Galvenie » 2015 » Augusts » 4 » Lielā Bābele - visas zemes netikļu un negantību māte (1,2 un 3.daļas)
15:03
Lielā Bābele - visas zemes netikļu un negantību māte (1,2 un 3.daļas)

Dieva pavēle Savai tautai

 

Lasot bībeli mēs uzduramies kādai Rakstu vietai, kas mums liek aizdomāties. Kad mēs lasām Jāņa Atklāsmes grāmatu, mēs uzduramies kādai Dieva pavēlei mūsdienu kristiešiem, kas liek mums iziet no lielās netikles Bābeles:

Es dzirdēju vēl citu balsi no debesīm saucam: "Izeita no viņas, Mana tauta, lai jums nebūtu dalības viņas grēkos un jūs neķertu viņas mocības. (Atkl.18:4)

 

Kas gan ir šī Bābele? Jo lai izietu no tās, ir jāzina, no kurienes tad īsti ir jāiziet!

 

Kā noteikt šodien Bābeli, jo tā ir nomaskējusies, kā bībelē rakstīts, ka ar viņas "burvību ir pieviltas visas tautas." (Atkl.18:23)

Tas nozīmē, ka visās tautās ir šīs lielās netikles Bābeles piekrāptie.

 

Bībelē pēdējā grāmatā veselas divas nodaļas ir veltītas, lai aprakstītu šo lielo netikli Bābeli. Tas ir pārāk daudz, lai nepievērstu tam uzmanību!

 

Lai noteiktu, kas ir šodienas Bābele, pameklēsim tās dievus. Ja atradīsim tās dievus, tad atradīsim arī pašu Bābeli. Tad mēs zināsim, no kurienes mums ir jāiziet.

 

Bābele un tās dievi

 

Kas gan ir Bābele šodien? Kad mēs atradīsim tās dievus, mēs arī droši varēsim pateikt, kas ir šodienas Bābele.

 

Senās Bābeles iesākums ir meklējams Noasa dēla Hama pēcnācējos. Hama mazdēls Nimrods bija senās Bābeles iesācējs.

Kušs dzemdināja Nimrodu; tas sāka varoņu gaitas zemes virsū. (1Moz.10:8)


Ar šo pašu Nimrodu ir saistīti arī senās Bābeles elki, dievi. Pēc sava tēva Kuša nāves Nimrods apprecēja savu māti Semiramīdu. Nimrods tika nogalināts un sacirsts gabalos. Semiramīda salasīja visus viņa gabalus, izņemot fallosu. Tad viņa paziņoja, ka bez fallosa Nimrods nevar dzīvot zemes virsū, un tāpēc ir uzbraucis debesīs. Tā Nimrods kļuva par debesu dievu. Semiramīda, kura bija palaistuve, palika stāvoklī no mīlnieka, un viņa paziņoja, ka viņas vīra gars ir iegājis viņā, un tāpēc viņa tagad ir stāvoklī. Piedzimušais Tammuss tika stādīts priekšā kā pāriemiesojies Nimrods (pāriemiesojies dievs). Kad Tammusu nogalināja mežacūka, Semiramīda pateica, ka viņš ir uzbraucis debesīs un kļuvis par saules dievu. Semiramīda kļuva pazīstama kā dieva māte (dievmāte). Senajā Bābeles trīsvienībā viņa ir kā balodis (Svētais Gars).

Ar laiku dievu-tēvu Nimrodu sāka pielūgt mazāk, bet mātes (dievmātes) un dievišķā mazuļa Tammusa (vai Baāla - saules dieva) kults kļuva tik spēcīgs, ka sāka izplatīties pa visu pasauli. Kad Dievs sajauca cilvēku valodas, viņi izklīda pa visu pasauli, sev līdzi aiznesdami ticību uz trīsvienību un dievmāti ar mazuli.

 

Tātad senās Bābeles elki:

1. Trīsvienība: dievs-tēvs Nimrods, dievs-dēls Tammuss, dievs-balodis (Svētais Gars) Semiramīda.

 

 

2. Dievmāte ar dievišķo mazuli: dievmāte Semiramīda, dievišķais bērns Tammuss.

Tammuss ir arī tas pats Baāls - saules dievs, saules simbols - oreols un saules stari.

 

 

Senie Bābeles elki mūsdienās

 

Kur mēs šodien varam redzēt šīs dievības?

 

Sāksim ar katoļu baznīcu.

 

325.gadā pēc Kristus Nīķejas koncīlā tika oficiāli nostiprināta Dieva kā Svētās Trīsvienības pielūgšana Dieva Tēva, Dieva Dēla un Dieva Svētā Gara personās.

 

Kā arī Dievmātes Marijas un mazuļa Jēzus kults ir ļoti spēcīgs šajā baznīcā.

Mēs redzam, ka no katoļu baznīcas šie kulti ir izplatījušies arī uz citām konfesijām un denominācijām. Visu šo garīgo veidojumu pamatā stāv senās Bābeles dievība (elki) - trīsvienība.

 

Turpinājums sekos...

Skatījumu skaits: 1168 | Pievienoja: admin | Reitings: 1.5/2
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt