Galvenie » 2014 » Novembris » 18 » Likumsakarība vai programmēšana (zombēšana)
16:18
Likumsakarība vai programmēšana (zombēšana)

Pārskatot savus vecos pierakstus sociālajos tīklos, kuri tur ielikti vēl pievilšanas laikos, ievēroju tādu likumsakarību: Amerikas dievināšana un dziļš naids pret Krieviju un tās pārvaldītājiem. Ja es paskatos atpakaļ, tad redzu, ka reizē ar iziešanu no pievilšanas, pazuda arī naids pret Krieviju.

 

Šo pašu tendenci: Amerikas dievināšanu un vēlēšanos iznīcināt Krieviju, var ieraudzīt arī mūsdienu harizmātijā. Ja parokamies dziļāk, varam atrast iemeslu, kāpēc tas tā ir: harizmātijas gars - tas ir viltus pravieša gars, kurš pieviltos ved uz zvēra pielūgšanu. Kā mēs zinām no vēstures, harizmātiskā kustība iesākās ASV (un domāju, ka ne bez specdienestu ziņas un okultisko spēku iesaistīšanas), to visu nosauca par atmodu, un ar propagandas un ikdienas smadzeņu skalošanas (programmēšanas, zombēšanas) palīdzību, sasniedz savus mērķus - nodibināt Jauno Pasaules Kārtību.

 

Ja mēs redzam tā saucamās atmodas kaut kādos reģionos, tad mums tur ir arī jāsagaida valdības maiņa un haoss šajās valstīs. Tā pašlaik notiek ar Ukrainu. Tagad mēs redzam tā saucamās atmodas Dienvidamerikā un dažās Āzijas valstīs. Tad ir jautājums: laikam tur drīz nāks arī valdības maiņa un haoss? Zvērs zina, ko dara. Un savu mērķu īstenošanai lieto viltus pravieti, ar kura garu ir piepildīta mūsdienu harizmātija.

 

Tam bija pirmā zvēra vara visā pilnībā viņa priekšā, un tas piespieda zemi un tās iedzīvotājus pielūgt pirmo zvēru. (Atkl.13:12)

 

Jūs varat redzēt kā mūsdienu harizmāti dievina Ameriku, liek to kā paraugu utt.

 

Es nenostājos kādā no politiskajām pusēm, kā daži to apgalvo. Es tikai aicinu būt modrīgiem un būt skaidrā prātā!

 

Taču stiprais Dieva pamats pastāv ar šādu zīmogu: Tas Kungs pazīst savējos, un: lai atturas no netaisnības ikviens, kas daudzina Tā Kunga Vārdu. (2Tim.2:19)

Skatījumu skaits: 578 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt