Galvenie » 2015 » Februāris » 9 » Pasakas
01:06
Pasakas

Kaut kā, sērfodams pa Internetu, pamanīju, ka sāku ievērot to, ko agrāk it kā neievēroju. Uzdūros uz kārtējām pasakām, kuras ir izliktas harizmātiskajā melu portālā invictory.org.

Lūk, pats teksts, kurš ieinteresēja mani.

 

Kustība «Evaņģēlijs izmaina» rīko starptautiskās evaņģelizācijas, kurās vairāki miljoni kristiešu pieņem Kristu.


No dotā teksta izriet, ka šī kustība izveidota, lai evaņģelizētu kristiešus? Tas ir, lai pārveidotu kristiešus par kaut ko citu laikam? Mēs lasām, ka šī kustība rīko evaņģelizācijas, kurās vairāki miljoni kristiešu pieņem Kristu. Tas nozīmē, ka viņi evaņģelizē kristiešus? Kāpēc viņi ir jāevaņģelizē? Viņi jau tāpat ir ticīgie, vai ne tā? Nu, labi, pieņemsim, ka tā ir drukas kļūda, laikam...

Bet vai var tā būt drukas kļūda? Labi, vienreiz... Bet tur pat raksta virsrakstā ir teikts: "...atgriezās no grēkiem 6 miljoni kristiešu..."?! Tas jau ir uz raksta autora sirdsapziņas!


Nu, un par ko šeit ir teikts? Šie miljoni ļaužu (kurus šeit sauc par kristiešiem (hmm, līdz kamēr kļuva par ticīgiem, viņi nekādīgi nevarētu būt kristieši!!!)) pieņem Kristu. Kādā veidā viņi pieņem Kristu? Nu, tas lai paliek uz šo sludinātāju sirdsapziņas!

Ceru, ka kaut daži no šiem miljoniem izdzirdēs Dieva Vārdu un patiesi nožēlos grēkus un nebūs tikai cipari kāda statistikā sava reitinga pacelšanai un sava imidža veidošanai "dumjo un neizglītoto" acīs...

 

Protams, ir skumji, ka daudzi tic pasakām, kuras viņiem stāsta un domā, ka tā ir patiesība.

 

Nevis izgudrotām pasakām sekodami, mēs jums esam sludinājuši mūsu Jēzus Kristus spēku un atnākšanu... (2Pt.1:16)

Skatījumu skaits: 543 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt