Galvenie » 2018 » Jūnijs » 9 » Pielūgšana
13:06
Pielūgšana

Kad bībelē iet runa par pielūgšanu, tad iet runa tikai par 2 dažādām personām un kas attiecas uz pielūgšanu, tad tā tiek adresēta tikai vienai personai caur otru jeb otras personas vārdā.

 

Paskaidrošu sīkāk! Nekur bībelē nav teikts, ka mums būtu jāpielūdz Jēzus vai Svētais Gars. Nav! Ir sacīts, ka ir jāpielūdz tikai un vienīgi Dievs.

 

Ko dara trīsgalvainā elka pielūdzēji? Tā kā viņi uzskata, ka Dievs ir trīsvienīgs jeb arī to, ka ir viens Dievs, kurš sastāv no trīs daļām, tad viņi arī loģiski, ka pielūdz visas šīs trīs tā saucamā dieva daļas: gan Dievu Tēvu, gan "Dievu Dēlu", gan arī "Dievu Svēto Garu"!

 

Pirmkārt jau, nekur bībelē Jēzus un Svētais Gars netiek saukti par Dievu, kā arī nekur nav pieminēts tas, ka Dievs būtu trīsvienīgs.

 

Ko tad mums īsti saka bībele? Bībele mums māca to, ka Dievs ir tikai viens un ka tas ir Dievs Tēvs. Tālāk bībele mums māca to, ka nav cita Dieva un nekad nebūs. Tāpat mums bībele māca to, ka Dievs nekad nemainās un neizmainīsies! Tāpat bībele mums māca to, ka Dievs ir Gars, Dievs ir nemirstīgs, Dievu neviens nekad nav redzējis un nevar ieraudzīt, jo Viņš dzīvo nepieejamā gaismā.

 

Raugoties uz visu augšminēto, mēs uzreiz varam redzēt, ka mācība par trīsvienību ir maldu mācība, kam absolūti nav nekāda sakara ar bībelē minēto Dievu.

 

Tātad bībele mūs māca, ka ir jāpielūdz tikai un vienīgi Dievs Tēvs.

 

Kāpēc es sākumā minēju, ka pielūgšanas jautājumā runa iet par divām personām? Tāpēc, ka jaunās derības laikmetā mēs nākam pie vienīgā Dieva Tēva caur Kristus nopelnu. Šis ir vienīgais veids, kā pietuvoties vienīgajam Dievam, kad mēs atzīstam to, ka šī vienīgā Dieva dēls Jēzus Kristus nomira uz Golgātas krusta mūsu dēļ un ar savām asinīm izpirka mūs no grēka un velna varas.

 

Tāpēc arī jaunā derība aicina mūs pielūgt Dievu Tēvu Kristus vārdā.

 

Tātad, pielūgšanas jautājumā ir 2 personas: Dievs Tēvs un Viņa dēls Jēzus Kristus. Jāpielūdz ir tikai Dievs Tēvs un tikai caur Viņa dēlu Jēzu Kristu jeb Viņa dēla Jēzus Kristus vārdā. Nekādā gadījumā nedrīkst pielūgt Jēzu Kristu. Tādā gadījumā tā ir elkdievība.

 

Ir tikai divas personas: Dievs un starpnieks starp Dievu un cilvēkiem - šī vienīgā Dieva dēls, caur kuru mēs nākam pie Dieva! Ne pie trīsvienības! Trīsvienība ir Bābeles elks!

 

Jāpielūdz ir Tēvs caur dēlu jeb Tēvs dēla vārdā, bet ne Tēvs un dēls. Jo jāpielūdz ir tikai Tēvs, tikai Dievs, bet ne dēls! Tēvs caur dēlu jeb Tēvs dēla vārdā! Atcerieties, ko Jēzus sacīja?

 

Īstie dievlūdzēji pielūgs Tēvu garā un patiesībā. Jo Tēvs tādus meklē, kas Viņu tā pielūdz. (Jņ.4:23)

 

Īstie dievlūdzēji pielūgs TĒVU garā un patiesībā, bet jūs, elku pielūdzēji, pielūdzat ne tikai Tēvu, bet arī dēlu un Svēto Garu! Vai tad tā nav elkdievība? Jo īstie dievlūdzēji pielūdz tikai Tēvu! Bet jūs neesat īstie dievlūdzēji, bet esat viltus dievlūdzēji, elku pielūdzēji!

 

Īstie dievlūdzēji pielūgs tikai TĒVU garā un patiesībā, bet ne dēlu un Svēto Garu arī!

 

Ir milzīga atšķirība tanī: pielūgt Tēvu dēla vārdā vai arī pielūgt Tēvu, dēlu un Svēto Garu! Tas mums ir jāsaprot, lai nekļūtu par elku pielūdzējiem, bet lai mēs būtu īstie dievlūdzēji, kuri pielūdz Tēvu!

 

Daudzi min sekojošo pantu:

Kas Dēlu negodā, negodā Tēvu, kas Viņu sūtījis. (Jņ.5:23)

 

Godāt un pielūgt - tas nav viens un tas pats! Bībele mūs māca godāt arī savu tēvu un māti, vai ne tā? Bet nevienam no mums taču neienāks pat prātā pielūgt savu tēvu un māti! Bet daudzi tā saucamie kristieši savā aptumšotajā dēmonizētajā saprātā tā arī saprot šo pantu. Godāt, viņiem ir tas pats, kas pielūgt. Īstenībā tie ir divi dažādi vārdi ar dažādu nozīmi! Godāt - nozīmē cienīt, izturēties ar lielu cieņu un mīlestību. Pielūgt - nozīmē - dievināt, lūgt, godāt kā dievību vai augstāko spēku.

 

Dēls tiek pagodināts ar to, ka ir vienīgais ceļš pie Dieva, viss ir pakļauts dēlam, protams, izņemot pašu Tēvu! Dēls ir pie Tēva labās rokas. Bet jāpielūdz mums ir Tēvs dēla vārdā, nevis Tēvs un dēls! Ja dēls tiek pielūgts, tad pazūd dēla, kā starpnieka un aizstāvja loma Dieva Tēva priekšā. Ja cilvēks pielūdz dēlu (Jēzu Kristu), tad cilvēkam, kurš to dara, vairs nav ne dēla, ne Tēva, un tas jau ir antikrista gars.

 

Kad mēs lasām bībeli, mums ir jāzina tas, ka bībele ir tulkota no citām valodām un daudzas vietas ir iztulkotas nepareizi. Bieži vien vārdi godāt, krist gar zemi un pielūgt ir sajaukti vietām, tāpēc arī var neviļus rasties priekšstats par to, ka Jēzus laikos ļaudis pielūdza Jēzu.

 

 

Tātad, bībele mūs māca to, ka ir tikai viens Dievs: Dievs Tēvs un to, ka šis vienīgais Dievs Tēvs mums ir jāpielūdz Viņa dēla Jēzus Kristus vārdā. Vienkārši un skaidri, pat bērnam ir saprotami!

 

Tāpēc iesim prom no mistikas un elkdievības un pievērsīsimies Dieva Vārda skaidrībai un vienkāršībai!

Skatījumu skaits: 198 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt