Galvenie » 2014 » Augusts » 13 » Mūsdienu meli
16:02
Mūsdienu meli

Šodienas pasaulē mēs bieži saskaramies ar meliem. Tie ir dažādi un daudzi.

 

"Jo lielāki meli, jo vieglāk tiem noticēt", teica Hitlers.

 

"Meli, kuri ir pateikti simts reizes, kļūst par patiesību", teica Gebelss.

 

Šie divi teicieni ir arī Hitlera kādreizējās finansētājas un fašisma ideju tagadējās turpinātājas - ASV moto šodien. Domāju, ka fašisms sāk atdzimt, bet tikai šoreiz daudz lielākā un globālākā mērogā, un arī katastrofālās sekas būs lielākā un globālākā mērogā, kā tas bija 2.pasaules kara laikā. Pašlaik notiek sagatavošanās darbi tam visam. Tiek gatavota politiskā līdera uznākšana, kā arī reliģiskā līdera uznākšana (skatīt Atkl.gr 13.nodaļu). Vispasaules globalizācija, ļaužu pievilšana, melu garu manifestācijas gan politiskajā, gan arī reliģiskajā vidē - parasta parādība šajos pēdējos laikos pirms antikrista parādīšanās. Bībelē ir rakstīts, ka zvēram būs "dota vara pār visām ciltīm un ļaudīm un valodām un tautām. " (Atkl.13:7). Tas, kas notiek tagad politiskajā pasaulē, ir dažādi procesi, lai šie bībeles vārdi piepildītos. ASV spēka un varas demonstrācija - vai tas neatgādina šos vārdus: "Kas līdzinās zvēram, un kas var ar to karot?" (Atkl.13:4)

 

Lai pakļautu sev kādu nepakļāvīgu valsti vai tautu, kas ir jādara? Vienkārši jāsanaido apkārtējās tautas un valstis pret šo tautu vai valsti, un tad šo tautu vai valsti būs vieglāk pakļaut un iznīcināt. Tas ir tas, ko ASV pašlaik dara ar Krieviju. Bet vienkāršie ļaudis, kuri piedalās tajā un spriež par to, jau ir pievilti, un ir tikai sīki bandinieki šajā globālajā spēlē, kurus var viegli vadīt caur masu medijiem, kontrolēt caur sociālajiem tīkliem un tehnoloģijām, bankām, padarīt par nespējīgiem domāt ar ĢMO, himtreiliem, potēm, zālēm, degradējošo izglītības sistēmu, TV... Šo sarakstu var vēl turpināt. Redziet, pasaule nav tā iekārtota, kā mums to māca skolās, kā to pasniedz masu medijos, kā to stāsta TV un radio.

 

Ja mūsos ir naids pret kādu konkrētu tautu - šoreiz tie ir krievi, tad mēs esam slepkavas, jo sirdī vēlamies šo tautu iznīcināt, un ja kas slikts notiek, tad priecājamies par to, un sakām: "Tā viņiem arī vajag!"..

 

Kristus mūs mācīja mīlēt pat savus ienaidniekus, pabarot tos, apģērbt utt.


Kāpēc vispār spriest par politiku, ja nav sajēgas par to?...

 

Ja, piemēram, jums stāsta par to, ka pasaule un viss, kas tanī, ir radies evolūcijas procesā, jūs, kā kristieši tam neticat, jo bībelē ir rakstīts, ka pasauli un visu, kas to piepilda, radīja Dievs. Bet miljoniem cilvēku tic šiem evolūcijas meliem.

 

Un tagad, kad jūs zināt, ka jums melo vienā lietā, kur jums ir garantija, ka arī citās lietās nemelo?

 

Ja mēs raugāmies uz bībeli, tad mēs redzam, ka pasaules varenie, gan tie, kuri nosaka politiku, gan tie, kuri pārvalda cilvēku dzīves sfēras, ir pakļauti sātanam, bet par sātanu, ko mēs zinām? Melus runādams, viņš runā pēc savas dabas, jo viņš ir melis un melu tēvs. (Jņ.8:44)

 

Sargāsimies, lai šodien, spriežot par politiku un politiskajiem notikumiem, nekļūtu par melu izplatītājiem!

Skatījumu skaits: 593 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt