Galvenie » 2017 » Decembris » 10 » Seno laiku celtnes
13:54
Seno laiku celtnes

Mēs dzīvojam šajā pasaulē un bieži vien redzam lietas, kuras nespējam izskaidrot. No tā ceļas dažādi pieņēmumi un hipotēzes, kas brīžiem vien liekas pavisam nereāli.

 

Kad mēs skatāmies uz vēsturi un uz to, kas mums ir palicis no iepriekšējām paaudzēm, nereti mēs redzam milzīgas akmens, granīta un citas cieta materiāla celtnes. Bieži vien tās tiek uzskatītas par tempļiem, pielūgsmes vietām un tamlīdzīgi.

 

Rodas jautājums: "Kāpēc gan iepriekšējām civilizācijām vajadzēja būvēt šāda veida celtnes?"

 

Atbildi uz šo jautājumu var atrast, lasot bībeli.

 

Ja jūs esat lasījuši bībeli, tad droši vien esat ievērojuši, ka bībeles sākumā ir nedaudz aprakstīts par pirmsplūdu laikiem. Viena no lietām, kas ir minēta, ir tā, ka cilvēki pirms plūdiem dzīvoja ļoti ilgi, līdz pat tūkstoš gadiem.

 

Piemēram, Ādams dzīvoja 930 gadus, Jareds - 962 gadus, Metuzāls - 969 gadus, pat Noa nodzīvoja 950 gadus! Nu, ne jau alās dzīvoja šie cilvēki!

 

Un tagad iedomājieties situāciju, ka šie cilvēki, kuri dzīvoja ap tūkstoš gadu, celtu tādas mājas, kā šodien. Ko gan tas nozīmētu? Tas nozīmētu to, ka viņiem ik pēc kādiem 100 gadiem vajadzētu celt sev jaunas mājas un tā visu laiku. Tas nebūtu diez cik pieņemami, vai ne?

 

Un ko tad darīja šie ilgdzīvojošie cilvēki? Protams, ka viņi cēla sev mājas, kuras varēja izturēt apmēram tikpat ilgi, cik dzīvoja viņi paši. Un kā mēs redzam, daudzas no šīm celtnēm pārdzīvoja plūdus un pat saglabājās līdz pat mūsu dienām.

Šodienas cilvēki dzīvo ap 70-80 gadu, un attiecīgi viņi arī ceļ sev mājokļus, kuru mūžs ir tikpat ilgs, cik ilgs ir šo cilvēku mūžs.

Skatījumu skaits: 493 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt