Galvenie » 2018 » Oktobris » 27 » Maldu vara
12:02
Maldu vara

Bieži vien mēs domājam: "Nu, ko tad tie trīsvienības elku pielūdzēji - tik stulbi tic savām maldu mācībām un nekādīgi nevēlas atrast patiesību, un pat, kad viņiem saki patiesību, viņi vienalga neredz to un tikai stulbi turpina izplatīt savas maldu mācības?"

 

Atbildi mēs atrodam Rakstos.

 

Tāpēc Dievs tagad sūta tiem maldu varu, ka tie sāk ticēt meliem, tā ka sodā krīt visi, kas nav ticējuši patiesībai, bet vairāk mīlējuši netaisnību. (2Tes.2:11-12)

 

Izrādās, ka tā dēļ, ka viņi iemīlēja netaisnību, Dievs pats viņiem sūta maldu varu. Viņiem vairs nav Patiesības Gara, kurš iemācītu šiem ļaudīm patiesību, bet viņiem ir dēmoni, kuri patur viņus maldos. Viņi ir kļuvuši apsēsti ar šiem dēmoniem.

 

Tapēc arī ir veltīgi viņus pārliecināt. Bībele mūs aicina izvairīties no šiem ļaudīm, bet ne - pārliecināt viņus.

 

Bet es rakstīju jums nebiedroties ar tādu brāli, kas gan saucas par brāli, bet patiesībā ir netikls vai mantrausis, vai elku pielūdzējs, vai zaimotājs, vai dzērājs, vai laupītājs; ar tādu jums nebūs kopā pat ne ēst. (1Kor.5:11)

 

Vienmēr būs tādi, kuri centīsies viņus pārliecināt, bet tas nav mūsu uzdevums. Mums ir teikts nesaieties ar šiem ļaudīm, bet nevis censties viņus pārliecināt.

 

Visi tie, kuriem ir Patiesības Gars, paši izdzirdēs Dieva balsi un izies no lielās netikles, un tas ir Patiesības Gara darbs, bet ne mūsu darbs. Ja Patiesības Gars strādā ar mums, tad viņš strādās arī ar visiem, kuri ieklausās Dieva balsī, bet ne ar tiem, kuri ieklausās dēmonos. Bet mums ir teikts vispār nebiedroties ar šiem elku pielūdzējiem!

 

Ar šiem elku pielūdzējiem Dievs pats jau tiek galā, viņi jau saņem savu sodu.

 

Bet mēs varam pateikties Dievam, ka Viņš mūs izredzēja, nolika uz patiesības ceļa un māca mūs caur Savu Garu!

Skatījumu skaits: 68 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt