seno laiku "dievi"

Vecos laikos uz zemi nonāca citplanētieši. Viņus sauca dažādi: gan par eņģeļiem, gan par dieviem, gan arī par citplanētiešiem.

 

Šie citplanētieši saradojās ar zemes iemītniekiem un viņiem piedzima pēcnācēji, kuri nebija tādi kā cilvēki, bet bija kā pārcilvēki, milži, ciklopi un tamlīdzīgi.

 

Šiem citplanētiešiem bija augsti attīstītas tehnoloģijas un iezemiešu acīs viņi bija kā dievi un vietējie iezemieši kļuva par kalpiem šiem "dieviem" un viņu pēcnācējiem.

 

Šie citplanētieši apmācīja savus pēcnācējus visādām gudrībām, lai viņi varētu pārvaldīt zemes cilvēkus. Ar laiku, bojā ejot citplanētiešu pēcnācējiem, pazuda arī tās tehnoloģijas un zināšanas, kas bija viņiem.

 

Taču iezemiešu prātā tas viss palika un no tā izveidojās mīti un leģendas par dieviem, kas pie viņiem atnāca no citām planētām un par augsti attīstītajām tehnoloģijām, kas viņu acīs likās kā mistika un burvestības.

 

Reāli paskatoties uz tautu mītiem un leģendām, var ieraudzīt augsti attīstīto tehnoloģiju pielietošanu no "dievu" puses.

 

Arī lasot bībeli, mēs varam redzēt, ka eņģeļi lietoja augsti attīstītas tehnoloģijas, kas neizglītotajiem ļaudīm likās kā dievišķas parādības.

Skatījumu skaits: 503 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt