Galvenie » 2017 » Februāris » 12 » Netīrais ūdens
23:17
Netīrais ūdens

Dievs saka, ka viņš piedod mums mūsu grēkus un nepiemin vairs tos.

...jo Es piedošu viņu noziegumus un nepieminēšu vairs viņu grēku! (Jer.31:34)

 

...un viņu grēkus un viņu netaisnības vairs nepieminēšu. (Ebr.10:17)

 

To var salīdzināt ar mazgāšanos dušā vai vannā! Lai arī cik netīrs būtu cilvēks, lai arī kā viņš būtu nosmērējies, taču viņš nomazgājas un paliek tīrs. Ūdens aiztek un nevienam vairs neienāk prātā, ka vajadzētu šo netīro ūdeni pasmelt kādā trauciņā, lai visiem parādītu un pierādītu, cik netīrs šis cilvēks ir bijis! Neviens taču tā nerīkojas, vai ne?

 

Iedomājieties cilvēku, kurš mazgāšanās laikā pasmeļ netīro ūdeni kaut kādā trauciņā un pēc tam gadiem ilgi iet pie citiem cilvēkiem, rāda šo trauciņu ar netīro ūdeni un stāsta visiem: "Paskatieties! Redziet, cik netīrs es kādreiz biju! Ūdens ir pavisam netīrs! Taču es nomazgājos un paliku pavisam tīrs! Bet, lai jūs ticētu man, rādu jums šo netīro ūdeni!"

 

Apmēram šādi rīkojas daudzi mūsdienu kristieši. Viņi saka: "Es biju pavisam liels grēcinieks!"

 

Tad viņi sīki sāk stāstīt visus savus grēku darbus, ko viņi ir darījuši, atceroties līdz pēdējam sīkumam.

 

Un tad viņi saka: "Bet tagad es esmu jauns radījums Kristū Jēzū, kas bijis ir pagājis, redzi, viss ir tapis jauns!"

 

Un šādi viņi stāsta ikvienam, ko viņi sastop savā ticības ceļā! Savu veco grēku izklāstīšanu, viņi sauc par liecināšanu.

 

No Rakstiem mēs zinām, ka Dievs piedod mums mūsu grēkus un vairs nepiemin mums tos, viņš vairs neatgādina mums mūsu vecos grēkus. Ja viņš to nedara, tad kāpēc mums vajadzētu atcerēties vecos grēkus? Un pie tam vēl sīki par tiem stāstīt citiem?

 

Daudzi tā saucamie kristieši izstāsta savus vecos grēkus citiem, uzskatot to par sava veida liecināšanu, ka tā esot Jēzus liecība, jo Jēzus viņus ir atbrīvojis no šiem grēkiem.

 

Kas tad ir Jēzus liecība? Vai savu veco grēku stāstīšana citiem?

 

Vai pirmie apustuļi un kristieši metās visiem stāstīt par to, cik lieli grēcinieki viņi ir bijuši, izklāstīdami to visos sīkumos?

 

Pirmie apustuļi un kristieši liecināja par to, ka Jēzus ir Dieva dēls, un ka viņš mira mūsu grēku dēļ uz Golgātas krusta un trešajā dienā augšāmcēlās! Tā bija Jēzus liecība nevis savu veco grēku izklāstīšana!

 

Viņi neiegrima sīkās detaļās, lai aprakstītu savus bijušos grēkus, kurus Dievs viņiem bija piedevis un neatcerējās vairs par tiem.

 

Tad kāpēc gan daudzi šodienas kristieši tā vietā, lai sludinātu par Jēzu krustā sisto un liecinātu par viņu, stāsta un liecina par saviem grēkiem, kurus kādreiz ir darījuši?

 

Dievs taču šos grēkus ir piedevis un neatceras vairs tos, neatgādina vairs tos, bet šie kristieši stāsta pasakas, sakot: "Man Svētais Gars atklāja, ka reiz darīju kādu grēku un tas ir iemesls tam, kāpēc es šodien nevaru kaut ko saņemt no Dieva!"

 

Kas tas par "svēto garu", kurš darbojas pretrunā ar Dieva Vārdu un rakņājas pa cilvēka vecajiem grēkiem, kurus Dievs ir piedevis un kurus Dievs vairs neatgādina? Vai tiešām tas ir Svētais Gars? Loģiski, ka tas ir dēmons, kurš uzdodas par Svēto Garu!

 

Un lūk, šie kristieši nēsā sev līdzi trauciņu ar netīro ūdeni gadiem ilgi, lai parādītu un pierādītu visiem, ka reiz viņi ir bijuši pavisam netīri...

Skatījumu skaits: 601 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt