Galvenie » 2018 » Decembris » 14 » Lietas, kuras apvieno viltus kristiešus
01:46
Lietas, kuras apvieno viltus kristiešus

Šodien apskatīsim lietas, kuras apvieno gandrīz visus tā saucamos kristiešus. Kas gan tās ir?

 

Noteikti daudzi padomās: "Protams, ka mīlestība, Jēzus, žēlsirdība, patiesība, evaņģēlijs."

 

Ļoti jau gribētos, ka tas tā būtu. Bet šoreiz parunāsim par citām lietām, par kurām domājot, dažos kristiešos pamostas dēmoni.

 

Tātad:

1. Melošana.

2. Zagšana.

3. Liekuļošana.

4. Elku kalpošana.

5. Buršanās.

6. Viltus evaņģēlijs.

 

1. Melošana.

 

Nu, kristieši sacīs: "Mēs nemelojam. Melot nedrīkst un tas ir grēks."

 

Paraudzīsimies uz mācību, kura ir ļoti populāra daudzu kristiešu starpā - pozitīvās apliecināšanas mācība. Kas gan ir īsti pozitīvā apliecināšana? Pozitīvā apliecināšana nozīmē visu laiku runāt pozitīvas lietas, pat ja viss apkārt liecina par pretējo. Tad it kā piepildīšoties tas, ko runā - tātad pozitīvais. Īstenībā pozitīvā apliecināšana nozīmē - melot. Cilvēks runā par lietām, kuru viņam nav, tā it kā tās viņam jau būtu. Tas nozīmē apliecināt neesošo, būtībā  - melot.

 

2. Zagšana.

 

Daudzi kristieši man tūlīt sacīs: "Zagšana ir grēks, mēs nezogam, godīgi atdodam Dievam 10.tiesas un ziedojumus. Kāda gan vēl zagšana?"

 

Runa ir par to pašu 10.tiesu. Runa ir par to, ka cilvēks atdod 10.tiesu uz savu draudzi vai sektu, tādā veidā apzagdams gan sevi, gan arī savus tuviniekus. Jo Dievam 10.tiesa nav vajadzīga, it īpaši no pagāniem.

 

10.tiesa bija Mozus bauslības sastāvdaļa un Dievs bija caur to parūpējies, lai Dieva Tempļa kalpotājiem - levītiem, būtu iztikšana. Jaunās Derības laikmetā 10.tiesas vairs nav.

 

Un ja cilvēks atdod savu 10.tiesu šarlatāniem savās sektās, tad tādā veidā viņš apzog gan pats sevi, gan arī savus tuviniekus.

 

3. Liekuļošana.

 

Liekuļošana ir ļoti izplatīta mūsdienu kristietībā. Cik daudz kristieši ir redzējuši netaisnību savās draudzēs un sektās un nav neko sacījuši, aizbildinoties ar to, ka viņi nedrīkstot tiesāt citus. Tādā veidā netaisnība ir uzplaukusi šajās draudzēs un sektās, bet šo sektu un draudžu locekļi ir kļuvuši par vienkāršiem liekuļiem.

 

4. Elku kalpošana.

 

Daudzi kristieši man sacīs: "Mēs elkus nepielūdzam! Lūk, tie tur katoļi gan pielūdz! Bet mums elku nav!"

 

Šie paši kristieši labprāt sadarbojas ar tiem pašiem katoļiem, par kuriem viņi saka, ka tie ir elku kalpotāji.

 

Taču šie paši kristieši kalpo šo pašu katoļu izdomātajam elkam - tā saucamajai svētajai trīsvienībai. Šie kristieši pat neaizdomājas par to, ka Dievs ir viens vienīgs, nevis trīsvienīgs. Tai pašā laikā viņi pielūdz ne tikai tā saucamo svēto trīsvienību, bet arī Jēzu un Svēto Garu. Tā visa ir elkdievība. Jo bībele mūs māca, ka jāpielūdz ir Dievs Tēvs Jēzus vārdā. Citu Dievu nav un nekad nebūs. Ir tikai viens vienīgs Dievs Tēvs.

 

5. Buršanās.

 

Jebkurš kristietis man pateiks, ka buršanās ir grēks.

 

Taču tai pašā laikā daudzi kristieši nodarbojas ar burvestībām, paši to neapzinoties. Jo kas gan ir burvestība?

 

Lūgšana, kas tiek virzīta it kā Dievam, bet īstenībā nav Dievam, un nav pēc Dieva prāta, ir burvestība.

 

Jo ko tad pielūdz šie kristieši? Viņi pielūdz tā saucamo svēto trīsvienību, Jēzu un Svēto Garu. Šādu Dievu nav. Tā kā šo Dievu nav, attiecīgi, viņi ir sadraudzībā ar ļaunajiem un nešķīstajiem gariem, kuri viņiem uzdodas par Dievu, Jēzu vai Svēto Garu. Šī sadraudzība ir burvestība, buršanās. Tālāk attiecīgi notiek šo ļauno un nešķīsto garu vadībā lūgšanas, kuras ir vērstas pret Dieva gribu attiecībā pret cilvēkiem, tautām, dažādām lietām utt. Būtībā šie kristieši nodarbojas ar buršanos, jo viņi ir sadraudzībā ar ļaunajiem un nešķīstajiem gariem, kuri viņiem uzdodas par Dievu, Jēzu vai Svēto Garu.

 

6. Viltus evaņģēlijs.

 

Lielākā daļa kristietības nodarbojas ar viltus evaņģēlija sludināšanu.

 

Kādā veidā tas notiek? Katru reizi jūs savos tā saucamajos dievkalpojumos savās draudzēs un sektās dzirdat aicinājumu neticīgajiem iziet priekšā, lai pieņemtu (ieaicinātu) Jēzu savā sirdī. Tas ir viltus evaņģēlijs.

 

Patiesais evaņģēlijs ir tas, ka Jēzus nomira par mūsu grēkiem un trešajā dienā augšāmcēlās. Nav vajadzīga nekāda Jēzus ieaicināšana savā sirdī.

 

Kas notiek, kad cilvēki aicina Jēzu ienākt savā sirdī? Zem Jēzus maskas viņos iemājo dēmoni, ļaunie un nešķīstie gari. Šie cilvēki kļūst apsēsti un nonāk pilnīgā šo ļauno un nešķīsto garu kontrolē.

 

Tātad, šodien mēs apskatījām dažas lietas, kuras vieno daudzus tā saucamos kristiešus: melošana, zagšana, liekuļošana, elku kalpošana, buršanās, viltus evaņģēlija izplatīšana.

 

Un ja es šodien kādam tā saucamajam kristietim saku, ka viņš ir melis, zaglis, liekulis, elku kalps, burvis un viltus evaņģēlija izplatītājs, tad diemžēl tā ir taisnība.

Skatījumu skaits: 33 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt