Galvenā » 2019 » Novembris » 17 » Mandelas efekts: olīvkoka zariņš
16:26
Mandelas efekts: olīvkoka zariņš

Visi, kuri lasa bībeli, vai kuriem ir kaut vai primārās zināšanas par bībelē aprakstītajiem notikumiem, būs nepatīkami pārsteigti, uzzinot, ka pēc Noasa plūdiem balodis neatnesa olīvkoka zaru, bet gan vienkārši parastu olīvkoka lapiņu.

 

Šo notikumu zina daudzi, šī notikuma simbolika ir attēlota pat uz miera simbola: balodis jeb dūja ar olīvkoka zariņu.

 

Notikumi risinājās šādi: Dievs iznīcināja seno pasauli caur plūdiem. Izglābās tikai Noass, viņa sieva, trīs dēli un viņu sievas, kopā 8 cilvēki. Noass pēc Dieva pavēles uztaisīja šķirstu: milzīgu kuģi, kur ievietoja arī dzīvnieku pasaules pārstāvjus.

 

Kad plūdi jau gāja uz beigām, Noass nolēma uzzināt, vai tie jau ir beigušies. Viņš paņēma kraukli, un tas neatgriezās atpakaļ, bet lidinājās šurp turp, kamēr vien bija vēl ūdens. Pēc kāda laika Noass palaida balodi, tas atgriezās atpakaļ. Nogaidot kādu laiku, viņš atkal izlaida balodi, un tas atlidoja atpakaļ, nesot knābī olīvkoka zaru.

 

Šis balodis ar olīvkoka zaru knābī ir kļuvis par pasaules miera simbolu.

 

Taču tagad, lasot bībeli, mēs redzam, ka balodis atnes tikai olīvkoka lapiņu, nevis zariņu. Bībele ir izmainīta. Tas nav tikai bībelē, kura ir lasāma elektroniskā veidā Internetā, bet arī tajās grāmatās, kuras ir mājās plauktos. Varat to paši pārbaudīt!

 

Šeit ir mūsu ierastās bībeles lappuse:

Te atkal ir Glika bībeles lappuse:

Mēs redzam, ka zara vietā ir lapa.

 

Onlainbībeles versija:

Vēl viena onlainversija:

Visur šī Rakstu vieta ir izmainīta.

 

Taču, rokoties Internetā, mēs varam redzēt, ka Google meklētājā vēl ir redzams tas, ka balodis bija ar olīvkoka zariņu, nevis lapiņu.

Varam to pašu redzēt, atverot dažādus aprakstus par šo tēmu:

Kādā vietā mēs redzam, ka runa ir par olīvkoka zariņu, bet kad tiek citēta Svēto Rakstu vieta, tad tur jau ir rakstīts par lapiņu:

Mēs jau redzam daudzas izmaiņas, kuras tā saucamais Mandelas efekts atnes bībelē. Daudzi kristieši ietiepīgi kā ēzeļi atkārto savas fanātiskās frāzes, kā piemēram: "Dieva Vārds ir nemainīgs, to nevar izmainīt, Dievs to nekad nepieļaus!" Šie kristieši neņem vērā to, ka savā laikā katoļu sekta ienesa izmaiņas bībelē, pieskaņojot to maldu mācībai par trīsvienību. Arī tagad viņi neredz tās izmaiņas, kas notiek visu mūsu acu priekšā mūsu augsto tehnoloģiju laikmetā. Šeit nav mistikas, te ir viltīga augsto tehnoloģiju pielietošana. Kā jau mēs to runājām iepriekšējos rakstos, tad pasaule tika radīta programmēšanas rezultātā. Zinot to, mēs pieļaujam domu, ka zinot tehnoloģijas un kodus, ir iespējams dažas lietas pārprogrammēt. Un tas arī notiek. Nezinātāji to sauc par Mandelas efektu. Šeit nav mistikas, te ir augsti attīstītās tehnoloģijas, kuras spēj nest izmaiņas reālajā pasaulē.

 

Nu ko? Gaidām nākošās izmaiņas, ko atnesīs Mandelas efekts...

Skatījumi: 133 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru skaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieiet ]

 

Tas var jūs ieinteresēt