Galvenie » 2014 » Aprīlis » 26 » Maldu mācība kā sērga
03:58
Maldu mācība kā sērga

Mēs bieži redzam, cik ātri izplatās maldu mācības ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē.

 

Kāpēc gan cilvēki tik viegli pieķeras maldiem un atsakās sekot patiesībai, jo galu galā - bībelē - taču it kā viss ir pateikts?

 

Viena no sektām, kas izplata maldu mācības ir tā saucamais garīgais centrs "Atdzimšana" jeb Muntjana draudze. Cilvēki tūkstošiem tiek aizrauti ar šiem maldiem un cenšas arī citus ievilināt tajos pat maldos.

 

Savā laikā daudzus cilvēkus aizrāva tā saucamās "dzīvās" draudzes "Jaunā paaudze" un "Prieka Vēsts". Liekas, ka tagad šo stafeti Latvijā ir pārņēmuši kārtējie sektanti - garīgais centrs "Atdzimšana" un "Kristus pasaulei", kura ir it kā Šapovalova Transformācijas centra filiāle Latvijā.

 

Meli nekad neatnāks, parādot savu īsto seju. Tie atnāk patiesības vārdā. Īstā seja atklājas vēlāk. Līdzīgi arī antikrists atnāks, uzdodamies par īsto Kristu, bet viņa īstā, patiesā būtība atklāsies vēlāk, kad daudzi jau būs pievilti. Tas pats ir arī ar antikrista garu, kurš spēcīgi darbojas tā saucamajās "dzīvajās" draudzēs ar visiem viltus brīnumiem un zīmēm. Ja antikrists darbojas tādā veidā, tad nav jau arī nekas sevišķs, ja viņa pārstāvji (viltus sludinātāji) darbojas tāpat:

 

Tad arī nav nekas sevišķs, ka viņa kalpi izliekas par taisnības kalpiem; to gals būs tāds kā viņu darbi. (2Kor.11:15)

 

Kā gan tas ir, ka maldiem piemīt spēja ātri izplatīties, bet par patiesību neviens nebēdā?

 

Mēs atrodam atbildi Rakstos: un viņu mācība kā sērga izplatās. (2Tim.2:17)

Un viņu vārdi izplešās krimzdami it kā ēdejs. (Glika bībele)

Un viņu vārdiem kā gangrēnai būs ganības. (Tulk. no grieķu val.)

 

Dieva Vārds saka, ka maldiem piemīt spēja izplatīties kā lipīgai slimībai, Kā izplatās lipīgas slimības? Masveidā! Sākumā viens saslimst, un pēc tam ar to tiek aplipināti daudzi apkārtesošie. Tāpat ir ar maldu mācībām. Sākumā viens tiek aizrauts, un pēc tam daudzi citi caur šo vienu...

 

Apgrēcībai gan jānāk. Bet vai tam cilvēkam, caur ko nāk apgrēcība! (Mat.18:7)

 

Un kas notiek ar patiesību?

 

Tā ir nostumta pie malas tiesa, un taisnība pilnīgi izzudusi; uzticība grīļojas kaut kur tirgus laukumā, bet godīgums nekur neatrod ieejas. (Jes.59:14)

Skatījumu skaits: 1343 | Pievienoja: admin | Atslēgvārdi: sekta, slimība, sērga, Kristus pasaulei, pievilšana, maldu mācība, antikrists, Prieka Vēsts, garīgais centrs Atdzimšana, sektanti | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt