Galvenie » 2019 » Jūlijs » 28 » Redzējums par ASV
17:14
Redzējums par ASV

Kādu dienu sarunājos ar brāli Kristū par dažādām ticības lietām un savā garā redzēju vīziju (redzējumu).

 

Redzēju Rietumu puslodes ziemeļu daļas karti, to vietu, kur tagad ir ASV, no augšienes.

 

ASV vietā bija apaļa milzīga liesmojoša ugunīga bedre, pilna ar uguns liesmām. Šī apaļā ugunīgā liesmojošā bedre bija tik liela, ka skāra pat daļu no Kanādas un Meksikas. Taču pati tā atradās tur, kur ir ASV.

 

ASV tiks iznīcināta un tās gals tuvojas ātriem soļiem.

 

Bēdas tev, postītāj, kas pats neesi postīts! Un bēdas tev, laupītāj, kas pats neesi aplaupīts! Kad tu būsi pabeidzis savu postīšanas darbu, tad izpostīs tevi pašu; kad tu būsi ar saviem laupīšanas darbiem galā, tad aplaupīs tevi pašu! (Jer.33:1)

 

ASV izplata pār visu zemi karus, naidu, haosu. Visur, kur ienāk tā saucamā ASV demokrātija, rodas haoss, tiek gāztas likumīgās valdības un prezidenti, notiek valstu apvērsumi, sajukums un bēdas. Tāpat ASV sponsorē dažādas teroristiskas organizācijas un bija sponsore fašistiskajai Vācijai. No ASV nāk dažādas destruktīvas sektas un izplatās pa visu pasauli, nesot sajukumu ļaužu prātos un pakļaujot tos manipulācijām.

 

Raugoties uz to visu, neviļus rodas jautājums: "Cik ilgi vēl, ak Kungs?"

 

Taču agrāk vai vēlāk nāks atmaksa par visiem ļaužu darbiem, labi ir tie vai ļauni.

 

Dievs brīdina ASV, ka ja tā neatgriezīsies no saviem ļaunajiem ceļiem, tad Dieva tiesa nāks pār šo zemi!

 

Mēs to nezinām, vai tas būs Jeloustonas supervulkāns vai arī atomieroči, vai kaut kas cits, taču gaisā virmo brīdinājums, ka ASV gals ir tuvu.

 

Meklēsim Dievu, kamēr vēl ir laiks! Vēl ir laiks saņemt grēku piedošanu caur Viņa dēla upuri, ko viņš veica uz Golgātas. Kristus asinis izlija, lai mēs saņemtu žēlastību un piedošanu. Šis žēlastības laiks drīz izbeigsies un nāks Dieva atmaksa par visiem ļaužu ļaunajiem darbiem!

Skatījumu skaits: 69 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt