Galvenie » 2016 » Decembris » 19 » Lielās netikles vagīna - mūsdienu kristietības simbols
11:40
Lielās netikles vagīna - mūsdienu kristietības simbols

Vai jūs esat ievērojuši, kā izpauž sevi lielā netikle Bābele? Kāds simbols simbolizē lielo netikli?

 

Nekas nav apslēpts. Viss ir acīmredzams tiem, kuri redz ar Gara acīm!

 

Tātad, mūsdienu kristietība jeb lielā netikle Bābele. Viens no tās galvenajiem simboliem ir kas? Vai krusts? Nē!

 

Tā ir zivs jeb precīzāk - Ichthys simbols, kas īstenībā ir sievietes vagīnas simbols, kurš simbolizē netiklību.

 

 

 

 

Jūs šo simbolu varat ieraudzīt visās kristīgajās konfesijās un denominācijās. Un tas nav nekas cits, kā tikai netiklības gara izpausme.

 

Šis gars, laikmetiem ejot, ir dažādi sevi izpaudis un tagad tas sevi atklāj pilnībā lielajā netiklē Bābelē, ko mēs pazīstam ar nosaukumu - mūsdienu kristietība!

 

Senos laikos Ichthys bija katras sievietes simbols, un tāpat arī auglības dievietes Atargatis jeb Aštartes simbols. Tāpat Ichthys bija Afrodītes un Venēras simbols (mīlestības un seksa dievietes), un pat pagāniem Ichthys bija Lielās Pirmmātes simbols, un visur tas simbolizēja vagīnas auglīgo spēku.

 

Jūs būsiet ļoti pārsteigti, uzzinot, ka lielā netikle Bābele simbolos izpauž sevi visās malās. Jūs visur varat redzēt tās simbolu - vagīnu, kas nomaskēta par zivi! Tā ne tikai ārēji izskatās pēc zivs, bet arī tās smaka atgādina zivs smaku.

 

Un tas, ka šī "zivs" jeb vagīna simbolizē kristietību, ir paša netiklības gara izdomājums, lai pieviltu vientiesīgos un naivos, un lai paturētu viņus savā varā un gūstā.

 

Jūs varat šodien redzēt, kā šie "kristieši" lepojas ar šo simbolu, liek to pat uz mašīnām!

 

 

Netiklības gars izpauž sevi, nomaskējies dažādos veidos. Šinī gadījumā - vagīnu uzdodot par zivi, kas it kā simbolizējot Jēzu. Iedomājieties, cik viltīgi nomaskēts!

 

Mēs jau agrāk runājām par to, ka ļaunie un nešķīstie gari mīl izpaust sevi caur dažādiem žestiem un simboliem. Un, ja jūs tos ievērojat, tad jūs viegli varat atmaskot šos dēmonus! Bieži vien, kad viņi ir atmaskoti, viņi sāk lamāties, draudēt, apsūdzēt, apmelot caur sev pakļautiem cilvēkiem, tai skaitā arī caur tā saucamajiem kristiešiem, kuri ir apsēsti ar šiem ļaunajiem un nešķīstajiem gariem, uzskatot savu apsēstību par Dieva vadību.

 

Kā netikle piesaista sev uzmanību? Kas ir viņas galvenais ierocis? Tā ir vagīna! Ar savu vagīnu tā piesaista ļaužu uzmanību! Tā mīl to izrādīt visās malās. Tā papleš savu tērpu, lai ļaudis redzētu vagīnu!

 

Šo vagīnu jūs varat ieraudzīt daudzu tā saucamo kristīgo draudžu simbolos, emblēmās, logotipos! Šīs draudzes un viņu kristieši ir tie, caur kuriem šī vagīna tiek izpausta tautās.

 

 

Un kad jūs pavērojat šodien šo lielo netikli Bābeli, tad jūs redzat, ka cauri viņas tērpam pavīd vagīna. Šis tērps, kurā ir tērpusies šī netikle, ko mēs pazīstam ar nosaukumu - kristietība, ir tās netaisnības darbi un maldu un melu mācības. Un šī vagīna paspīd gar viņas tērpa malu. To var ieraudzīt, ja jūs skatāties ar Gara acīm! Jūs varat ieraudzīt šo netikli, kura ir tērpusies netaisnībā, melos un maldos, pievilšanā un apmānā, viltū un netiklībā, elkdievībā un burvestībās. Gar viņas tērpa malu pavīd vagīna. Šī netikle ir klīrīgi ģērbusies savā ietērpā, un netikli un vilinoši koķetē ar šīs pasaules varenajiem!

 

Un tas, ka šie "kristieši" šodien visās malās reklamē un popularizē šo vagīnu, kuru uzskata par kristietības simbolu, norāda tikai to, ka šie "kristieši" ir garīgi akli, naivi un vientiesīgi.

 

Pagriežot to uz augšu mēs redzam nevis zivs simbolu, bet gan - vagīnas simbolu.

 

Tāpat šī zivs ir arī seno filistiešu elka Dagona simbols. Filistieši bija Dieva tautas ienaidnieki. Dagona priesteri šodien ir Romas katoļu baznīcas pāvesti. Viņu tērpi ne ar ko neatšķiras.

 

 

Šīs lielās netikles apkampienos atrodas miljoniem tā saucamo kristiešu. Un caur šiem pieviltajiem "kristiešiem" tā vilina un vervē savās rindās tūkstošiem un miljoniem citu!

 

Ūdeņi, ko tu redzēji, pie kuriem sēd netikle, ir tautas un ļaužu pulki, ciltis un valodas. (Atkl.17:15)

 

Šo netikli var saukt patiešām par lielo netikli, jo viņa ir izpletusies pār visu pasauli. Tā ir visās pasaules valstīs un tautās.

 

Ar tās netiklību ir pievilti miljoniem ļaužu.

 

Pasaules ķēniņi dzīvojuši ar viņu netiklībā, un zemes iedzīvotāji apreibinājušies ar viņas netiklības vīnu. (Atkl.17:2)

 

Šī netikle jūs nepievedīs pie vienīgā Dieva, neiepazīstinās ar Viņu, bet iepazīstinās jūs ar ļaunajiem un nešķīstajiem gariem, ar ko tā ir piepildīta un kuri uzdodas pieviltajiem par Dievu, Jēzu vai Svēto Garu!

 

Izeita no viņas, Mana tauta, lai jums nebūtu dalības viņas grēkos un jūs neķertu viņas mocības. Jo viņas grēku darbi sniedzas līdz debesīm, un Dievs ir pieminējis viņas noziegumus. (Atkl.18:4-5)

 

Skatījumu skaits: 1549 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt