Galvenā » 2014 » Aprīlis » 26 » Mūsu Lieldienas
04:05
Mūsu Lieldienas

Izmēziet veco raugu, lai esat jauna mīkla! Jūs taču esat neraudzēti; jo arī mūsu Pashā jērs ir par mums upurēts - Kristus. 
Tad svinēsim svētkus ne ar veco raugu, ne ar ļaunuma un netikumības raugu, bet ar skaidrības un patiesības neraudzētajām maizēm. 
Es jums rakstīju savā vēstulē, lai nebiedrojaties ar netikļiem. 
Es nedomāju - vispār ar šīs pasaules netiklajiem vai mantraušiem, vai laupītājiem, vai elku kalpiem; tad jau jums vajadzētu aiziet no šīs pasaules. 
Bet es rakstīju jums nebiedroties ar tādu brāli, kas gan saucas par brāli, bet patiesībā ir netikls vai mantrausis, vai elku pielūdzējs, vai zaimotājs, vai dzērājs, vai laupītājs; ar tādu jums nebūs kopā pat ne ēst. 
Kāda man daļa tos tiesāt, kas ārā? Vai jums nav jātiesā tie, kas iekšā? 
Tos, kas ārā, Dievs sodīs. Izmetiet ārā ļauno no sava vidus! (1Kor.5:7-13)

 

Ko bībele mums saka par Lieldienām? Kādas ir patiesās Lieldienas?

Bībele saka, ka mums vajag nesaieties ar kristiešiem, kuri sevi sauc par kristiešiem, bet turpina būt elku kalpi, laupītāji, laulības pārkāpēji utt.

Krāsotās olas un zaķi Lieldienās, Santa Klauss un eglīte Ziemassvētkos - vai tā nav elkdievība? 10.tiesas savākšana no cilvēkiem - vai tā nav mantrausība? Šķiršanās draudzēs - vai tā nav laulības pārkāpšana?

Bībele mums māca nesaieties ar šiem cilvēkiem!

Ne jau ar tiem, kuri nepazīst Kristu, bet ar tiem, kuri, pazīdami Viņu, tomēr pieturas pie pagāniskajām paražām!

Tas ir tas vecais raugs, kas nav pieņemams Tam Kungam!

Es neieredzu un nevaru ciest jūsu jaunajos mēnešos un sabatos noturamās svētku sapulces, jo tās ir gan krāšņas un svinīgas, bet tai pašā laikā bezdievības pilnas! (Jes.1:13)

Svinēsim svētkus ne ar veco raugu, bet ar skaidrību un patiesību!

Skatījumi: 1112 | Pievienoja: admin | Tegi: Ziemassvētki, elkdievība, Santa Klauss, olas, zaķi, kristieši, Kristus, bezdievība, lieldienas, 10.tiesa | Reitings: 0.0/0
Komentāru skaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieiet ]

 

Tas var jūs ieinteresēt