Galvenā » 2015 » Maijs » 23 » Paralēles
12:27
Paralēles

Kas gan notiek mūsdienu kristīgajā pasaulē? Absurdas lietas! Apzog nabagos, nerūpējas par viņiem, ļaudīm "izskalo smadzenes", bet kad viņus atmasko, viņi vienkārši pārmet: "Tev nav mīlestības! Dievs ir mīlestība, bet tevī mīlestības mēs neredzam!"

 

Un tagad iedomājieties šādu ainu - Jēzus saka reliģiozajiem vadoņiem, ka viņi ir čūskas un elles bērni, bet viņi atbild: "Kā tu vari tā runāt? Dievs ir mīlestība, bet tu mūs nemīli, jo neizrādi mums mīlestību, tātad - tu esi no velna!"

 

Jēzus izdzen "biznesmeņus" no Tā Kunga Tempļa, bet viņi saka Viņam: "Kā tu vari tā rīkoties? Kur ir tava mīlestība pret mums? Laikam jau velns darbojas caur tevi!"

 

Tas pats notiek arī šodien - atmasko liekuļus, šarlatānus, liekēžus, kuri ir pārpildījuši kristietību, un viņi un viņu pabalstītāji sāk klaigāt: "Tevī nav Dieva mīlestības! Dievs tā nerīkojas! Dievs ir mīlestība! Tu darbojies sātana spēkā!"

 

Gadi un gadsimti aizrit, bet nekas jauns pasaulē nenotiek! Lietas atkārtojas...

 

Kas ir jau bijis, tas atkal būs, un, kas ir jau noticis, tas atkal notiks, jo nekā jauna nav zem saules. 
Vai kaut kas kādreiz notiek, par ko varētu sacīt: redzi, tas ir kaut kas jauns! - Tas jau sen ir bijis laikos, kas ir bijuši ilgi pirms mums. (Sal.māc.1:9-10)

Kas tagad ir, tas jau sen ir bijis, un, kas vēl būs, tas arī jau sen ir bijis, jo Dievs nereti atjauno arī jau sen pagājušo. (Sal.māc.3:15)

Skatījumi: 986 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru skaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieiet ]

 

Tas var jūs ieinteresēt