Galvenā » 2020 » Janvāris » 6 » Lielākie ieguvēji
14:59
Lielākie ieguvēji

Kad mēs domājam par visuma radīšanu un to, kas notiek pēc tam, mēs varam sākt uzdot jautājumus, uz kuriem bieži vien nevaram atrast atbildes. Arī neticīgie var uzdot šos jautājumus, un tad mēs varam nezināt, ko mums atbildēt.

 

Piemēram.

 

1. Velns ir ļauns, kāpēc Dievs pieļauj viņam gadu tūkstošiem darboties un pievilt cilvēkus?

 

2. Ļaunie un nešķīstie gari arī gadu tūkstošiem dzīvo zemes atmosfērā. Kāpēc Dievs ļauj viņiem to darīt?

 

3. Velns un ļaunie gari dara vairāk ļaunumu nekā cilvēks, kāpēc tad cilvēks dzīvo tik maz, bet velns un ļaunie gari netiek sodīti par savu ļaunumu?

 

4. Kāpēc Dievs pieļauj Luciferam (gaismas eņģelim) pievilt cilvēkus gadu tūkstošiem ilgi, bet cilvēki tai pašā laikā saņem sodu par saviem pārkāpumiem, kurus dara šī paša Lucifera pamudināti un iedvesmoti?

 

5. Kāpēc pēc Kristus tūkstošgadu valstības sātans tiks atkal izlaists no cietuma, lai varētu atkal pievilt cilvēkus?

 

6. Kāpēc kritušo eņģeļu un cilvēku kopējie pēcnācēji neredzamā veidā gadu tūkstošus var mājot zemes atmosfērā, tai pašā laikā, kad cilvēkiem ir atvēlēts pavisam neliels laika sprīdis: ap 70-80 gadu ilgs mūžs? Pie tam vēl šie ļaunie gari iemājo arī cilvēkos un dzīvniekos.

 

7. Velns un viņa eņģeļi, kā arī kritušie eņģeļi sagrēkoja daudz vairāk nekā cilvēks, taču neraugoties uz to velns dzīvo tūkstošiem gadu, velna eņģeļi dzīvo tūkstošiem gadu, kritušie eņģeļi dzīvo tūkstošiem gadu, kritušo eņģeļu pēcnācēji dzīvo tūkstošiem gadu, bet cilvēkam ir atvēlēts mikroskopisks laika sprīdis: ap 70-80 gadu. Ko tad Dievs vairāk sodīja un ko Dievs vairāk mīl, cilvēku vai kritušos eņģeļus? Vai tiešām velnu, velna eņģeļus, kritušos eņģeļus un viņu pēcnācējus Dievs mīl vairāk?

 

Tā domājot liekas, ka tā ir milzīga netaisnība un kāpēc gan Dievs to tā pieļauj?

 

Paraudzīsimies tagad nedaudz uz radīšanu.

 

Iespējams, ka katra atsevišķa eņģeļa radīšanā Dievs ielika lielāku piepūli un veltīja vairāk laika, nekā visas cilvēces radīšanā. Kāpēc es tā domāju?

 

Kas attiecas uz cilvēkiem, tad Dievs radīja Ādamu un pēc tam Ievu no Ādama. No šiem diviem cilvēkiem vairošanās rezultātā radās visi pārējie cilvēki. Dievs radīja tikai pirmos divus cilvēkus, no kuriem pēc tam radās visi pārējie. Līdzīgi ir ar dzīvnieku pasauli. Iespējams, ka Dievs radīja no katras sugas pa diviem dzīvniekiem: tēviņu un mātīti, un viņi vairošanās rezultātā pēc tam piepildīja visu zemi. Tas pats attiecas arī uz kukaiņiem, zivīm, putniem, rāpuļiem utt.

 

Taču ar eņģeļiem ir savādāk. Eņģeļi nerodas vairojoties, kaut arī viņiem ir vairošanās orgāni. Eņģeļi ir tikai vīriešu kārtas. Nekur bībelē nav sastopams eņģelis, kurš būtu sieviešu kārtas. Iespējams, ka tādēļ arī sagrēkoja eņģeļi ar zemes sievietēm, jo viņi pirmo reizi ieraudzīja sieviešu dzimuma pārstāves un tās viņiem likās pārāk skaistas.

 

Un notika, kad cilvēki sāka vairoties virs zemes un tiem dzima arī meitas, tad Dieva dēli vēroja, ka cilvēku meitas bija skaistas, un tie ņēma tās sev par sievām, kas tiem labāk patika. (1Moz.6:1-2)

 

Un notika, - pēc tam kad cilvēku dēli vairojās tanīs dienās, viņiem piedzima skaistas un jaukas meitas. Un eņģeļi, debesu dēli, ieraudzīja viņas, un iekāroja viņas, un teica viens otram: "izvēlēsimies sev sievas cilvēku dēlu vidū un dzemdēsim sev bērnus"! (En.2:1-2)

 

Tas bija milzīgs pārkāpums, jo Dievs neradīja eņģeļus, lai viņi vairotos. Arī Jēzus sacīja, ka eņģeļiem nav vajadzības vairoties.

 

Jo augšāmcelšanās cēlienā ne precējas, nedz tiek precēti, bet visi ir kā eņģeļi debesīs. (Mt.22:30)

 

Jo, kad tie celsies augšām no miroņiem, tad tie nedz precēs, nedz taps precēti, bet tie būs kā eņģeļi debesīs. (Mk.12:25)

 

 

Tātad, Dievs katru eņģeli radīja atsevišķi. Eņģeļu radīšanā Dievs ir ieguldījis vairāk spēka, laika un piepūles, nekā cilvēka radīšanā.

 

Viss norāda uz to, ka cilvēce ir Dieva eksperiments, kā izmēģinājumu laboratorija, kur uz cilvēkiem tiek izmēģināta dažāda ļauno spēku iedarbība un ietekme.

 

Neapšaubāmi, Dievs dod cilvēkam iespēju izglābties caur Viņa dēlu Jēzu Kristu, bet velnam, velna eņģeļiem, kritušajiem eņģeļiem, un viņu pēcnācējiem šīs iespējas nav. Varbūt tāpēc Dievs viņiem dod ilgi nodzīvot, lai viņi saprastu, ko viņi ir pazaudējuši. Ieguvēji būs tikai tie, kuri caur Jēzu Kristu iegūs mūžīgo dzīvību. Tie cilvēki, kuri nedabūs mūžīgo dzīvību, būs vislielākie zaudētāji, jo viņi nodzīvos savus 70-80 gadus un ar to viņu cerība izbeigsies. Viņiem pat netiek dota iespēja apzināties, ko viņi ir zaudējuši.

 

Mēs gribam, brāļi, lai jūs būtu skaidrībā par tiem, kas aizmiguši, un lai jūs nenodotos skumjām kā tie, kam nav cerības. (1Tes.4:13)

 

Un tā, no pirmā acu uzmetiena liekas, ka velns un viņa eņģeļi, kā arī ļaunie gari tik ilgi dzīvo, gadu tūkstošiem, un cilvēkam ir atvēlēts tik īss laika sprīdis. Taču īstenība ir savādāka. Nevar mūžību salīdzināt ar dažiem tūkstošiem gadu. Vēlāk no mūžības raugoties, daži tūkstoši gadu liksies, kā piliens okeānā, kā sekunde mūžībā. Mēs visi varam saņemt šo mūžību, šo mūžīgo dzīvību, mums ir tikai jātic uz to, ka Dievs sodīja Savu dēlu mūsu grēku dēļ. Mēs varam pieņemt Viņa žēlastības dāvanu un pēc tam dzīvot mūžīgi. Bet ja mēs noraidām, tad diemžēl mums vairs nav cerības, tāpat kā cerības vairs nav ne velnam, ne velna eņģeļiem, ne kritušajiem eņģeļiem, ne arī viņu pēcnācējiem, kuri tagad ir ļaunie un nešķīstie gari.

 

Nevar noliegt to, ka vislielākie zaudētāji būs tie cilvēki, kuri nepieņems Dieva žēlastības dāvanu caur Jēzu Kristu, jo viņu mūžs ir īss un pēc tam vairs nav nekādas cerības. Tad zaudētāju lomā nonāk velns, velna eņģeļi, kritušie eņģeļi un viņu pēcnācēji: ļaunie un nešķīstie gari. Viņiem arī vairs nav nekādas cerības, bet viņi ir vismaz kaut kādu ilgāku laiku dzīvojuši.

 

Un nenoliedzami vislielākie ieguvēji ir Dieva bērni, jo viņi saņems mūžīgo dzīvību, un salīdzinot ar dažiem tūkstošiem gadiem, mūžīgā dzīvība ir nesalīdzināmi lielāks un labāks laika sprīdis.

 

Domāju, ka mums tagad ir atbilde uz raksta sākumā uzdotajiem jautājumiem, un mēs arī zinām, ko atbildēt tiem, kas mums par šīm lietām jautā.

Skatījumi: 105 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru skaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieiet ]

 

Tas var jūs ieinteresēt