Galvenie » 2017 » Novembris » 21 » Sātaniskā pievilšana, kas jūs šokēs!
13:55
Sātaniskā pievilšana, kas jūs šokēs!

Šodien draudzes ir savairojušās kā sēnes pēc lietus, un lai izšķirtu, kura no tām ir tā īstā un pareizā, ir nepieciešama gudrība un Patiesības Gara vadība.

 

Kā jau mēs to agrāk apskatījām, tad ir pazīmes, pēc kurām noteikt, vai draudzes ir patiesās Kristus draudzes, vai arī tās ir lielās netikles Bābeles sastāvdaļas.

 

Ja jūs ejat uz Bābeles draudzēm (baznīcām), kuras var atpazīt ar to, ka tajās tiek pielūgts trīsgalvains elks, kuru viņi sauc par "svēto trīsvienību", un domājat ka varēsiet šīs draudzes izmainīt no iekšpuses, tad jūs dziļi maldāties, jo tie dēmoni, kas darbojas šajās draudzēs, vienkārši jūs piemānīs, pievils, padarīs jūs par apsēstiem un galu galā jūs kļūsiet par tumsības valdnieka kalpotājiem, tai pašā laikā domādami, ka kalpojat Dievam.

 

Protestanti, kuri apmeklē savas sektas, parasti runā šādi: "Nu, jā! Tie jau ir katoļi un pareizticīgie. Viņi pielūdz elkus un caur tiem sātanu, jo aiz katra elka atrodas kāds noteikts dēmons."

 

Bet šie protestanti ir aizmirsuši vai arī ignorē un negrib atcerēties to faktu, ka paši kalpo katoļu baznīcas radītajiem elkiem, tā saucamajai svētajai trīsvienībai, un attiecīgi - dēmoniem un sātanam.

 

Ja šie kristieši iedziļinātos ne tikai Dieva Vārdā, bet arī vēstures notikumos, kas saistīti ar bībeli un katoļu baznīcu, tad viņi ievērotu, ka vairākas vietas bībelē ir izmainītas, un tieši - tas, kas attiecas uz katoļu izveidoto (precīzāk būtu: atjaunoto senās Bābeles) elku - svēto trīsvienību.

 

Svētā trīsvienība nav sastopama bībelē, tāpēc katoļu baznīca nedaudz sagrozīja dažas Rakstu vietas un dažas Rakstu vietas pievienoja klāt, lai Dieva Vārds it kā atbilstu šīs baznīcas mācībai par Dievu, ka Viņš it kā esot trīsvienīgs.

 

Katoļu reliģija ir senās Bābeles reliģijas un tās elku pārmantotāja. Tā pielūdz senās Bābeles elkus: saules dievu, trīsvienību, dievmāti ar dievišķo mazuli.

 

Protestantu baznīcas (draudzes, sektas) joprojām kalpo tiem pašiem senās Bābeles elkiem. Un tas, ka protestantu draudzes kalpo tiem pašiem elkiem, kuriem kalpo arī katoļu un pareizticīgo baznīcas, norāda uz to, ka arī protestantu draudzes tiek vadītas no dēmoniem.

 

Un ja jūs esat piedzimuši no augšienes un jums ir Dieva atziņa un Patiesības Gara vadība, tad jums būtu jāuzdod sev sekojošais jautājums: "Vai tiešām man ir jāatrodas šajā dēmonu apsēsto cilvēku sabiedrībā?"

 

Un kad jūs aizejat uz šīm draudzēm, tad jūs piepildāties nevis ar Svēto Garu, bet gan - ar tiem gariem (dēmoniem), kuri pārvalda un kontrolē šīs draudzes. Un tad jūs sākat darīt dažādas neadekvātas lietas, kuras jūs saucat par Svētā Gara darbību, bet īstenībā tās ir dēmonu izpausmes.

 

Un jūs sākat darīt dažādas nedabīgas lietas, kuras jūs nekad nedarītu, esot skaidrā saprātā: sākat krist gar zemi, nedabīgi raustīties, histēriski un nedabīgi smieties, atdarināt dažādu dzīvnieku skaņas, sākat ņirgāties un mēdīties utt.

 

Un jums liekas, ka jūsos kaut kas notiek. Tā nav Svētā Gara darbība, kā jums to grib iestāstīt jūsu "garīgie" līderi, mācītāji, kuri paši ir apsēsti ar šiem pašiem dēmoniem. Bet tie ir dēmoni, kuri iemājo jūsos, dodot jums viltus sajūtu, ka to dara Dievs vai Viņa Gars.

 

Šis dēmons dod arī dažādus garīgus pārdzīvojumus, dažādas pārdabīgas atklāsmes, to visu jūs uzskatāt par Svētā Gara darbošanos.

 

Jums izmainās ne tikai raksturs, bet arī rodas, piemēram, nepatika pret dažādiem pārtikas produktiem: parasti tie ir gaļas un piena produkti.

 

Drusciņ iesāpas galva, roka vai kāja, vai krūtis, vai arī rodas kaut kādi drebuļi vai siltuma sajūta vai karstuma sajūta iekšpusē vai uz kaut kādas ķermeņa daļas - te ir tikai dažas lietas, kuras šie pieviltie, apsēstie ticīgie maldīgi sauc par Svētā Gara vadību. Tā ir gara vadība, tikai ne Svētā Gara, bet gan - dēmona vadība.

 

Tad, kad tas dēmons atrodas jūsos iekšpusē, tad viņam vairs nav grūti pārņemt jūsu prātu, domas, jūtas, kontrolēt to visu un vadīt jūs tā, kā vien to vēlas, iedvešot jums dažādas domas (liekot jums domāt, ka tās ir jūsu paša domas) un dodot jums viltus atklāsmes.

 

Pa dienu šie dēmoni uzdodas jums par Dievu, bet pa naktīm viņi parāda savu īsto seju - viņi dažādi sāk mocīt jūs. Noteikti esat pārdzīvojuši sajūtu, ka pamostoties nespējat pakustēties, bet jūtat, ka kāds sēž uz jums un žņaudz jūs, vai vardarbīgi dara jums pāri, vai arī vienkārši asinis no griestiem pil virsū uz jums. Sajūtas ir tik reālas, it kā tas īstenībā notiktu. Vai arī sapnī vai pussapnī jums uzbrūk briesmīgi briesmoņi, kuri velk jūs sev līdzi uz bezdibeni. Ne viens vien no jums to noteikti ir piedzīvojis, bet nespēj to izskaidrot.

 

Lieta ir tāda, ka jūs atrodaties lielajā netiklē Bābelē: no Dieva atkritušajā netiklē, kura ir piepildīta ar visāda veida dēmoniem: ļaunajiem un nešķīstajiem gariem.

 

Lai tiktu ar to galā, jums ir nepieciešams iziet no šī dēmonu midzeņa, ko jūs maldīgi saucat par savu draudzi vai baznīcu.

Izeita no viņas, Mana tauta, lai jums nebūtu dalības viņas grēkos un jūs neķertu viņas mocības. (Atkl.18:4).

 

Paturēsim skaidru saprātu, lai sātans nespētu jūs pievilt caur savu kalpotāju saldajiem vārdiem!

Esiet skaidrā prātā, esiet modrīgi! Jūsu pretinieks velns staigā apkārt kā lauva rūkdams un meklē, ko tas varētu aprīt. (1Pt.5:8)

Skatījumu skaits: 477 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt