Galvenie » 2018 » Aprīlis » 20 » Saucam: "Jēzu" vai: "Aba, Tēvs"?
13:23
Saucam: "Jēzu" vai: "Aba, Tēvs"?

Jo visi, ko vada Dieva Gars, ir Dieva bērni. Jo jūs neesat saņēmuši verdzības garu, lai atkal kristu bailēs, bet jūs esat saņēmuši dievbērnības Garu, kas mums liek saukt: Aba, Tēvs! Šis pats Gars apliecina mūsu garam, ka esam Dieva bērni. (Rom.8:14-16)

 

Bet, ka jūs esat bērni, to ir Dievs apliecinājis, sūtīdams Sava Dēla Garu jūsu sirdīs, kas sauc: Aba, Tēvs! Tātad tu vairs neesi kalps, bet bērns, bet, ja bērns, tad arī caur Dievu mantinieks. (Gal.4:6-7)

 

Dievs mums ir devis Kristus Garu, kurš sauc "Aba, Tēvs!" Bet paraugoties uz daudziem tā saucamajiem kristiešiem, iznāk secināt to, ka viņiem ir cits gars, jo viņi pastāvīgi saka nevis "Aba Tēvs!", viņi sauc nevis uz Dievu, bet gan: "Jēzu! Jēzu! Jēzu! Jēzu! Jēzu!" Jēzu izdari šito, Jēzu, tu man esi vajadzīgs! Jēzu! Jēzu! Jēzu, palīdzi! Jēzu, izglāb! Jēzu, es tevi dievinu! Jēzu, es tevi pielūdzu! Jēzu, tu esi mans Dievs! Jēzu, tu esi mana mūža mīlestība! Jēzu! Jēzu! Jēzu! Jēzu!"

 

Kas tas par garu, kas sauc "Jēzu!" nevis "Aba, Tēvs!"? Sanāk, ka tas nav Kristus Gars. Tas ir svešs gars, tas ir dēmons, kurš uzdodas par Kristus Garu! Un šis dēmons sauc: "Jēzu, Jēzu, Jēzu!" Bet Dievs mums ir devis Kristus Garu, kurš sauc: "Aba, Tēvs!"

 

Vai redzat atšķirību?

 

Un tagad jautājums jums: "Ar ko jūs esat piepildīts? Ar Kristus Garu vai ar dēmonu?"

 

Tā vien liekas, ka daudziem tā saucamajiem kristiešiem Kristus Gars ir svešs, bet toties viņi ļoti labi pazīst dēmonu, kurš viņiem uzdodas par Kristus Garu un viņos sauc: "Jēzu! Jēzu! Jēzu! Jēzu!..."

 

Ja tie, kuri sauc "Aba, Tēvs!", ir Dieva bērni, kas tad ir tie, kuros mājo dēmoni, un kuri sauc: "Jēzu! Jēzu! Jēzu!" Tie ir velna bērni!

 

Tagad jūs saprotat, ka tā saucamā kristietība ir pārpildīta ar ļaunajiem un nešķīstajiem gariem? Lielās Bābeles ikdiena!

 

Bet, ja kādam nav Kristus Gara, tas nepieder Viņam. (Rom.8:9)

 

Jūs varat lielīties ar Jēzu, kamēr jums apnīk, jūs varat saukt uz viņu, kamēr putas nāk pār lūpām, bet ziniet to, ka jūs Jēzum nepiederat un viņš jūs nepazīst! Jums ir "cits jēzus, cits evaņģēlijs un cits dievs"!

 

Pārbaudait paši sevi, vai stāvat ticībā, izmeklējiet paši sevi. Jeb vai neesat pārliecināti, ka Jēzus Kristus ir jūsos? Citādi jūs esat nederīgi. (2Kor.13:5)

 

Ja Kristus Gars ir jūsos, tad jūs saucat nevis: "Jēzu, Jēzu, Jēzu, Jēzu!", bet gan "Aba, Tēvs!" Viss ir skaidri un saprotami pat bērnam!

 

Jūsu dēmoni jūs ved elkdievībā, bet Kristus Gars cilvēku iepazīstina ar vienīgo Dievu!

 

Kristus Gars vada nevis uz Jēzus pielūgšanu, bet gan uz vienīgā Dieva pielūgšanu!

 

Tagad jūs ziniet, kādam garam jūs piederat! Ja Jēzus jums ir Dieva vietā, tad jūs Jēzu nemaz nepazīstat un esat apsēsts ar dēmonu, kurš jums uzdodas par Kristus Garu. Jo Dievs mums ir devis Sava dēla Garu mūsu sirdīs, kurš sauc: "Aba, Tēvs!"

Skatījumu skaits: 328 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt