Galvenie » 2015 » Augusts » 5 » Lielā Bābele - visas zemes netikļu un negantību māte (4,5 un 6.daļas)
19:05
Lielā Bābele - visas zemes netikļu un negantību māte (4,5 un 6.daļas)

Iepriekšējās daļās mēs sākām apskatīt, kas tad īsti ir lielā netikle Bābele, no kuras mums ir jāiziet pēc Dieva pavēles, kura ir uzrakstīta Jāņa Atklāsmes grāmatā.

 

Mēs sameklējām senās Bābeles iesākumu un tās dievekļus. Un atradām, ka tās dievekļi vēl joprojām ir aktuāli arī mūsdienās un pie tam - plaši izplatīti. Pēc tās dievekļiem mēs atradām šo netikli, kuras galvgalī atrodas Vatikāns - Romas katoļu baznīca, kura apvieno visas kristīgās konfesijas un denominācijas zem senās Bābeles dievekļiem: Svētās Trīsvienības: Dieva Tēva, Dieva Dēla un Dieva Svētā Gara personās, kā arī otru kultu: Dievmātes Marijas un mazuļa Jēzus kultu.

 

Tātad - nākamās daļas. Protams par katru no šīm tēmām ir daudz ko runāt un pētīt, bet mēs piedāvāsim jums nelielu ieskatu tajā visā. Kam pašam ir interese un vēlēšanās, ļoti daudz materiālus par šīm tēmām var atrast Interneta telpā.

 

Lūdziet Dievu, lai Viņš atdara jūsu acis, ja tās ir aizvērtas, lai Viņš dod jums skaidru saprātu un saprašanu, jo šīs lietas ir ļoti nopietnas! Lai Viņa svaidījums māca jums visas lietas, kā Viņš to ir sacījis Savā Vārdā!

 

 

Jēzus - Baāls

 

Baāls - tas nozīmē - saules dievs. Senajā Bābelē viņš bija Tammuss (arī Nimrods). Vēlāk to sāka saukt vienkārši par Baālu (saules dievu). Viņu attēloja ar saules vainagu jeb kā mēs šodien saucam: ar oreolu, kā arī ar saules stariem.

 

Kādreiz es domāju: "Kur tad pēkšņi varēja pazust tik liela dievība kā Baāls, par kuru ir tik daudz rakstīts bībelē?" Izrādās, ka Baāls nekur nav pazudis, viņš ir tikai nomaskēts atbilstoši mūsdienu prasībām. Tātad, Baāls:

Kā mēs redzam - mūsdienu Baāls ir tas pats Jēzus, kuru pielūdz kristīgā pasaule. Tikai mums ir jāredz atšķirība starp patieso Jēzu un šo viltus Jēzu, kurš īstenībā ir tas pats nomaskējies Baāls.

 

Bībeles Jēzus ir Dieva Dēls, bet nav Dievs, jo Dievs ir tikai viens! Šis viltus Jēzus jeb Baāls tiek pasniegts kā Dievs Dēls, kā viena no Svētās Trīsvienības dievišķajām personām, kura katra atsevišķi ir Dievs un arī visi kopā ir Dievs. Vārdu sakot - leiputrija un misticisms. Kaut gan īstenībā šeit ir viltīgi nomaskēti senie Bābeles dievekļi, gan trīsvienība: dievs-tēvs Nimrods (debesu dievs), dievs-dēls Tammuss (saules dievs - Baāls), dievs balodis - dievmāte Semiramīda (Svētais Gars); gan arī dievmātes un mazuļa kults.

Visi, kuri pielūdz Jēzu kā Dievu, īstenībā pielūdz Baālu, seno saules dievu.

Visi, kuri pielūdz Svēto Trīsvienību, īstenībā pielūdz senās Bābeles trīsvienību: dievu-tēvu Nimrodu, dievu-dēlu Tammusu un dievu-balodi Semiramīdu.

 

Visur, kur jūs redzat Jēzu vai kādus "svētos", attēlotus ar oreolu - ziniet, ka jums ir darīšana ar saules kulta reliģiju, ar senās Bābeles dievekļiem, ietērptiem kristietības ietērpā.

Šeit līdzi iet ne tikai "Trīsvienības" kults, bet arī "Dievmātes un dievišķā mazuļa" kults.

 

Šī lielā netikle Bābele ļoti viltīgi ir nomaskējusi senos dievekļus atbilstoši kristietībai, tādā veidā pieviļot visas pasaules tautas. Ar tavu burvību ir pieviltas visas tautas. (Atkl.18:23)

 

 

25.decembris

 

Mēs redzam, ka Tammuss piedzimst 25.decembrī, kuru šī viltus kristietība arī uzdod par Jēzus bērniņa piedzimšanas dienu.

Arī Nimroda dzimšanas diena tiek atzīmēta 25.decembrī, kā arī pagānu dieva Saturna dzimšanas diena.

 

25. decembris - pagānu svētku diena, kura ir ietērpta kristietības čaulā un tiek uzdota kā Kristus dzimšanas diena.

 

Obelisks - saules kulta un fallosa simbols

 

Vatikāna centrā mēs redzam obelisku, kurš ir fallosa simbols un ir viens no galvenajiem saules dieva pielūgšanas elementiem. Šādus obeliskus mēs redzam visā pasaulē zem dažādiem nosaukumiem.

 

 

Saules kulta elementi ir visās pasaules malās. Tikai - atbilstoši laika garam - šeit ir citi nosaukumi un cita nozīme, bet pamats tam visam ir viens: obelisks - falloss - saules dieva pielūgšanas sastāvdaļa.

 

Kāpēc gan, kā jūs domājat, daudzu baznīcu torņi ir celti pēc obeliska parauga?

Domājat, ka tās ir vienkāršas nejaušības vai sakritības? Protams, ka nē! Visi šie elementi ir neatņemami saules kulta pielūgšanas elementi. Un tam līdzi seko arī "Svētā Trīsvienība", kā neatņemama senās Bābeles reliģijas sastāvdaļa.

 

Turpinājums sekos...

Skatījumu skaits: 1321 | Pievienoja: admin | Reitings: 3.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt