Galvenie » 2016 » Novembris » 22 » Sektantiskā krāpniecības shēma
12:50
Sektantiskā krāpniecības shēma

Mūsdienu draudzes un sektas. Kā jau mēs to agrāk apskatījām, mūsdienu sektas un draudzes atgādina piramīdas struktūru.

 

Piramīdas augšgalā sēž "svaidītais", kurš viņam padotajiem cilvēkiem saka: "Dievs tevi mīl!" un "Dievs tevi vairāk mīlēs, ja dosi (ziedosi) vairāk naudas! Tad Dieva svētības pārpildīs tevi!"

 

Kāpēc viņš ir ieinteresēts to runāt un sludināt? Tāpēc, ka viņš atrodas piramīdas augšgalā un saņem 10% no visiem ziedojumiem un desmitajām tiesām. Tā ir viņa alga! Tāpēc viņš ir ieinteresēts "sludināt labklājības evaņģēliju", sludināt par to, lai cilvēki vairāk dotu finanses un ziedotu, jo no tā ir atkarīga viņa paša "labklājība"!

 

Šeit mēs varam redzēt finansiālās krāpšanas shēmu, kur "svaidītais" viltīgi iedzīvojas uz naivo un lētticīgo ļautiņu rēķina, kuriem smadzenēs tas pats "svaidītais" ieskalo to, lai "viņi vairāk ziedo un dod Dievam".

 

Visas mūsdienu sektas darbojas ar šādu finansiālo piramīdu un krāpniecisko shēmu palīdzību. Un tā kā šīs krāpnieciskās finansiālās piramīdas, viltīgi saucot sevi par reliģiskajām organizācijām un draudzēm, parasti ir atbrīvotas no nodokļiem, tad jūs varat iedomāties, kāda peļņa ir šiem "svaidītajiem" un kādas finanses iet cauri šīm krāpnieciskajām piramīdām.

 

Ja katrs sektas adepts atnes 10% plus ziedojumus ik mēnesi, tad ja sektā ir, piemēram, 1000 adeptu, tad ik mēnesi "svaidītais" saņem cik?

 

Ja katra adepta alga ir, piemēram, 1000 eiro mēnesī, tad attiecīgi 10.tiesa ir 100 eiro plus ziedojumi (rupji rēķinot 50 eiro).

 

Katrs mēnesī atnes vidēji 150 eiro, kurus pareizinot ar adeptu skaitu sektā, kas ir 1000 cilvēku, sanāk, ka "svaidītais" ik mēnesi saņem algā vidēji 15 000 eiro!

 

Iedomājieties šādu algu! 15 000 eiro mēnesī! Tas ir rupji rēķinot, neskaitot vēl papildus lielās ziedojumu summas, kuras ziedo tie piekrāptie adepti, kuriem pašiem ir lielas finanses.

 

Un ja sektā ir 10 000 cilvēku, kuriem alga ir vidēji 1000 eiro mēnesī, tad iedomājieties cik daudz saņem šis "svaidītais"?

 

Viņš ik mēnesi saņem vidēji 150 000 eiro! Bet gadā šī summa ir 1 800 000 eiro!

 

Un jūs, nabagi, kuri apmeklējat šīs krāpnieciskās sektas, domājat, ka arī jums atkritīs kāds kumosiņš?

 

Tagad jūs saprotat, kāpēc šie "svaidītie" ir ieinteresēti piesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku savām sektām, saucot to par evaņģelizāciju!

 

Tas Kungs nāk tiesāt Savas tautas vecajus un lielkungus: "Jūs, jūs esat nopostījuši vīnadārzu! Nabagiem nolaupītā manta ir jūsu namos! Kā jūs uzdrošināties postīt Manu tautu un satriekt nabagus? - tā saka Tas Kungs Cebaots. (Jes.3:14-15)

 

Nu tad, bagātnieki, raudiet un vaimanājiet par tām nelaimēm, kas jums nāk virsū. Jūsu bagātība ir sapuvusi, un jūsu drēbes ir kodes saēdušas, jūsu zelts un sudrabs ir sarūsējis, un viņu rūsa būs jums par liecību un saēdīs jūsu miesas kā uguns. Jūs esat sev mantas krājuši pēdējās dienās. (Jk.5:1-3)

 

Mēs lasām šos vārdus un domājam, ka tie attiecas uz šīs pasaules bagātajiem, bet neaizdomājamies, ka tie attiecas arī uz mūsdienu "svaidītajiem", kuri savu bagātību ir sarausuši uz lētticīgo ļautiņu rēķina!

 

Tāpēc arī mēs varam redzēt to, ka šie "svaidītie" ir ieinteresēti sludināt 10.tiesas maldu mācību, jo no tā ir atkarīga viņu pašu labklājība!

 

Tāpat viņi (šo sektu "svaidītie") ir ieinteresēti, lai viņu savervētie adepti nodarbotos ar jaunu cilvēku vervēšanu, saucot to par ļaužu evaņģelizāciju!

 

Bieži viņiem pat nav svarīgi, vai atnāk neticīgs cilvēks no ielas, vai jau "ticīgs" no citas sektas vai draudzes, galvenais - ka nāk un maksā savus procentus! Tāpēc arī visi jauniņie tiek pierakstīti, lai veiktu darbu ar viņiem: lai izskalotu viņiem smadzenes, un padarītu viņus par paklausīgiem sektas adeptiem. Tam nolūkam tiek izveidotas speciālas grupiņas, ar grupu līderiem, kuri labprātīgi (bez samaksas) pūlas vaigu sviedros, lai jauniņos ievirzītu "ticībā". Visi šie cilvēki domā, ka kalpo Dievam! Tās tiek sauktas par mājas grupiņām vai šūniņām, kur tiek izrunāts tas, ko "svaidītais" ir sludinājis iepriekšējā svētdienā!

 

Tāpēc, ja sektas jeb draudzes līderis lielās visu priekšā: "Lūk, es no savas kabatas ziedoju 1000 eiro Dievam" (summa var būt pat 10 000 un vairāk), tādā veidā it kā rādot, piemēru savas sektas adeptiem, tad viņam tas neko nenozīmē - tas ir kā spļāviens jūrā, it sevišķi lielajās sektās!

 

Jo, ja alga viņam ir 150 000 eiro mēnesī (ja sektā ir 10 000 adeptu), tad šis viens vai desmit tūkstoši viņam absolūti neko nenozīmē!

 

Un šāda sektas līdera galvenā doma būs: nevis mācīt tautai Dieva Vārda patiesības, bet gan - kādā veidā pēc iespējas vairāk ļaužu piesaistīt savai sektai!

 

Mēs varam arī redzēt, piemēram, ka sektas "Atdzimšana" "svaidītajam" (kuru viņi paši jau sauc par apustuli), nav svarīgi, ka uz viņa sektu tiek pārvilināti "ticīgie" no citām sektām (draudzēm). Ar šiem cilvēkiem ir pat vieglāk, jo pievilšanas pamats jau ir ielikts viņos, viņiem atrodoties citās sektās (draudzēs).

 

Tāpēc jūs, kas sevi saucat par kristiešiem un atrodaties šajās sektās un domājat, ka ar to jūs kalpojat Dievam, uzdodiet sev dažus jautājumus: "Vai tiešām manas draudzes līderis kalpo Dievam un attiecīgi arī mani māca kalpot Dievam? Vai viņš rīkojas tāpat kā rīkojās Kristus un apustuļi?"

 

Jūs zināt, mēs nekad neesam uzstājušies ar glaimiem vai mantkārīgos nolūkos, Dievs ir mūsu liecinieks. (1Tes.2:5)

 

Jūs atceraties, brāļi, mūsu darba pūles; strādādami dienām naktīm, lai tikai jūs neapgrūtinātu, mēs jums nesām Dieva labo vēsti. (1Tes.2:9)

 

Līdz šai stundai mēs ciešam badu un slāpes, esam pliki un vajāti, bez pajumtes. Un mēs grūti strādājam savām rokām.  (1Kor.4:11-12)

 

Jūs paši zināt, kā jums jāseko mūsu paraugam, jo mēs jūsu starpā neesam dzīvojuši nekārtīgi, neesam arī ne pie viena maizi ēduši par brīvu, bet esam dienām naktīm grūti strādājuši un pūlējušies, lai nevienam no jums nebūtu par apgrūtinājumu. (2Tes.3:7-8)

 

Tagad dzirdam, ka daži jūsu starpā dzīvo nekārtīgi, nestrādādami nekādu darbu, bet tikai izlikdamies. (2Tes.3:11)

 

Jo jūs panesat, ja kāds jūs kalpina, ja kāds jūs izsūc, ja kāds aplaupa, ja kāds nicina, ja kāds jums sit vaigā.  Par apkaunošanu sev es to saku, mēs uz to nebijām spējīgi. (2Kor.11:20)

 

Un tagad, kad jūs zināt, ka jūsu "svaidītie līderi, vadoņi" saņem tik milzīgas algas, dzīvo daudzmiljonu vērtās villās, braukā ar luksusa mašīnām, jūs vēl joprojām vēlaties atrasties viņu izveidotajās finansiālajās struktūrās, piramīdās, kas ir viltīgi nomaskētas par draudzēm?

 

Neticu, ka jums vairs nav palikušas kaut nelielas saprāta paliekas, lai saprastu to, ka jūs pieviļ un apkrāpj!

 

Protams, ka šie "svaidītie" ātri vien paliek par miljonāriem. Bet viņi saņems savu sodu!

 

Un jūs, kas atbalstāt un barojat šos šarlatānus, domājat, ka izbēgsiet Dieva sodam?

 

Jūs, kas atrodaties šajās pievilšanas struktūrās, jums ir jāzina, ka jūs esat tikai sīki bandinieki lielajā pievilšanas un apkrāpšanas spēlē!

 

Jūsu "svaidītie" tiek vadīti no ļaunajiem un nešķīstajiem gariem.

 

Kāpēc gan viņi cenšas jums uzlikt rokas? Tikai tāpēc vien, lai tas ļaunais un nešķīstais gars (dēmons), kurš ir viņos, ieietu jūsos un tad jūs kļūsiet par viegli vadāmiem adeptiem un zombijiem, kam pašiem vairs nav sava veselīgā saprāta! Kā zombiji, bet īstenībā - apsēsti, domājot, ka tas dēmons jūsos ir Dievs!

 

Ja jūs nedaudz papūlētos un pacenstos salīdzināt savas sektas un to, kas notiek tajās, ar pirmo kristietību, tad jums atklātos diezgan pārsteidzoša aina: tas, ka jūs nemaz nepazīstat Dievu un tas, ka jūsu reliģiskās organizācijas ir pievilšanas rīks sātana rokās!

 

Un jūs vēl joprojām naivi ticat, ka Dievs ir tas, kurš bagātīgi svētī šos šarlatānus? Viņu dievs ir velns, kuram viņi ir pārdevuši savas dvēseles, un arī jūsu dvēseles tiek vestas uz pazušanu!

 

Vai Kristus un apustuļi atļāvās sev iedzīvoties uz nabadzīgo ļaužu rēķina?

 

Jūsu sūri un grūti nopelnītā nauda atrodas šo šarlatānu rokās un namos. Jums pašiem pietrūkst naudas, lai nopirktu sev nepieciešamās lietas, bet jūs joprojām kā akli un naivi turpināt barot šos šarlatānus, kam par jūsu labklājību ir nospļauties!

 

Atcerieties, kaut vai Sandeju Adeladžu, kurš papildus sektantiskajai piramīdai vēl izveidoja finansiālo piramīdu, lai gūtu papildus peļņu! Kas notika tā rezultātā? Daudzi pazaudēja visu savu iedzīvi, ieskaitot namus un dzīvokļus un beidza dzīvi pašnāvībā! Tad kāpēc vēl joprojām tūkstošiem naivo apmeklē šo sektu un akli tic savam "svaidītajam"?

 

Kāpēc jūs ļaujat sevi piekrāpt? Kāpēc vēl joprojām atrodaties šo šarlatānu izveidotajās sektās un organizācijās? Kāpēc joprojām turpināt klausīties viņu izdomātajās maldu mācībās un saldajās runās, kas jums sola zelta kalnus? Un tajā pašā laikā jūs neredzat savu nožēlojamo stāvokli, ka jums pašiem pietrūkst!

 

Kāpēc jūs vēlaties līdzināties šiem šarlatāniem un krāpniekiem, kas piesedzoties ar Dieva Vārdu, cenšas jūs apzagt un ieved jus lāstā?

 

Vai tiešām visā šajā viltus kristietībā nav neviena saprātīga cilvēka, kas saprastu visu šo pievilšanas būtību?

 

Ir tik daudzi jautājumi...

Skatījumu skaits: 712 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt