Galvenie » 2018 » Marts » 22 » Sektu atmaskošana
12:38
Sektu atmaskošana

Visas harizmātiskās un ne tikai harizmātiskās sektas vairāk vai mazāk ir krāpnieciskas organizācijas, kuras šeit zemes virsū darbojas ļaunā uzdevumā, lai savos tīklos sagūstītu patiesības meklētājus.

 

Jau, pirmkārt, viņas visas vienīgā Dieva vietā piedāvā pielūgt trīsgalvaino elku, ko viņi sauc par "trīsvienīgo dievu".

 

Otrkārt, viņi iekasē no jums desmito tiesu: 10% no jūsu ienākumiem, kam nav pamatojuma Dieva Vārdā.

 

Treškārt, glābšanas vietā viņi jums piedāvā ieaicināt sirdī mistisku Jēzu, kas patiesībā ir dēmons, kurš zem Jēzus maskas iemitinās jūsos un jūs kļūstat apsēsti.

 

Ceturtkārt, dziedināšana un atbrīvošana tiek pasniegti kā process, kas ir pretrunā ar Dieva Vārdu, kur Jēzus un viņa apustuļi uzreiz (vienā mirklī) dziedināja un atbrīvoja ļaudis.

 

Piektkārt, jums netiek dota iespēja izteikties. To var darīt tikai doto sektu līderi un mācītāji.

 

Un galu galā jūs kļūstat par paklausīgiem šo sektu adeptiem, kuri cītīgi vervē jaunus cilvēkus šo krāpniecisko sektu rindās.

 

Jebkurus ļaudis, kuri šiem sektantiem cenšas pateikt patiesību, parasti viņi nolamā, nomelno un apmelo, piedēvējot patiesības teicējiem to, ko viņi nav teikuši.

 

Jūs varat piedalīties dotās sektas dzīvē tikai tik daudz, cik tas saskan ar dotās sektas mācību. Parasti šajās sektās cirkulē dēmoniskās mācības, dēmoniskās atklāsmes, dēmoniskās izpausmes. Un jūs, redzot pārdabiskās lietas, domājat, ka tur darbojas Dievs.

 

Gadās, ka šajās sektās, cilvēks, lasot Dieva Vārdu, piedzimst no augšienes. Parasti šie cilvēki nevar ilgi atrasties šajās sektās, jo Patiesības Gars viņiem uzrāda visus melus, pievilšanu, krāpniecību un liekulību, kas ir šajās sektās. Citreiz šie cilvēki mētājas no vienas sektas citā, tā arī neatrodot savu vietu.

 

Šiem cilvēkiem ir jāieklausās Patiesības Gara balsī, kas aicina viņus iziet no šīs lielās netikles Bābeles: no visas tā saucamās kristietības, kura pielūdz trīsgalvaino elku.

 

Tad vēl šajās sektās pamatkodolu veido ļaudis, kuri ir apsēsti ar dēmoniem un savus dēmonus viņi uzskata par Dievu, Kristu vai Svēto Garu. Viņi no šiem dēmoniem saņem dažādus garīgus pārdzīvojumus, pārdabīgas atklāsmes, to visu uzskatot par Dieva spēka izpausmi. Citreiz viņi iziet no ķermeņa un ceļo astrālajā pasaulē, kur viņi ceļo kopā ar "Jēzu" vai kādu "eņģeli", kas viņus vadā pa "paradīzi" vai "elli".

 

Un tikai tie, kuri ir piedzimuši no augšienes, no Patiesības Gara, spēj saprast visu šo milzīgo pievilšanu un iziet no tās ārā.

 

Pārējo sirdis parasti ir apcietinātas, garīgās acis un ausis ir aizdarītas un viņi nespēj ieraudzīt dievišķo gaismu, uzskatot to par velna apsūdzībām un tiesāšanas garu.

 

Tāpēc būsim uzmanīgi savā ticības ceļā, lai ļaunais neiepītu mūs savos pievilšanas tīklos, ko viņš ir izlicis visā pasaulē!

Skatījumu skaits: 267 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt