Galvenie » 2014 » Aprīlis » 26 » Sapņotāji
00:55
Sapņotāji

Tāpat arī šie, sekodami saviem sapņiem, apgāna miesu, nicina augsto valdnieku, zaimo debess varas. 
Turpretim virseņģelis Miķelis, kad viņam bija Mozus miesas dēļ vārdu cīņa ar velnu, neiedrošinājās par viņu izteikt zaimu spriedumu, bet tikai sacīja: Tas Kungs lai tevi soda! 
Bet šie zaimo visu, ko tie nesaprot, turpretim visās tais lietās, kuras tie izprot dabīgi - līdzīgi neprātīgiem dzīvniekiem, tie iet bojā. (Jūd.1:8-10)


Ļoti laba Rakstu vieta, kura norāda par atkritējiem sapņotājiem. Šodien to var attiecināt uz visiem "kristiešiem" cīnītājiem, kuri cīnās pret Dieva ielikto kārtību politikā un zemes sfērās. Ir par ko padomāt, par tā saucamo cīņu pret "pret valdībām un varām, šīs tumsības pasaules valdniekiem un pret ļaunajiem gariem pasaules telpā" (Ef.6:12)

Apustulis Jūda raksta interesantus vārdus: "V
irseņģelis Miķelis, kad viņam bija Mozus miesas dēļ vārdu cīņa ar velnu, neiedrošinājās par viņu izteikt zaimu spriedumu, bet tikai sacīja: Tas Kungs lai tevi soda!"
Ja paskatāmies uz mūsdienu "garīgās cīņas" cīnītājiem, ko mēs redzam? Viņi zaimo visu pēc kārtas! Gan dēmonus, gan velnu, gan debesu varas! Nesaprotiet mani nepareizi, es neaizstāvu velnu un viņa spēkus, bet ne velti taču Svētais Gars ielika šos, Jūdas vēstulē rakstītos pantus, bībelē...

Ja pētām Svētos Rakstus, mēs redzam, ka mums nav dotas tiesības zaimot velnu. Taču šodien mēs redzam pat lielas kalpošanas un "lielus kalpotājus", kuri zaimo velnu, lād viņu utt.
Ir par ko aizdomāties! Varbūt šie zaimi norāda uz šo kalpotāju patieso būtību, patiesībā viņi ir sātana kalpotāji?
Viņi apgalvo, ka Svētais Gars ir ar viņiem, bet varbūt tas nav Svētais Gars, bet viltus gars, kurš uzdod sevi par Svēto Garu? Nevar taču Svētais Gars būt pretrunā ar Dieva Vārdu, kurš ir rakstīts bībelē!

Skatījumu skaits: 622 | Pievienoja: admin | Atslēgvārdi: zaimošana, sapņotāji, sekta, velns, sektanti, Jaunā paaudze, Ļedjajevs, pievilšana | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt