Galvenie » 2019 » Septembris » 8 » Šarlatāni, krāpnieki saņem spriedumu
19:40
Šarlatāni, krāpnieki saņem spriedumu

Pasaule mainās un palēnām atnāk arī Dieva tiesas pār visāda veida šarlatāniem, krāpniekiem, kuri, viltīgi pielietojot Dieva Vārdu, apkrāpj parasto tautu, kuri sauc sevi par ticīgajiem, izsūcot no viņiem naudas krājumus un iedzīvojoties uz viņu rēķina.

 

Viens no šādiem šarlatāniem ir Deivids Jongi Čo, kurš pat vēl pašreiz daudziem ir svēto rangā, daudzas sektas akli seko viņa dēmoniskajām maldu mācībām, apmānot un apzogot vienkāršo tautu.

 

Šis šarlatāns tika notiesāts par nodokļu nenomaksāšanu.

 

Trīs ar pusi gadus cietuma ar atlikšanu uz pieciem gadiem piesprieda Seulas centrālā apriņķa tiesa Jongi Čo - pašas lielākās pasaulē harizmātiskās draudzes mācītājam par draudzes naudas piesavināšanos. 
Tiesa tāpat uzlika par pienākumu 78-gadīgajam mācītājam samaksāt sodu 4,6 miljonu dolāru apmērā.

Avots

 

Un, lūk, jau nākamais šarlatāns, kurš vairāk pazīstams krievu valodu saprotošajiem ticīgajiem - tas ir Maksims Maksimovs, pseidokristīgā telekanāla CNL dibinātājs, un draudžu (sektu) grupējuma "Jaunā Dzīve" vadītājs.

 

Maksims Maksimovs, viņa dzīvesbiedre Larisa Maksimova un Sergejs Zaikins tika notiesāti par krāpniecību un ticīgo naudas piesavināšanos.

 

Maksimovam piesprieda piecus gadus cietumā un mantas konfiskāciju, bet Maksimova un Zaikins saņēma četrus gadus cietumā un mantas konfiskāciju.

 

«1991.gadā Maksimovs izveidoja un ilgu laiku vadīja reliģisko apvienību, kuras darbība saistīta ar kaitniecības nodarīšanu pilsoņu veselībai, bet no 2001.gada Maksimova un Zaikins bija šīs reliģiskās apvienības aktīvi dalībnieki. Maksimovs un reliģiskās apvienības aktīvie dalībnieki Maksimova un Zaikins labdarības, reliģiozās, misionāriskās darbības aizsegā Kazahstānas Republikas teritorijā veica regulārus iedomātus dievkalpojumus, kuru laikā pielietojot «enkura» metodi audiāli kinestētisko un vizuāli kinestētisko modalitāti un citus psiholoģiskās iedarbības veidus radīja cietušo veselībai smagu kaitējumu, kas attīstījās tālāk psihiskās saslimšanas veidā», — paskaidroja Almatas pilsētas tiesas preses dienestā.

Kā arī tiek atzīmēts tas, ka, izmantodami cietušo psihisko stāvokli, apsūdzētie pēc iepriekšējas vienošanās krāpnieciskā veidā piesavinājās cietušo īpašumus milzīgos apmēros, pārliecinot viņus par nepieciešamību veikt ziedojumus «Jaunās dzīves» labā.

Avots

 

Pašlaik šis šarlatāns slēpjas no sprieduma izpildes visu destruktīvo sektu un terorisma sponsora valstī - ASV, un turpina savu destruktīvo darbību caur masu medijiem, turpinot apkrāpt un apzagt vientiesīgos.

 

Un vēl ir jāpagaida, lai beidzot uz apsūdzēto soliņa apsēstos arī citi šarlatāni, piemēram, Ļedjajevs, Gleške, Jencītis, Muntjans, Šapovalovs, Madabuko, Romas pāvests, patriarhs Kirils, Benijs Hins, Ševčenko un citi...

Skatījumu skaits: 64 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt