Galvenie » 2017 » Augusts » 7 » Nomaldīšanās
11:21
Nomaldīšanās

Gars skaidri saka, ka vēlākos laikos daži atkritīs no ticības, pieķerdamies maldu gariem un dēmonu mācībām. (1Tim.4:1)

 

Pateicoties maldu un melu gariem, kristietība šodien ir kļuvusi par vienu no daudzajām melu reliģijām, kas ir šodienas pasaulē. Un kā melu reliģijai, tai nav nekā kopīga ar Patiesības Garu un ar Dievu. Bet tā pārstāv un pilda melu tēva velna prātu un gribu šajā pasaulē.

 

Un diemžēl man ir rūgti šodien noskatīties, ka daudzi, kuri it kā ir sekojuši patiesībai, kuri ir klausījuši Patiesības Gara balsij, šodien ir sākuši sekot viltus mācītāju mācībām, ir sākuši iet uz šo blēžu un krāpnieku draudzēm (baznīcām) un ir iekrituši pievilšanas gūstā, klausoties viņu saldajos vārdos. Tā rezultātā viņi vairs nespēj atšķirt patiesību no meliem un kļūst par šo blēžu un krāpnieku aktīviem atbalstītājiem un aizstāvjiem.

 

Pār cilvēku nonāk kaut kāds gars, un cilvēks ir gatavs skriet un darīt nezin' ko, lai tikai izkalpotos, izpatiktu šim garam. Cilvēks saņem kaut kādu garu, un tas gars atņem cilvēkam veselīgo saprātu, un cilvēks kļūst kā zombijs, un cilvēks ir gatavs skriet un darīt viskautko un atdot pat savas pēdējās finanses, lai izpatiktu šim garam, lai klausītu šī gara vēlmēm. Gars pilnībā pārņem cilvēka saprātu, atņem viņam veselīgo domāšanu. Cilvēks kļūst kā zombijs, vienkārši kā robots kāda rokās (šī gara rokās). Vienkārši cilvēks kļūst apsēsts. Parasti šis gars uzdodas cilvēkam par Svēto Garu, par Jēzu vai par Dievu. Kā nu kuram.

 

Diemžēl pilna kristietība ir ar šādiem zombijiem, kuriem pašiem vairs nav sava veselīgā saprāta, nav vairs veselīgās spriešanas spējas, kuriem ir atņemts saprāts, atņemta gudrība. Viņi tiek vadīti no šī maldu gara, viņi ir apsēsti ar šo maldu garu, kļuvuši par apsēstiem. Un attiecīgi viņi pilda šī maldu gara gribu un vēlmes un ir tikai kā rīks vai ierocis šī maldu gara rokās.

 

Kas gan apzinās savu nomaldīšanos? Šķīstī mani no manām neapzinātām kļūdām! (Ps.19:13)

 

Pārbaudi mani, ak, Dievs, un izzini manu sirdi; izmeklē mani un izdibini skaidri manas domas, un lūko, vai es neesmu uz ļauna ceļa, tad vadi mani pa mūžības ceļu! (Ps.139:23-24)

Skatījumu skaits: 580 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt