Galvenā » 2019 » Oktobris » 24 » Netikle bija piedzērusies no svēto asinīm
00:14
Netikle bija piedzērusies no svēto asinīm

Es redzēju: sieva bija piedzērusies no svēto asinīm un no Jēzus liecinieku asinīm. Viņu redzēdams, es varen izbrīnījos. (Atkl.17:6)

 

Lielā netikle Bābele - mūsdienu tā saucamā kristietība, kura pielūdz senās Bābeles elkus: trīsvienību, saules dievu, dievmāti ar dievišķo mazuli utt.

 

Bībele mums iezīmē lielo netikli Bābeli, kura ir katoļu baznīca. Un ne tikai tā vien, bet arī visas citas tā saucamās kristīgās draudzes, baznīcas, sektas un konfesijas, kuras pielūdz tā saucamo "svēto trīsvienību".

Noteikti daudzi ir dzirdējuši par tumšajiem viduslaikiem un par tā saucamo svēto inkvizīciju, kad katoļu baznīca nežēlīgi spīdzināja un iznīcināja miljoniem cilvēku.

Daudzi kristieši šodien saka: "Mēs tur nepiedalījāmies, mēs nenesam atbildību par katoļu baznīcas grēkiem."

 

Taču garīgajā pasaulē tas tā nenotiek. Šie kristieši kalpo tam pašam katoļu baznīcas elkam - tā saucamajai svētajai trīsvienībai, attiecīgi viņi ir piepildīti ar to pašu garu, kā arī katoļi, ar tiem pašiem slepkavības, cietsirdības, iznīcības dēmoniem, kā arī katoļi. Un Dieva Vārds saka, ka šie kristieši saņems to pašu sodu, ko arī katoļi, ja viņi neizies no šīs lielās netikles ārā.

 

Es dzirdēju vēl citu balsi no debesīm saucam: "Izeita no viņas, Mana tauta, lai jums nebūtu dalības viņas grēkos un jūs neķertu viņas mocības. Jo viņas grēku darbi sniedzas līdz debesīm, un Dievs ir pieminējis viņas noziegumus. (Atkl.18:4-5)

 

Dieva Vārds saka, ka visi, kas neiziet ārā no šīs netikles, ņem dalību tās grēkos un saņems tās mocības, kas ir paredzētas tai.

 

Katoļi, tāpat kā fašisti, spīdzināja un nogalināja miljoniem ļaužu. Ja fašistus notiesāja un aizliedza, un viņi tagad it kā nedrīkst atklāti pulcēties, tad katoļi turpina brīvi darboties un izplata savu kaitīgo, postošo trīsvienības elka ticību, pieviļot miljoniem ļaužu un padarot viņus par ļauno garu vergiem. Un šiem slepkavām katoļiem un viņu elkiem seko arī miljoniem protestantu, kuri izplata katoļu baznīcas elkus pa visu pasauli, kļūstot par līdzdalībniekiem miljoniem ļaužu noslepkavošanā.

 

Tāpēc, ja jūs šodien mierināt sevi ar domu, ka jums nav nekādas daļas gar katoļu baznīcas slepkavībām un citām zvērībām, tad velti jūs sevi mierināt ar tādu domu. Ja jūs pielūdzat tās pašas netikles izveidotos elku tēlus, kā piemēram - svēto trīsvienību, jūs grēkojat līdz ar to, kā arī nodarbojaties ar patiesības atzinēju vajāšanām visādos veidos, kas liecina par to, ka tie paši slepkavību dēmoni mājo arī jūsos. Un Dieva sods nāks arī pār jums!

Skatījumi: 188 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru skaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieiet ]

 

Tas var jūs ieinteresēt