Galvenie » 2017 » Jūnijs » 6 » Mūsdienu blēži un krāpnieki - mācītāji un viņu draudzes (baznīcas)
21:21
Mūsdienu blēži un krāpnieki - mācītāji un viņu draudzes (baznīcas)

Jēzus nesacīja: "Ejiet un negrēkojiet un tad pēc kāda laika es jūs dziedināšu!"

 

Jēzus nesacīja: "Ejiet un negrēkojiet, un pēc kāda laika es jūs atbrīvošu!"

 

Viņš dziedināja un atbrīvoja cilvēkus tādus, kādi viņi bija dotajā brīdī. Viņš nelika cilvēkiem palikt labākiem, lai saņemtu dziedināšanu vai atbrīvošanu.

 

Bet diemžēl šodienas draudzes un viņu mācītāji māca: "Grēks ir tas, kas traucē tev saņemt dziedināšanu vai atbrīvošanu! Ej un negrēko, un Dievs redzēs tavu tīro, šķīsto sirdi un dziedinās un atbrīvos tevi!"

 

Un cilvēki notic šīm maldu mācībām un maldu mācību mācītājiem un tā arī nekad nesaņem nedz dziedināšanu, nedz arī atbrīvošanu. Mācītāji, kuriem pašiem vajadzētu dziedināt un atbrīvot šos cilvēkus, māca maldu mācību, ka cilvēks ir pats vainīgs pie tā, ka nesaņem dziedināšanu vai atbrīvošanu. Šādā veidā viņi cenšas pārmest atbildību no sevis uz šiem nelaimīgajiem cilvēkiem. Šādā veidā viņi piemāna, apkrāpj vienkāršo tautu, bet tas netraucē viņiem iedzīvoties uz šo ļaužu rēķina, savācot ziedojumus un 10.tiesas no viņiem.

 

Tā vietā, lai dziedinātu un atbrīvotu šos nelaimīgos slimos un apsēstos, šie mācītāji ieved šos ļaudis maldos, liekot viņiem domāt, ka viņi paši, viņu pašu grēks vai nepareiza rīcība ir iemesls tam, ka viņi nevar saņemt dziedināšanu vai atbrīvošanu. Pilna kristietība ir piepildīta ar šādiem blēžiem, krāpniekiem un šarlatāniem, kuri sauc sevi par mācītājiem, draudžu ganiem, apustuļiem, evaņģēlistiem utt. Bet īstenībā viņi ir blēži un krāpnieki, kuri viltīgi iedzīvojas uz naivo un lētticīgo ļaužu rēķina, ne tikai iedzīvojas uz viņu rēķina, bet arī ieved šos ļaudis maldu mācībās un bezcerībā (viltus cerībā)!

Skatījumu skaits: 608 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt