Galvenā » 2019 » Novembris » 4 » Radīšana jeb programmēšana
15:34
Radīšana jeb programmēšana

Augstās tehnoloģijas... Dievs staigā pa mākoņiem ar pērkona ratiem, mētā zibeņus pa labi, pa kreisi. Jā, šeit iet runa par Dievu, kuram ir augstās tehnoloģijas, kurš brauc ar kaut kādu lidojošu objektu, kurš izdod izdod skaņas kā pērkons un viņam apkārt ir dūmi, mākoņi un lāzeru tehnoloģijas, kuras izskatās kā zibeņi, ar kuriem var šaut.

 

Dievs ir radījis cilvēku pēc sava veidola un līdzības un ir ielicis arī viņam prātu, ka cilvēks var domāt līdzīgi kā Dievs domā.

 

Dievs ir Radītājs. Arī cilvēks dzīvo savu dzīvi un kaut ko veido, rada. Paskatoties uz cilvēces attīstības vēsturi, mēs redzam, ka cilvēks ir izgudrojis dažādas augsti attīstītas tehnoloģijas.

 

Cilvēks radīts pēc Dieva līdzības un veidola. Un cilvēkā ir ielikts tas, ka viņš darbojas līdzīgi Dievam. Dievs pielietoja augstās tehnoloģijas, lai radītu šo pasauli, lai pārvaldītu šo pasauli, lai kontrolētu to. Arī cilvēks pielieto augsti attīstītas tehnoloģijas, lai kontrolētu šo pasauli, pārvaldītu to.

 

Un neviļus rodas sekojošais secinājums: cilvēks pat neapzinoties savā darbībā atdarina Dievu, pat radot augsti attīstītās tehnoloģijas.

 

Jo kad mēs raugāmies uz bībeli, mēs varam redzēt, ka Dievs un Viņa eņģeļi pielieto augsti attīstītas tehnoloģijas. Viņiem ir lidaparāti, augsti attīstīti ieroči, dažāda veida kontroles sistēmas.

 

Mēs varam redzēt, ka cilvēks neapzināti ir izveidojis pār visu pasauli līdzīgu kontroles sistēmu. Arī cilvēces attīstība veidojas tā, ka cilvēks ir radījis augsti attīstītās tehnoloģijas un ar to palīdzību cenšas radīt dažādas lietas un ar datoru ienākšanu pasaulē, ar kompjuterizāciju, mēs sākam izprast, kādā veidā ir radīta šī redzamā pasaule un arī neredzamā pasaule. Tā ir veidota it kā pēc datora programmas. No neredzamā ir cēlies redzamais. Tas ir līdzīgi kā programmēšana, kad veicot speciālas darbības, rodas attiecīgi tēli, objekti. Līdzīgi arī šī pasaule ir radīta: caur Dieva tehnoloģijām ierakstot attiecīgus simbolus, vārdus, frāzes, ir radīta šī redzamā pasaule ar objektiem un lietām, kas mums ir apkārt.

 

Un, raugoties no šī viedokļa, mēs droši varam apgalvot to, ka mēs cilvēki, cilvēce dzīvojam Dieva ieprogrammētajā pasaulē, kā milzīgā datorprogrammā, kā milzīgā datorā, kur no neredzamā ir cēlies redzamais, izmantojot vārdu. Dievs teica vārdu, Dievs rakstīja vārdu, Dievs rakstīja attiecīgu programmu, ielika programmā attiecīgus simbolus, parādījās redzamais.

 

Un, no šī viedokļa raugoties, mēs dzīvojam Dieva ieprogrammētajā, Dieva radītajā pasaulē. Un šī pasaule nav nekas cits vairāk, kā programmēšanas (radīšanas) radīts rezultāts, kas ir milzīgos apmēros, ko mums ir pat grūti iedomāties.

 

Iespējams, ka kritušie eņģeļi zināja šīs lietas, tāpēc viņi centās pārprogrammēt šo pasauli. Tam liecinājums ir arī milzīgās piramīdas, kas ir pa visu pasauli, kuras var uzskatīt, kā milzīgas programmatūras sastāvdaļu.

 

Un tāpat kā mūsdienu augsti attīstītās tehnoloģijas tiek izmantotas kaut kādiem mērķiem, tad arī kritušie eņģeļi izmantoja tās saviem mērķiem, lai cilvēci turētu zem savas kontroles.

 

Un tā kā mūsdienu pasaule atrodas zem sātana (Dieva pretinieka) kontroles, tad arī šodien augsti attīstītās tehnoloģijas tiek pielietotas tam, lai visu cilvēci turētu zem kontroles un pakļautības. Un mēs zinām tagad tādu lietu, ka "Mandelas efekts", kad mēs redzam izmaiņas reālajā pasaulē. Un tas nav nekas cits kā dažādu lietu, objektu pārprogrammēšana Dieva radītajā, Dieva veidotajā programmā. Tā ir iejaukšanās Dieva radītajā pasaulē, Dieva programmā, cenšoties to pārprogrammēt, ienesot tajā izmaiņas. Jo sātans ir pretinieks Dievam un viņš darbojas arī lai pretotos Dievam. Viņš to darīja arī caur kritušajiem eņģeļiem un viņu pēcnācējiem, tāpat arī viņš to dara caur saviem eņģeļiem, kā arī caur cilvēkiem, kuri ir pakļauti viņam, kuri ir pārņemti ar viņa garu.

 

Un kad Dievs sacīja, ka Viņš radīs jaunu pasauli, tas nozīmē, ka Viņš pārprogrammēs visas lietas, ka viss būs savādāk, kur ļaunajam vairs nebūs pieejas. Visa šī pasaule tiks pārprogrammēta, pārradīta par jaunu. Mēs dzīvosim uz citas planētas, citā zvaigžņu sistēmā un ļaunajam vairs nebūs pieejas pie tā.

 

Dievam pat nevajadzēja rakstīt, jo ar augstu tehnoloģiju palīdzību ir iespējams runāt, un izteiktie vārdi attiecīgi ierakstās attiecīgajā tehnoloģijā. To mēs varam redzēt pat Google meklētājā, kad mēs varam pasacīt kādu vārdu vai frāzi, un sacītais automātiski ierakstās meklēšanas ailē un parādās meklēšanas rezultāti.

 

Protams, ka Dievam ir tādas tehnoloģijas, kuras mēs pat iedomāties nevaram. Dievs teica un tā tapa. To var izskaidrot šādi: Dievs runāja, attiecīgajā tehnoloģijā tas tapa uzrakstīts un caur programmēšanu parādījās redzams mūsu pasaulē, kura ir šīs programmēšanas rezultāts.

 

Interneta vidē cirkulē video, kur neticīgais cilvēks saka, ka mēs dzīvojam datorspēlē.

Un, balstoties uz tām bībeles zināšanām, kuras man ir, varu apgalvot, ka viņam ir taisnība. Tas, kas uzrakstīts bībelē, nav pretrunā tam, ka pasaule tika radīta programmēšanas rezultātā, ar vārda palīdzību. Dievs sacīja vārdu un tā notika. Dievs veica kaut kādu darbību un neredzamais kļuva redzams.

 

Pasaules radīšana un visa tā radīšana, kas atrodas pasaulē, atbilst arī programmēšanai. Veidošana, radīšana, programmēšana - tie ir gandrīz sinonīmi. Nebija nekā, bet Dievs sacīja vārdu, un kaut kas notika. Tas ir tas pats, kas notiek, kad cilvēks sēž pie datora un programmē. Nekā nav, bet viņš raksta noteiktus simbolus un vārdus, un datorspēlē vai arī programmā rodas noteikti objekti, noteiktas darbības utt.

 

Tas, ka bībelē rakstīts, ka Dievs radīja šo pasauli caur Savu dēlu, to var pateikt arī sekojoši: Dieva dēls, kurš pilnībā apzinājās sava Tēva gribu, apsēdās pie jaudīga datora un sāka programmēt un tā rezultātā radās mūsu pasaule un viss, kas tanī atrodas.

Skatījumi: 150 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru skaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieiet ]

 

Tas var jūs ieinteresēt