Galvenie » 2015 » Janvāris » 11 » Reliģijas gars
16:16
Reliģijas gars

Ja mēs raugāmies uz mūsdienu pasauli un uz mūsdienu kristietību, mēs varam ieraudzīt vēl kādu spēcīgu garu vai dēmonu, kurš cenšas paverdzināt cilvēkus. Kas tas ir par garu?

 

Runa iet par reliģijas garu! Šis gars ieet visās dzīves sfērās un izpauž sevi visās pasaules tautās.

 

Kā tad viņš izpauž sevi? Viens no viņa izpausmes veidiem - ir: salikt rokas lūgšanā. To skaidri mēs varam redzēt gan hinduismā, gan arī budismā, kā arī kristietībā. Šis lūgšanas veids nav bībelīgs, bībelē mēs sastopam pavisam savādākus lūgšanas veidus - kā piemēram, krist uz vaiga Dieva priekšā, pacelt rokas, mesties ceļos, bet nekur mēs nesastopam aicinājumu salikt rokas lūgšanā. Šis ir acīmredzami nebībelīgs lūgšanas veids.

 

Šī gara izpausmi mēs varam redzēt visur - gan pasaules tautās, tāpat arī kristietībā - visās konfesijās, un pat starp tiem kristiešiem, kuri sauc sevi par patiesajiem Kristus sekotājiem.

 

Pat Kristu attēlo šādā lūgšanas pozā. Tas ir, cenšas ļaudīm "iepotēt", ka tas ir tīri normāli un ka tanī nav nekā īpaša.

 

Bet kā jau mēs agrāk apskatījām, jebkādiem žestiem ir sava nozīme, un dēmoni, kuri cenšas paverdzināt cilvēkus, mīl izpaust sevi caur dažādiem žestiem.

 

Tāpēc novērosim sevi, lai neiekristu dažādās nesaprotamās darbībās, kurām ar kristietību nav nekā kopēja.

 

Pēdējos laikos mēs varam novērot dažus spēcīgus garus (dēmonus), kuri cenšas paverdzināt ne tikai kristietību, bet arī pārējo pasauli:

tie ir:

Jezabeles gars,

reliģijas gars,

kontroles gars,

antikrista gars,

sacelšanās gars,

netiklības gars u.c.

 

Mums pašiem ir uzmanīgi jāseko savai rīcībai, lai nedotu vietu velnam.

Un nedodiet vietu velnam. (Ef.4:27)

 

Ja mēs pētām šo roku salikšanas fenomenu lūgšanas laikā, mēs varam redzēt, ka tas ir izplatīts austrumu reliģijās, tādās, kā budisms un hinduisms, un tāpat tiek lietots meditācijas laikā lai saņemtu papildus enerģiju. Protams, šeit nav nekā kopēja ar kristietību.

 

Ja mēs skatāmies uz kristietības vēsturi, mēs redzam, ka šī roku salikšana lūgšanas laikā kristietībā ienāca viduslaiku tumšajos gadsimtos, kad kristietība nebija nekas cits vairāk, kā tikai elkdievība.

 

Roku salikšana lūgšanas laikā - tas nav vienkārši tāpat, tā nav vienkārši lūdzēja parasta neapzināta darbība, kā tas varbūt liekas no pirmā acu uzmetiena, bet gan - apzināta tā gara darbība, kurš mājo šinī cilvēkā, vienkārša šī gara izpausme - reliģijas gara izpausme.

 

Jūs būsiet ļoti pārsteigti, kad ieraudzīsiet, cik daudzus cilvēkus ir paverdzinājis šis reliģijas gars - pat tādās draudzēs, kuras paziņo, ka neieredz jebkādu reliģijas izpausmi un visu, kas ir saistīts ar reliģiju!

Skatījumu skaits: 679 | Pievienoja: admin | Reitings: 2.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt