Galvenie » 2014 » Jūnijs » 30 » Nezāļu savākšana
14:59
Nezāļu savākšana

Paskatāmies uz šo attēlu un pajautājam sev: "Ko tas mums atgādina? Un kā to mēs varam attiecināt uz kristietību?"

 

"Statiņi kā statiņi - nekā tur īpaša!" - kāds varbūt teiks.

 

Statiņi parasti tika veidoti no kūlīšiem.

 

 

 

Lai ieintriģētu, sniedzu jums nākošo attēlu.


 

 

Lūk, šeit jau aina kļūst skaidrāka. Mēs redzam viltus draudzes struktūru, kura tiek veidota pēc piramīdas principa. Augšā atrodas līderis, tam seko - viņa palīgi, tad - citi līderi, un visbeidzot - vienkāršā pieviltā tauta. Konstrukcija atgādina piramīdu vai kūlīšu statiņu. Mēs tur redzam divas plūsmas: finansiālā un ļaužu plūsma. Galvenais celtniecības princips šādām organizācijām ir viens un tas pats.

 

Ja mēs paskatāmies uz šodienas kristīgo pasauli, mēs redzam ļoti daudzas šādas konstrukcijas, daudzas dažādas "draudzes", kuras tiek veidotas pēc šī principa.

 

Bet tagad vērsīsimies pie bībeles un paskatīsimies, ko tā mums saka par to:

 

...un pļaujamā laikā es sacīšu pļāvējiem: salasiet papriekš nezāli un sasieniet to kūlīšos, lai to sadedzina... (Mt.13:30)


 

 

Tas ir tieši tas, kas notiek tagad; Dievs savāc viņus noteiktās grupās, kā mēs redzam - šīs "draudzes" nesajaucas savā starpā, bet pastāv katra atsevišķi. Un šīs nezāles ("kristieši" šajās draudzēs) augstprātīgi iedomājas, ka Dievs viņus savāc priekš īpaša mērķa: atmodas, valdīšanas utt. Jā, Dievam ir īpašs plāns priekš viņiem:

 

...un tos metīs degošā ceplī; tur būs raudāšana un zobu trīcēšana... (Mt.13:42)

 

Daudzi sevi mīl saukt par kristiešiem, ignorējot Svētos Rakstus, neko nepārbaudot, un akli uzticoties saviem aklajiem "vadoņiem". Bet gals tam visam var būt pavisam bēdīgs.

 

Tā saka Tas Kungs: "Uzlūkojiet dzīves gaitas ceļus un izpētiet, kurš ir senlaikos bijis tas labais svētības un laimes ceļš, tad staigājiet pa to, un jūs atradīsit mieru savai dvēselei! (Jer.6:16)

 

...Kam ausis dzirdēt, tas lai dzird! (Mt.13:43)

Skatījumu skaits: 699 | Pievienoja: admin | Atslēgvārdi: viltus draudze, Kristus pasaulei, atmoda, pievilšana, Prieka Vēsts, kūlīši, nezāles, savākšana, Jaunā paaudze, statiņi | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt