Galvenie » 2016 » Septembris » 12 » Lāčplēsis
03:42
Lāčplēsis

Lāčplēsis - latviešu tautas varonis ar pārdabīgu spēku, kura tēvs vai māte bija lācis, bet otrs vecāks - cilvēks. Tātad radies zoofilijas rezultātā.

 

Kas tad īsti ir zoofilija?

 

Zoofilija ir parafilija, kurā cilvēks izjūt dzimumtieksmi pret citiem dzīvniekiem, kas neietilpst viņa cilvēku ģintī. Vārds raksturo arī seksuālo aktivitāti, kurā ir iesaistīti gan cilvēki, gan citi dzīvnieki.

Vārds ir cēlies no grieķu valodas vārdiem ζῷον (zṓion, "dzīvnieks") un φιλία (philia, "mīlestība). Vārda izskaņa -philia norāda uz nenormālu patiku uz kādu lietu, līdz ar to raksturojot seksuālu novirzi. Dažkārt zoofilijas vietā kā neitrāls termins tiek piedāvāts vārds zooseksualitāte, ko lieto interešu grupas, kas cīnās par cilvēka/dzīvnieka attiecību normalizēšanu. (Vikipēdija)

 

Un nekādi dzimuma sakari tev nav atļauti ar lopiem, ka tu ar tiem neapgānies; arī sievai ir aizliegts nostāties, lai tiktu apieta no dzīvnieka; tā ir kauna pilna apgānīšanās. 
Neapgānieties ar to visu, jo ar to ir apgānījušās tās tautas, ko Es izdzīšu jums pa priekšu. 
Arī zeme ir apgānījusies, un Es pie tās piemeklēšu viņu pārkāpumus, tā ka zeme izspļaus savus iedzīvotājus. (3Moz.18:23-25)

 

Tas Kungs saka, ka zoofilija tāpat kā homoseksuālisms ir viens no daudzajiem grēkiem, kā dēļ tautas tiek iznīcinātas.

 

Un, ja kāds vīrs kopojas ar lopu, tad viņam ir mirtin jāmirst, un arī lopam ir jātop nokautam. 
Un tāpat arīdzan, ja sieva tuvojas dzīvniekam, lai tiktu no tā apieta, tad viņai jātiek kautin nokautai, tāpat arī tam dzīvniekam; tiem jāmirst; un lai viņu asinis paliek uz tiem. (3Moz.20:15-16)

 

Bet kā mēs redzam no vēstures, zoofilijas rezultāts ir kļuvis par latviešu tautas varoni un valsts mērogā pat tiek svinēta Lāčplēša diena.

 

Kad mēs raugāmies uz latviešu tautas simboliem:

  • Brīvības pieminekli, kas īstenībā ir milzīga tualetes poda makets ar fallosu, uz kura atrodas pagānu dieviete Izīda (Isis angliski (vai neatgādina Islāma valsts nosaukumu?)),
  • Latvijas Nacionālo Bibliotēku, kas īstenībā ir masoņu un okultisma kulta celtne,
  • uz Līgo svētkiem, kas īstenībā ir pagānu dievu pielūgšanas svētki
  • un arī uz Lācplēsi, kas īstenībā ir zoofilijas rezultāts,

tad neviļus ir jāuzdod jautājums: Vai visu šo pagānisko dievekļu un izvirtības godināšana nav iemesls tam, ka latviešu tauta atrodas uz iznīcības robežas?

 

Bet tautā vēl vairāk tiek popularizēts tā saucamais nacionālais patriotisms, kas nav nekas vairāk, kā atgriešanās pie pagāniskajiem elkiem! Tauta ir izvēlējusies iet pa iznīcības ceļu un ja nenāks pie prāta, tad pēc kāda laika no Latvijas būs palicis pāri tikai vietas nosaukums un leģendas un mīti par to, ka kādreiz tāda tauta ir dzīvojusi. Kā tas ir piemēram ar prūšiem un Prūsiju.

 

Vai nav pienācis laiks latviešiem nomest pagānisko elku jūgu, kas velk tautu uz iznīcību un pievērsties vienīgajam Dievam, kas no nekā var radīt kaut ko?

Skatījumu skaits: 950 | Pievienoja: admin | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Tas var jūs ieinteresēt