Galvenie » 2014 » Jūlijs » 28 » Maksā ragā!
15:55
Maksā ragā!

Kad Jēzus mācīja tautu, vai Viņš prasīja samaksu par to? Vai Viņš lika samaksāt par to? Gluži otrādi. Kad Jēzus redzēja, ka cilvēkiem nav ko ēst, ko Viņš darīja - vai pārdeva cilvēkiem ēdienu? Nē! Viņš paēdināja izsalkušos. Par brīvu. Neprasot samaksu.

 

Bet, kad vakars metās, Viņa mācekļi piegāja pie Viņa un sacīja: "Šī vieta ir tuksnesis, un laiks jau vēls; atlaid ļaudis, lai tie aiziet miestos un pērk sev ko ēšanai." Bet Jēzus tiem sacīja: "Tiem nav jāiet projām; dodiet jūs tiem ēst!" (Mt.14:15-16)

 

Ko dara šodienas kristieši? Viņi ir uztaisījuši biznesu no kristietības. Viss tiek pārdots par naudu.

 

Gribi mācīties Bībeles skolā? Samaksā, un tad vari mācīties!

Gribi svaidījumu? Samaksā un tad tev būs svaidījums!

Gribi dziedināšanu? Samaksā un tad par tevi lūgs!

Gribi atbrīvošanu? Samaksā, un tad no tevis dzīs dēmonus ārā!

Gribi svētības? Dod 10.tiesu, un tad tev būs!

Gribi svētrunu? Nopērc disku un tev būs!

Gribi uz reabilitācijas centru? Samaksā un ej reabilitējies!

Gribi garīgi pieaugt? Nopērc mācītāja grāmatas un pieaudz!

Gribi paēst? Ir kafejnīca draudzē, samaksā un tev būs, ko ēst!

 

Visur maksā, maksā, maksā!!!

 

Sludinātāji ir kļuvuši mantkārīgi, mantrausīgi un labā nīdēji. Kad Jēzus ieraudzīja tirgošanos Dieva namā, Viņš sadusmojās, paņēma pātagu un dzina tirgotājus ārā no Dieva nama.

 

Mans nams ir lūgšanas nams, - bet jūs to esat pārvērtuši par laupītāju bedri. (Lk.19.46)

 

Laupītāju bedre - tā ir vieta, kur laupītāji (mūsdienu sludinātāji) ir ievilinājuši jūs, un tur aplaupa. No bedres ir grūti tikt ārā.

 

Visi izslāpušie, nāciet pie ūdens, un, kam nav naudas, nāciet, pērciet un ēdiet! Nāciet, pērciet maizi bez maksas, par velti, arī vīnu un pienu! Kādēļ jūs maksājat naudu par to, kas nav maize; kādēļ jūs atdodat savu darbu par to, kas neder uzturam?

Klausaities, klausaities uz Mani, tad jums būs daudz laba ko ēst, un jūsu dvēsele atspirdzināsies ar tauku barību! Piegrieziet Man savu ausi un nāciet pie Manis! Uzklausait, tad atspirgs jūsu dvēsele! (Jes.55:1-3)

 

Dievs saka: "Kāpēc jūs maksājat par to, kas neder uzturam, kāpēc jūs maksājat par to, kas neder jūsu garīgajai pieaugšanai?"

 

Apustulis Pāvils teica: Tāpēc sargait paši sevi un visu ganāmo pulku, kurā Svētais Gars jūs iecēlis par sargiem ganīt Dieva draudzi, ko Viņš pats ar Savām asinīm ieguvis par īpašumu. Es zinu, ka pēc manas aiziešanas pie jums iebruks plēsīgi vilki, kas nesaudzēs ganāmo pulku. No jūsu pašu vidus celsies vīri, ačgārnības runādami, lai aizrautu mācekļus sev līdzi. Tāpēc esiet nomodā, pieminēdami, ka es trīs gadus nakti un dienu neesmu mitējies ar asarām ikvienu pamācīt. Un tagad es jūs uzticu Tam Kungam un Viņa žēlastības vārdam, kas spēj jūs celt un dot mantojumu līdz ar visiem svētiem. Sudrabu, zeltu vai drēbes ne no viena neesmu kārojis. Jūs paši zināt, ka šīs manas rokas kalpojušas manām vajadzībām un tiem, kas pie manis bija. Es jums visās lietās esmu rādījis, ka, tā strādājot, nākas gādāt par vājiem, pieminot Kunga Jēzus vārdu, jo Viņš pats sacījis: "Svētīgāk ir dot nekā ņemt." (Ap.d.20:28-35)

 

Kā var šodien atšķirt, kur ir patiesība un kur ir meli? Ja tev liek par kaut ko samaksāt, lai it kā saņemtu no Dieva, tad zini - tie ir meli, tā ir pievilšana! Sātans par brīvu neko nedod. Par visu ir jāmaksā! Arī par pievilšanu ir jāmaksā! Tu pats maksā par to, lai tevi pieviltu. Dievs tev piedāvā visu par brīvu, par velti! Vai tu vari tam noticēt? Sātana nodoms ir apzagt, aplaupīt, piekrāpt, pazudināt un tev vēl pašam likt par to samaksāt. Taču Dievs tevi vēlas atbrīvot no visiem maldiem un pievilšanām.

 

Nāciet šurp pie Manis visi, kas esat bēdīgi un grūtsirdīgi, Es jūs gribu atvieglināt. Ņemiet uz sevi Manu jūgu, mācaities no Manis, jo Es esmu lēnprātīgs un no sirds pazemīgs; tad jūs atradīsit atvieglojumu savām dvēselēm. Jo Mans jūgs ir patīkams un Mana nasta viegla. (Mt.11:28-30)

 

Jēzus saka: "Mācaities no Manis, kāpēc jūs gribat mācīties no viltus sludinātājiem, kas jūs pieviļ?"

 

Arī jūs svaidījumu saņēmāt no Viņa, un tas paliek jūsos, un jums nevajag, ka kāds jūs mācītu; bet, kā Viņa svaidījums māca jums visas lietas un ir patiesīgs un nav meli un kā Viņš jūs ir mācījis, tā palieciet Viņā. (1Jņ.2:27)

 

Jums nav vajadzīgs, ka kāds jūs māca!

 

Klausaities, klausaities uz Mani, tad jums būs daudz laba ko ēst, un jūsu dvēsele atspirdzināsies ar tauku barību! Piegrieziet Man savu ausi un nāciet pie Manis! Uzklausait, tad atspirgs jūsu dvēsele! (Jes.55:2-3)

 

Viņa svaidījums mums māca visas lietas un ir patiesīgs un nav meli.

 

Esiet modrīgi! Visur kristietībā, kur jums prasa par kaut ko samaksāt, iepējams, seko pievilšana! Pievilšanas augļi ir rūgti: patiesības noliegšana, zaimošana, meli, naids, augstprātība, lepnība, elkdievība, mantkārība, slēptais okultisms, sadedzināta sirdsapziņa, slepenie grēki, samaitāts saprāts un galu galā arī pazušana, ja cilvēks laicīgi neatgriezīsies.

 

Jo viņa (šī pretinieka) parādīšanās ar visu viņa viltus varu, zīmēm un brīnumiem ir sātana darbs, kas ar visādiem netaisnības līdzekļiem pieviļ tos, kas pazūd, tāpēc ka tie nav pieņēmuši patieso mīlestību, kas tos būtu izglābusi. Tāpēc Dievs tagad sūta tiem maldu varu, ka tie sāk ticēt meliem, tā ka sodā krīt visi, kas nav ticējuši patiesībai, bet vairāk mīlējuši netaisnību. (2Tes.2:9-12)

 

Tāpēc atgriezieties no grēkiem, jo Dieva Valstība ir tuvu nākusi!

 

Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība tuvu klāt pienākusi. (Mt.4:17)

 

Atgriezieties, kamēr vēl ir laiks!

Skatījumu skaits: 591 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt