Galvenie » 2018 » Septembris » 15 » Matemātika
14:08
Matemātika

Dievs ir viens un Dievs nav trīs vienā. Paskatīsimies uz to no matemātiskā viedokļa.

 

Jo, ja mēs pat matemātiski apskatām, 1+1+1 nekādīgi nevar būt 1, jo iznāk 3.

 

Tāpat arī 0.333333...+0.333333...+0.333333... arī nekādīgi nesanāk 1.

 

Šis 1 nesanāk pilnvērtīgs.

Attiecinot uz Dievu, nesanāk pilnvērtīgs Dievs. Sanāk tikai kaut kāda daļa no Dieva. Bet bībele saka, ka Dievs ir pilnīgs. Tātad nevar būt nekādas mistikas tajā, Dievs ir tikai viens un Viņš ir pilnīgs.

 

Ja ņem vērā to, ka Dievs ir viens un ka Viņš ir pilnīgs, un ja ņem katru trešo daļu, tad sanāk, ka katra trešā daļa ir nepilnīga. Tā nav pilnīga, jo pilnīgs ir tikai tad, kad ir visas daļas kopā, t.i. 1. Bet 0.333333... nav pilnīgs, tas ir nepilnīgs, un kopā saskaitot šīs daļas nesanāk pilnība. Vienai no šīm daļām ir jābūt nedaudz lielākai par pārējām divām, lai sanāktu 1.

 

Lai būtu 1, kādai no šīm daļām ir jābūt lielākai par pārējām.

 

Tad ir jāuzdod jautājums: kāds bija Dievs pirms Kristus piedzimšanas no Tēva? Viņš bija divvienīgs? Sastāvēja no divām vienādām daļām? Ļoti labs jautājums. Atbildiet uz to, trīsgalvainā elka pielūdzēji!

 

Un ja Dievam tagad ir trīs daļas, tad līdz Kristus piedzimšanas no Tēva bija 2 daļas? Tad kas sanāk? Sanāk, ka reiz Dievam būs arī 4,5,6 un vairāk daļas? Un tā bezgalīgi?

 

Ja jūs apgalvojat, ka Kristus ir bijis vienmēr, tad sanāk, ka Kristus nav Dieva dēls, jo tad nav brīža, kad Kristus piedzimst no Tēva.

 

Ja Dēls vēl nav piedzimis (iet runa par Dēla piedzimšanu no Tēva debesīs), tad Dēla vēl nav. Ja Dēls ir bijis vienmēr, tad viņš nav piedzimis no Tēva un tad viņš nav Dieva dēls. Šādā gadījumā trīsvienības elku pielūdzēju mācība pārtop par antikrista gara mācību.

 

Un tā, pat matemātiski sanāk, ka trīsvienība nav loģiska.

 

1+1+1=1 - tas ir tas, ko apgalvo trīsgalvainā elka pielūdzēji.

 

1 nevar izdalīt ar 3. Nekādīgi nesanāk 3 vienlīdzīgas daļas.

Ja pieņem to, ka Dievs Tēvs ir lielākā Dieva daļa, tad vairs nesanāk vienlīdzība visu daļu starpā, kā to apgalvo trīsgalvainā elka pielūdzēji. Jo viņi māca, ka visas 3 Dieva daļas savā starpā ir vienlīdzīgas.

 

 

Ja visas Dieva daļas ir vienlīdzīgas savā starpā, tad kāpēc mēs nekad neredzam, ka Svētais Gars vai Jēzus sūta Tēvu kaut ko darīt, vai arī savas mācības nodod Tēvam?

 

Taču mēs runājam par matemātiku. Matemātiski 1+1+1 nesanāk 1, kā arī 0.333333....+0.333333...+0.333333... arī nesanāk 1.

Katra daļa atsevišķi nav pilnība, jo pilnība ir viens. Ja pilnība ir 1, tad 1+1+1=3 nevis 1, kā to apgalvo trīsgalvainā elka pielūdzēji.

 

Dievs radīja arī matemātiku. Matemātika ir dievišķās gudrības atspoguļojums bet trīsgalvainā elka pielūdzēju matemātika ir nevis gudrības pazīme, bet gan - stulbības un prāta aptumšošanas rezultāts! 

Skatījumu skaits: 208 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt