Galvenie » 2017 » Decembris » 3 » Redzējums par izstiepto tīklu
16:00
Redzējums par izstiepto tīklu

Sātans ir izveidojis piramidālo reliģijas struktūru, kurā viss ir saistīts kopā ar neredzamām saitēm. Tā ir kā līdzīga kopija no Dieva un Kristus draudzes, kur katrs ir saistīts ar neredzamām saitēm.

 

 

Tikai atšķirība ir tāda, ka šajā veidojumā atbildīgajās vietās ir tā saucamie svaidītie un mācītāji, dažādu draudžu un konfesiju līderi un vadītāji. Viņi ir saistīti savā starpā caur tiem dēmoniem, kuri mājo viņos, uzdodamies tiem par Dievu.

 

 

Apkārt viņiem ir ļaužu pulki, kuri formē šo līderu, svaidīto, mācītāju draudzes (baznīcas), sektas, reliģiskās organizācijas un palēnām šie cilvēki pārveidojas (pārtransformējas) savu līderu, svaidīto, mācītāju līdzībā (nevis Kristus līdzībā, kā tam vajadzētu būt Kristus draudzē).

 

Tas atgādina lielu struktūru ar vampīriem un viņu upuriem, kur palēnām šie vampīri (mācītāji, garīgie līderi, svaidītie) izsūc savu upuru (savu adeptu) dzīvības enerģiju un materiālās vērtības, pretī dodot samazgas, ko šie adepti svētlaimīgi uzskata par "Dieva Vārdu".

 

Tie izperē čūsku olas un auž zirnekļu tīklus. (Jes.59:5)

 

Šie cilvēki palēnām tiek piepildīti ar tiem dēmoniem (ļaunajiem un nešķīstajiem gariem), ar kuriem ir apsēsti viņu garīgie līderi, mācītāji, svaidītie un tiek padarīti par paklausīgiem zombijiem savu vadoņu rokās.

Visu šo lielo reliģijas struktūru vada sātans caur dēmoniem, kuri mājo šajos līderos, svaidītajos, mācītājos.

Viņi visi ir saistīti savā starpā. Viņu mācības var atšķirties, bet viens nemainās - viņi visi pielūdz trīsgalvaino Bābeles elku un caur to ir padoti sātanam.

 

Cilvēki, kuriem nav garīgā redzējuma, visu šo viltus struktūru uzskata par patieso Kristus un Dieva draudzi. Bet tas nav nekas cits kā viltojums, kā Dieva un Kristus draudzes atdarinājums, un īstenībā - no Dieva atkritusī netikle, kura netikli kalpo dēmoniem.

 

Tas viss atgādina milzīgu zirnekļa tīklu, kas ir izstiepts pār visu pasauli un kurā iekrīt visi, kuri nav uzmanīgi un viņi kļūst par šī tīkla sastāvdaļu.

 

 

Tie dēmoni, kas ir pasaulē, pasaules cilvēkos, sadarbojas ar tiem dēmoniem, kas ir šajā reliģijas struktūrā.

 

Mēs dzīvojam laikā, par kuru Dieva Vārds saka:

Jo Tas Kungs ir izlējis pār jums dziļa miega garu un aizdarījis jūsu acis - praviešus, un aptumšojis jūsu galvas - redzētājus. 
Tā jums visa atklāsme kļuvusi kā aizzīmogotas grāmatas vārdi, ko sniedz lasīt pratējam un saka: lasi to! Un viņš atbild: es nevaru to lasīt, jo tā ir aizzīmogota! 
Un, kad grāmatu sniedz lasīt nepratējam un saka: lasi to! - tad viņš atbild: es nemāku lasīt. (Jes.29:10-12)

 

Ja jūsu garīgās acis atvērtas, tad jūs varat ieraudzīt visu pievilšanas sistēmu!

 

Ir jau nu gan veltīgi izstiept tīklu putnu acu priekšā (Sal.pam.1:17)

 

Ikviens, kurš iziet no šīs lielās netikles, var priecāties par to, ka ir kļuvis brīvs no reliģisko dēmonu valgiem!

Mūsu dvēsele ir izglābta kā putns no mednieka tīkliem; pārrauti ir tīklu valgi, un mēs esam glābti! (Ps.124:7)

Skatījumu skaits: 406 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt