Galvenie » 2017 » Jūnijs » 12 » Lāsta ceļš
11:29
Lāsta ceļš

Vai ievērojāt, ka pēdējā laikā Krievijā sāk notikt ļoti daudz sliktu negadījumu? Vai nu dažādi ceļu satiksmes negadījumi, vai kaut kur kaut kas sāk šaut, vai kādu ar cirvi sacērt, vai arī klimatiskās katastrofas utt. Ievērojāt?

 

Nekādīgi savādāk to nenosauksi, kā par lāstu! No kurienes tad tas nāk? Mēģināsim to noskaidrot!

 

Ne tik sen uz Krieviju pārveda "svētā Nikolaja Brīnumdarītāja" tā saucamās paliekas. Un ļaudis pūļiem aizskrēja pielūgt mironi! Pat izveidojās rinda 8 km garumā, ļaudis stāvēja pat 14 stundas, lai tikai "pieskartos brīnumam"!

 

Vai jūs ievērojāt, ka jūs piekrāpa, kārtējo reizi piešņāca! Ir jāpielūdz dzīvais Dievs, bet ne nomirušais mironis! Bet kā tad ļaudis neskries pielūgt, ja viņu "vienīgā pareizā pareizticīgā baznīca" aicina to darīt un pat pats prezidents atnāca pielūgt šo mironi...

 

Un ļaudis skrien pūļiem, kā auni! Pat neievēro, ka pār viņiem nonāk lāsts. Sāk notikt dīvainas cietsirdīgas slepkavības. Dēmoni pamodās. Caur elku pielūgšanu, caur miroņa pielūgšanu, atnāca lāsts. Dēmoni saņēma varu un sāka nogalināt cilvēkus caur tiem, kuros mājo. Kā arī plūdi, klimatiskās katastrofas, ceļu satiksmes negadījumi. Vai jūs redzat, kā viss sāk norisināties? Vēlaties vēl tālāk pielūgt mironi? Vai vēlaties, lai lāsts jūs iznīcina? Vai arī ir jau pienācis laiks grēku nožēlai?

 

Tauta sāk iet pa lāsta ceļu. Vai nav laiks apstāties, aizdomāties un nožēlot grēkus?

 

Atgriezieties no grēkiem, elku pielūdzēji! Ir jāpielūdz dzīvais Dievs, bet ne mirušais mironis! Par elkdievību atnāk lāsts!

 

Paskatieties, cik bēdas un nelaimes jau ir notikušas kopš tā laika, kā šo mironi atveda pielūgšanai! Vai tiešām vēlaties, lai visa jūsu dzīve tiktu sagrauta?

Skatījumu skaits: 573 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt