Galvenie » 2019 » Februāris » 21 » Pārdomas pēc Ēnoha grāmatas izlasīšanas
10:57
Pārdomas pēc Ēnoha grāmatas izlasīšanas

Kāpēc velns un viņa eņģeļi cenšas pazudināt cilvēkus, ievelkot viņus pievilšanā un melos?

 

Lai to saprastu mēs varam paskatīties uz tiem kritušajiem eņģeļiem, kuri sagrēkoja ar cilvēkiem.

 

Šiem kritušajiem eņģeļiem un viņu pēcnācējiem - ļaunajiem gariem - vairs nav piedošanas, tāpēc viņi cenšas pievilt un pazudināt arī cilvēkus, ar kuriem viņi saradojās.

 

Dievs ir devis cilvēkiem piedošanu, bet kritušajiem eņģeļiem, kā arī viņu pēcnācējiem - ļaunajiem gariem - piedošanas vairs nav. Un tas pats attiecas arī uz velnu un viņa eņģeļiem, kuri tiks nomesti no debesīm. Tas ir galvenais iemesls, kādēļ viņi cenšas pievilt un pazudināt ļaudis.

 

Ne jau tāpēc, lai krātu dvēseles ellē, kur tās pēc tam varētu paši mocīt, kā to uzskata naivie reliģiskie cilvēki, bet gan tāpēc, ka viņiem vairs nav piedošanas.

 

Un it īpaši viņi ir noskaņoti pret Kristu un viņa sekotājiem, jo caur Kristu cilvēcei atnāca piedošana un Kristus sekotāji ir tie, kuri šo piedošanas vēsti izplata pa visu pasauli.

 

Jēzus kļuva par visas cilvēces grēku izpircēju, samaksādams par viņiem ar savām asinīm, bet velnam un viņa eņģeļiem, kā arī kritušajiem eņģeļiem un viņu pēcnācējiem - ļaunajiem gariem - piedošanas vairs nav.

 

Ļaunie gari jeb milži, kuri radās eņģeļu un cilvēku kopošanās rezultātā, īstenībā ir cilvēces tuvākie radinieki, kā starpnieki starp cilvēkiem un kritušajiem eņģeļiem.

 

Tad šie ļaunie gari sadarbojas ar cilvēkiem, lai pārējie cilvēki neizdzirdētu glābšanas vēsti un nesaņemtu piedošanu no Dieva. Vai arī sagroza evaņģēliju, radot jaunas reliģijas, lai visā reliģiju lērumā cilvēks nevarētu orientēties un neatrastu patiesību.

 

Tāpēc arī mēs bieži varam redzēt, ka tie ļaudis, kuri ir apsēsti ar ļaunajiem gariem, ir naidīgi noskaņoti pret kristietību, kā arī izplata degradāciju, samaitātību, izvirtību. Viņi darbojas pēc noteikta plāna, lai visai cilvēcei nebūtu piedošanas no Dieva, lai ļaudis nenāktu pie patiesības atziņas un nesaņemtu piedošanu no Dieva.

 

Jo ne pret miesu un asinīm mums jācīnās, bet pret valdībām un varām, šīs tumsības pasaules valdniekiem un pret ļaunajiem gariem pasaules telpā. (Ef.6:12)

 

No bībeles mēs redzam, ka ļaunie gari labi iedzīvojās reliģiska vidē. Un reliģiskos vadoņus Jēzus nosauca par tumsības spēku kalpiem. Tāpat arī šodien. Bībele saka, ka lielā netikle Bābele - no Dieva atkritusī reliģija - ir piepildīta ar ļaunajiem gariem.

 

Tā kļuvusi par ļauno garu mājokli. (Atkl.18:2)

Skatījumu skaits: 37 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt